Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

ama kesinlikle niyetinizi sağlam tutmanız gerekiyor gerçekten inanmamız lazım geri gelicek die bi an bile şüpheye düşmeden . .olumlu cümle kurucaz devamlı olmasını istediğimiz şeyi sölicez ki olsun. . hatta bi şeyi kırk kere söylersen olur derler ya bizde ben bu sözün bile özünde bu mantığın olduğunu düşünüyorum ..
r. şanalın programında bi gün bi kadın aradı. . yaşanmış bişi gerçek bi olay bu ..kadının annesi ölmüş babası da başkasıyla evlenmiş. kadının bir de kızkardeşi var bunlar da babalarıyla ilşiğini kesmişler konuşmamışlar. ama yıllarca sürümş küslük..sonra kadının da kızkardeşinin de çocukları falan olmuş.. kadın r . şanalın kitabını okumuş ve olumlama yapmaya başlamış ' babamı seviyorum o da beni seviyor bi gün yine birarada olcaz' falan demiş. bir sene boyunca ara ara yapmış bunu... bu arada babasının da yeni eşinden bi çocuğu olmuş. çocuk ablaları olduğunu öğrenmiş ve bunları aramaya başlamış . .1 sene sonunda bunlara ulaşmış ve yeniden görüşmeye başlamışlar yıllar sonra. .

ben denicem valla sevgili için de denemesi bedava kaydirigubbakcemile5

ben iki yildir bekliyorum, bugun yarin akli basina gelir diye...
o kadar istedigim o kadar agladigim, aglamaktan suurumu kaybettigim günler oluyor ki
adamda tik yok birak tikirtiyi... yumsamaya dair bir belirti bile yok!!!
sadece beni kizdirmayi biliyor!!! bazen yanilip bunu beni sevdiginden yapiyor diye kendi kendime mazosistlik yapiyorum!!! o kadar diyorum yanii!!! kizlar herseyi gectim artik tip bunlarin dna'lariyla ilgili arastirma yapmaya baslasinlar! :))) olmuyor boyle :eek:klava: :eek:klava:

ben iki yildir bekliyorum, bugun yarin akli basina gelir diye...
o kadar istedigim o kadar agladigim, aglamaktan suurumu kaybettigim günler oluyor ki
adamda tik yok birak tikirtiyi... yumsamaya dair bir belirti bile yok!!!
sadece beni kizdirmayi biliyor!!! bazen yanilip bunu beni sevdiginden yapiyor diye kendi kendime mazosistlik yapiyorum!!! o kadar diyorum yanii!!! kizlar herseyi gectim artik tip bunlarin dna'lariyla ilgili arastirma yapmaya baslasinlar! :))) olmuyor boyle :eek:klava: :eek:klava:

Bir de derler ki eğer bir şey olmuyorsa zorlamıcaksın. Senin yolun başka bir yerde demek ki, bırak inat etmeyi de önüne bak. Yön değiştir.
Bence sizin için ideal olanı bu. Biraz kendimize değer verelim lütfen. Onların umrunda bile değil çünkü. Gülmeyelim acınacak halimize. Başka adam mı yok sanki. :nazar:

valla arkadaşlar bazıları olumlu düşünün filan demiş haklı olabilirler ama bi ilişki bittikten sonra ne kadar çok karşı tarafı takmazsan ne kadar çok üzersen istemiyorum dersen onlarda okadar çok sizin üstünüze düşerler tecrübe ile sabittir :KK66:

Olumlu düşünmeyi insan kendi içinde yapar. Onların haberi olmucak ki zaten.

Ben bir sene önce biten bahsettiğim ilişki için geçen aradım.fakat 3 kez telefonum meşgule alındı.3 tane mesajda çektim karşılık gelmedi.sadece hakkını helal et vs..gibi genel ifadeler kullandım.ses seda yok.gerçekten kesin bitince başlama olmuyor sanırım.ama durmadanda istemedğim halde aklıma geliyor...
yani şimdi arkadaşlar nasıl olumlu düşünüp kendime gelicek gelicek telkini yapayım,bilmiyorum ki...

Ayyy answer sen de alemsin yaa. Ben de anlamıyorum şu kadınların kendi onurlarını, gururlarını ayaklar altına alıp onları istemeyen bir adam için küçük duruma düşmelerini. Dicek laf yok.
ıstemiyorsa bırakın gitsin nedir yanii..

Ayyy answer sen de alemsin yaa. Ben de anlamıyorum şu kadınların kendi onurlarını, gururlarını ayaklar altına alıp onları istemeyen bir adam için küçük duruma düşmelerini. Dicek laf yok.
İstemiyorsa bırakın gitsin nedir yanii..

küçük duruma düştüm yani öyle mi...başka yorum yok mu.bence hak mevzusu önemli.zaten son günlerdede çok aklıma geliyordu.içim sıkılıyordu.iyi oldu.ama helal e ttim vs...diye yazılabilirdi...anlayamıyorum.

Anlatmak istediğim de o.
Yazmıyor işte, yazmamış, seni istemiyor, umursamıyor, sevmiyorrr..
Daha net bir şey olabilir mi? Ve sen kendini hiçe sayıp hala böyle bir adam için bir şeyler yapıyorsan
söylenecek kelime yok. Gözlerimizi açalım biraz.

Kızlar olumlu enerji meselesi yüzde yüz doğru, ben yıllarca bu şekilde çekip giden adamın döndüğünü gördüm ama şu da var. Giden adam dönünce ne olacak yine gidecek. O nedenle o enerjimizi gideni döndürmek yerine daha iyi ilişkileri kendimize çekmek için kullanma taraftarıyım. Madem öyle bi potansiyel var bunu sorunlu adamlar için harcamayalım derim ben. zemuszemus

valla arkadaşlar bazıları olumlu düşünün filan demiş haklı olabilirler ama bi ilişki bittikten sonra ne kadar çok karşı tarafı takmazsan ne kadar çok üzersen istemiyorum dersen onlarda okadar çok sizin üstünüze düşerler tecrübe ile sabittir :KK66:

........

Son düzenleme:
Yani kısacası hepsi bir arada olacak takmıyacaksın sıkı görüneceksin telepati kuracaksın tersliceksin aynı anda kendi iç dünyanda iyi olacaksın.. hadi kızlar ha gayret nirvanaya ulaşmaya az kaldı :)))

aynen katılıyorum kızlar ben şimdi sevdiğim adamı denemeye çalışıyorum ilk başta nickime ömrümün sahibisin sen yazdım gülücük koydum sevdiğim adam beni seviyo biliyorum ama bir adım atmıyo bir birliktelik yaşamıştık ama ayrıldık ama bu ayrılık tam olarak kopmadık hep msnde konuşrduk paylaşırdık yine her şeyimizi kısknanırdık baktım olmuyo nickime öle bir şey yazınca direk sordu kim diye bende dedim bende kalsın ne gibi dedi dedi boşver dedim sona sordu kimin nesi kaç yaşında ne mezunu vb görseniz çıldırdı birde kuzeniyle aram iyi sağolsun erkek resimleri buldu koydum nete bu kim dedi sevgilim dedim çok tatlı çıkmış bu resmini çok seviorum dedim sonra cvp gelmedi kardeşi yazdı abim içki almaya gitti diye bende moreli falan mı bozuk dedim sadece içmek istiyomuş dedi.sositososito

bunu ben deneyeli çok oluyor :)))))
o zamanlar iidi kiskaniyordu :KK43:((

aynen katılıyorum kızlar ben şimdi sevdiğim adamı denemeye çalışıyorum ilk başta nickime ömrümün sahibisin sen yazdım gülücük koydum sevdiğim adam beni seviyo biliyorum ama bir adım atmıyo bir birliktelik yaşamıştık ama ayrıldık ama bu ayrılık tam olarak kopmadık hep msnde konuşrduk paylaşırdık yine her şeyimizi kısknanırdık baktım olmuyo nickime öle bir şey yazınca direk sordu kim diye bende dedim bende kalsın ne gibi dedi dedi boşver dedim sona sordu kimin nesi kaç yaşında ne mezunu vb görseniz çıldırdı birde kuzeniyle aram iyi sağolsun erkek resimleri buldu koydum nete bu kim dedi sevgilim dedim çok tatlı çıkmış bu resmini çok seviorum dedim sonra cvp gelmedi kardeşi yazdı abim içki almaya gitti diye bende moreli falan mı bozuk dedim sadece içmek istiyomuş dedi.sositososito

işte bi hasta erkek daha yakaladık sayın seyirciler!! sonn derece arabesk bi tür!! bi başkasıyla ilişkin olduğunu anlayınca ancak harekete geçebilen, acı çekmeyi seven türden. kendisiyleysen değerin düşer, başkasıylaysan borsa gibi yükselişe geçersin.

aslında içmeye bahane arıyo adam. sempatiksalakcinni

Bunlar çok çocukça hareketler, onun alınması da öyle kafamçokkarıştı
Msnde oturup bekleyeceksin adama ne yazsam alınacak vs.
Hadi diyelim gönül koydu bu durumdan tekrar alevlenen ilişki nereye gider ki :nazar:
"Hatırlar mısın yıllar evvel sen msne yakışıklı bi adam resmi koymuştun ben kıskanmıştım da tekrar başlamıştık" lise öğrencisiyle falan olur ancak bu muhabbet :mymeka:
BU adam pc oyununda kaybetseydi de içerdi içmesi sana değil bilgisayarına endeksli bunun -tatlicadiarzu-

sizin sinerji dediğinize karşılık bir söz söylemek istiyorum.Güzel gören güzel düşünür,Güzel düşünen hayatından lezzet alır.Olaylara bakış açını görme şeklini değiştireceksin.

"Tryamour" dediklerine katılıyorum.Aynen öyle.Zaten birdaha arama diye mesaj geldi.Belki ben emin olamıyordum,böylelikle emin olmuş oldum. :çok üzgünüm:

Kızlar olumlu enerji meselesi yüzde yüz doğru, ben yıllarca bu şekilde çekip giden adamın döndüğünü gördüm ama şu da var. Giden adam dönünce ne olacak yine gidecek. O nedenle o enerjimizi gideni döndürmek yerine daha iyi ilişkileri kendimize çekmek için kullanma taraftarıyım. Madem öyle bi potansiyel var bunu sorunlu adamlar için harcamayalım derim ben. zemuszemus

vereliniortak
Zaten bu geri dönmesi hakkındaki olumlama yapanlar iyi düşünmeli.
Eğer ayrılık gerçekten geçerli bir sebepten olmuşsa hala bir kırıntı varsa fln yapılmalı.
Yoksa seni artık sevmiyorum istemiyorum diyen heriflerin geri gelmesi bir işe yaramaz.
Öyle durumda olanlar boşuna uğraşmış olur.

Bunlar çok çocukça hareketler, onun alınması da öyle kafamçokkarıştı
Msnde oturup bekleyeceksin adama ne yazsam alınacak vs.
Hadi diyelim gönül koydu bu durumdan tekrar alevlenen ilişki nereye gider ki :nazar:
"Hatırlar mısın yıllar evvel sen msne yakışıklı bi adam resmi koymuştun ben kıskanmıştım da tekrar başlamıştık" lise öğrencisiyle falan olur ancak bu muhabbet :mymeka:
BU adam pc oyununda kaybetseydi de içerdi içmesi sana değil bilgisayarına endeksli bunun -tatlicadiarzu-

Hahahahaa..Süpersinn.:roflol::roflol:
Bence de çocuk işi şu msn muhabbetlerii.. Herkes kendi değerini düşünsün bi önce.

.........................

Son düzenleme:
..........

Son düzenleme:
kızlar çocuk işi diyosunuzda uzakta olunca msn ya da telden başka yapıcak bir şey kalmıyo kimin elinden gelen neyse onu yapmaya çalışıyo ben böle bir şey yapmadan önce her gece msnde konuşurduk baktım adım atacak değil böle bir şey yapıyım dedim çünkü sanırım ona öle bir güven vermişim ki sanki ben kimseyle çıkamam hep onu beklerim gibi o yüzden bunu yaptım anlasın biraz kaybetmek nasıl bir şey diyeee...

Ooooffff..Ayyy kafam karıştıı.. Msn de güvensizlik yaratıp ilişkileri bozuyor işte.
Yine sonuç kötü.

X