Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

gideni geri getirmek ve gidenin dönmesine sevinmek cok boş bir züğürt tesellisidir bence..gerçekten seven zaten ayrılmayacağı için geri dönmesi de bişi ifade etmez.sizi terkeden biri size geri geliyorsa ya aradığını bulamamıştır ya da boşta kalmıştır..gerçekten seven biri ciddi anlamda elle tutulur sebepler yokken ayrılmaz..

neden zügürt tesellisi diyorsun ki bazen öyle bir durum oluyor ki ayrılmak kaçınılmaz son oluyor iki tarafta çok sevse de anlayamıyorsun ne oldugunu zaman geçiyor ve bir gün bir an öyle bir şey oluyor ki taraflardan biri gidiyor bi anda sonra dönmek istese de dönemiyor digeri de gururuna yediremiyor. bunu bizzat ben yaşadım bence yaşamadan konuşmmak lazım pek de.

neden zügürt tesellisi diyorsun ki bazen öyle bir durum oluyor ki ayrılmak kaçınılmaz son oluyor iki tarafta çok sevse de anlayamıyorsun ne oldugunu zaman geçiyor ve bir gün bir an öyle bir şey oluyor ki taraflardan biri gidiyor bi anda sonra dönmek istese de dönemiyor digeri de gururuna yediremiyor. bunu bizzat ben yaşadım bence yaşamadan konuşmmak lazım pek de.

vereliniortak

arkadaşlar bütün iyi giden ilişkiler ve evlilikler sanmayın ki sorunsuz insanlardan yada hislerden kaynaklanıyor her ilişkide ayrılıklar ve geri dönüşler olabilir bu şekilde sert bir genelleme sadece beklentilerimizin farklılığından kaynaklanıyor..bence her ilişki her türlü dönemden geçer önemli olan ayırt edebilmek..

bende öyle düşünüyorum.sonuçta herkesin ilişiki farklıdır,iki insanın arasındaki şey bir başkasınınkine benzemez ve genelde bir insanın kıymetini anlamak için elimizden kayıp gitmesi gerekiyor çoğu zaman ve erkekler de genelde böyle oluyorlar bir süre sonra sevilmeye alıştıklarındanmıdır yoksa onu bırakıp gidemeyeceginizi bildiklerinden midir hareketleri değişiyor ya da ayrılmak istiyorlar ama daha sonra bir başkasında sizi bulamadıgında yani herkesde sizi arasa da bulamayacagını anladıgı zaman szin kıymetinizi anlıyor mutlaka.ve eger sizi gercekten sevdiğini söylemişse gercekten sevmiştir bence.bu yüzden en dogrusu hiç bir şey yapmadan hayatına devam etmeye calısmak,çünkü onlar sizin kıymetinizi er ya da geç anlıyorlar,eger anlamadıysa da zaten sizi hiç haketmemiştir diye düşünüyorum ben..

evet genelleme yanlış...neden döndüğü değil bence dönüp acılarınızı(varsa tabi)hafiflemesidir önemli olan,ben zaten döndüklerı an dünyalar benım oldu,o an herşey bitti,bence dönmeleri işimizi kolaylaştırıyor,eğer gemi limanda ayrılmışsa tabi...

evet genelleme yanlış...neden döndüğü değil bence dönüp acılarınızı(varsa tabi)hafiflemesidir önemli olan,ben zaten döndüklerı an dünyalar benım oldu,o an herşey bitti,bence dönmeleri işimizi kolaylaştırıyor,eğer gemi limanda ayrılmışsa tabi...

döndükten sonra tamamen acıların silindiğini düşünmüyorum.ayrılırken edilen sözler hiç unutulmuyo çünkü

Gercekten sevgi bitmisse, hic bi durum onu geri döndürmez..

sayet hala biseyler var ise, umursamaz tavirlar.. erkekleri delirtir..tekrar elde etme cabasi baslar..
tipik erkek örnegidir bu..

Ayrılığımın 1. yılına girdim. sempatiksalakcinni
Gelen yok.

Gelen giden değilde dank etme meselesi sanırım güzelim, dank ettikten sonra yemesi meselesi var ki o en zor durum..yusuf yusuf halleri yani.. :)) reddedilmek mi zordur terketmek mi diye düşündüm şimdi :)

işim yokta gerimi getiricem yok artık sengözlerimebaksanab

hiç bişey yapmaya gerek yok bence. bunları bende bir aralar düşünüyordum ama gerek yokmus giden gidiyor başkaları için üzülmeye bile değmeez hele ki erkekler için hiç değmez

Gideni geri döndürmek için hiç birşey yapmam.. Gidebildiğine göre onun için ben bitmişimdir.
Neden değmeyecek biri için çaba harcayayım ki! Ne gereği var, hayatımdan çıktığı için şükrederim.
Zamanla duygularda değişebiliyor sonuçta. :ecrin_bebek:

Kızlar benim erkek arkadasım hatta şuan ona erkek arkadas bile diyemiyorum çok kızgınım, türü bozuk arkadaşımla 2 hafta içinde 3 ağır kavga ettik.En son görüşmede de beni kızdırdı masadan kalktım gittim,bir dünya mesaj attı paşa paşa geri döndüm.Sonra bişey olmamış gibi sarıldı öptü döndük.Çok soğuk davrandı iki gün,sonra da canım çok sıkkın çok bunaldım çok daraldım hayatımda hiçbişey istemiyorum dedi ve sustu ..Susuş o susuş,daha öncede yaptı böyle ama uzun sürmezdi bir kaç gün sürerdi sadece.Geçen hafta ayrılalım dedim,kafam yerine geldiğinde çok üzülüp pişman olurum biliyorum vs vs dedi.Ben bitirdim hakkımı da helal etmedim,sonra dayanamadım toparlan sonra konusalım dedim.Mesaj attım falan,hiç ses etmedi..Bugün aradım ,açtı ,görüşelim yarın dedim,önce yok hastayım vs vs yalan attı,sonrada hazır değilim görüşmek istemiyorum dedi.Bende şuan senle hiçbişey değiliz biz 30 dakika bile olsa görücem seni sonra sen istemediğin sürece yine konusmam ben dedim.Beni bekliyomuşsun gibi yapma yeeaaa bana öyle geldi dedi.Kahkaha attım..İşin sonucu görüşmeyi bile kabul etmedi.Yoruldum sıkıldım ama defol git diyebilicek gücüm yok hala.. CADIARZU

Kızlar benim erkek arkadasım hatta şuan ona erkek arkadas bile diyemiyorum çok kızgınım, türü bozuk arkadaşımla 2 hafta içinde 3 ağır kavga ettik.En son görüşmede de beni kızdırdı masadan kalktım gittim,bir dünya mesaj attı paşa paşa geri döndüm.Sonra bişey olmamış gibi sarıldı öptü döndük.Çok soğuk davrandı iki gün,sonra da canım çok sıkkın çok bunaldım çok daraldım hayatımda hiçbişey istemiyorum dedi ve sustu ..Susuş o susuş,daha öncede yaptı böyle ama uzun sürmezdi bir kaç gün sürerdi sadece.Geçen hafta ayrılalım dedim,kafam yerine geldiğinde çok üzülüp pişman olurum biliyorum vs vs dedi.Ben bitirdim hakkımı da helal etmedim,sonra dayanamadım toparlan sonra konusalım dedim.Mesaj attım falan,hiç ses etmedi..Bugün aradım ,açtı ,görüşelim yarın dedim,önce yok hastayım vs vs yalan attı,sonrada hazır değilim görüşmek istemiyorum dedi.Bende şuan senle hiçbişey değiliz biz 30 dakika bile olsa görücem seni sonra sen istemediğin sürece yine konusmam ben dedim.Beni bekliyomuşsun gibi yapma yeeaaa bana öyle geldi dedi.Kahkaha attım..İşin sonucu görüşmeyi bile kabul etmedi.Yoruldum sıkıldım ama defol git diyebilicek gücüm yok hala.. CADIARZU
canım sanki bitireccekte nasıl yapacagını bilemiyor gibi geldi bana.bi süre ilgisiz davran bence canım razı oluyorsa bitirmiş kafasında demektir ama ilgisizliğin karsısında şaşırıp peşine düserse ilişkinizin biraz heyecana ihtiyacı var demek bence canım

kızlar ben bir hata yaptım ki sormayın...
bu topicte okuyanlar olduysa durumumu biraz bilirler..ayrıldığım erkek arkadasım ankarada , ben başka bi yerde calııyorum...2, 5 aydır filan ayrıyız..malum o terketti.
neyse ben de kendimi tutmuş ve aramamıştım..hiç umudum olmasa da geri dönmesini istiyodum malesef..
neyse..ben kpss ye tekrar gircektim 10 temmuzda ve ankarada girmeye karar vermiştim...işyerinden de izne ayrılıp 8 temmuz akşamı ankaraya yola çıktım...en sıkıntılı dönemlerimde bile adamı aramayan ben, otobüse binince -yolda da bir yağmur, kulağımda kulaklık bir duygusallık çöktü işte:))- ne söylicekse söylesin bakalım nasıl olsa 2 aydır cekmediğim acı kalmadı diye adama msj attım...cvp bile vermiceğini düşünüyordum ki bunu da msjımın sonunda belirttim...duygusal bi msjdı..onu sebepsiz sevdiğimden filan bahsettim..işte o an dilime ne geldiyse yazdım yolladım

aradan 5 dk geçti ve cvp geldi..şaşırdım tabii...ama asıl şaşırtan mesajın içeriği oldu...demiş ki: " aklıma gelmiyorsun değil, sınavdan önce kötü etkilememek için aramadım ama sınavdan sonra iyi dileklerimi başarı dileklerimi iletmeyi düşünüyordum, umarım iyisindir, birlikte yasadıklarımız uzun sürmedi belki ama seni tanımaktan memnun oldum her an " demiş... ilk önce sevindim ama ertesi gün filan hiç de umut veren bi msj değil gibi düşündümm.
neyse; sınavdan çıktığım gün bu aradı beni...yarım saat konuştuk...terkederken beni sakın arama msj atma numaramı değiştirmek zorunda bırakma diyen adam kadife gibi bi ses tonuyla beni özlediğini, ne zaman bizim evin olduğu caddededn geçse içinin sızladığını, benden gelen herşeyin güzel olduğunu...vs söyledi..ben şok tabii.ve ısrarla görüşmek istedi .ben çok yorgnm dedim hem yol geldim hem sıavdan çıktım filan...o da ben biran önce görüşmek istiyorum fln dedi..dedim artık, ben ararımm seni daha sonra görüşürüz..
bu konuşmadan sonra ben uçtum kızlar...geri dönüş var sandım..2 gün sonra tepeden tırnağa hazırlandım ve buluştukkk..ilk başta gayet duygusaldı...özledim seni gerçekten dedi...benimkine benzer bi kıyafeti birinde görse filan hep aklına ben gelmiişim:)
ama sonrası çok kötü oldu..biz olamayız...evlenemeyiz.aile yapılarımız cok farklı dedi..sadece ikiiz olsak belki mutlu olurdıuk ama evlilik bu aileler muhatap olucak ve uyuşmaz dedi...normal olsan senisin uçta olan ben ve benim ailem dedi...ben mutaasıp değilmişim:KK43:(((( ya dedim ne istiyorsun söyle ben sana uymaya hazırım...hayır bu riske edilecek bşy değil dedi...bu yaştan sonra değişmezsin dedi.yani bana bunu teklif bile etmedi kızlar:KK43:(bu kadar kolay vazgeçti işte vazgeçmiş daha doğrusu.. ki şle bi durum da var: bu adamın ve benim işim gereği zaten kendi memleketlerimizde çalışamicaz ömür boyu...yani ailesini yılda bikaç defa bayramlarda izinlerde göreceğimizi hesap edemiyormu bu adam????? yani dedi; senin şuan evden çıkarkenki halin benim ailemin şu anki haliyle örtüşmüyor dedi:KK43:(((((( ya yaşadığım şoku ve üzüntüyü anlatamam...
dedim o zaman niye ısrarla görüşmek istedin benimle??? tamam ben kabul ediyorum ilk mesajı o kadar aradan sonra ben attım..ama o da cevaplamayabilirdi ya da cok soğuk bir cevap verebilir eğer vicdanı çok sızladıyda sadece sınavımın nasıl geçtiğini sorup bundan sonrası için başarı dileyip bırakabilrdi...olayı ısrarla görüşmek istemeye kadar getirmesi neden??? onun cevabı şu: " seni özlemiş olamazmıyım, sana karşı zaafım olamaz mı"...
düşünsenize kızlar, benim bu sevgime karşılık adamın bana tek hissiyatı ZAAF dan ibaretmiş demek ki...
ben de o günden sonra ( bu olay olalı 1 hafta oluyor) tel numaramı bile değiştirdim..umudum kesilsin de gözüm telefonda kalmasın diye:KK43:((((
nasıl bir insan bu,, ne yapmaya çalıştı bana..anlamıyorum hiç..

X