Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

canım hepsini okudum süper gerçekten ama ayrılırken yaptığımız hatalar var. .mesela ben kendime bakıyorum bu saatten sonra bunları yapmam onu geri getirmez gibi. bu hataları yaptım hata derken ben kendimi suçlamıorum demek istediğim bu taktiklerin tam tersini yapılmaması gerekenleri yapmışım. .dönüş olur mu çok zor. .

ben aslında şöyle demeliyim benim sevdiğim insan aynen şöyle diyor. . "bence geçmiş geçmişte kalmalıdır geçmişe dönmek iyi bişey değildir. daha çok seven geri gelir "

ve gerçekten etrafında saçmasapan o kadar kız var ki bi yalnızlık hissetmiyor. ne bilim netten birileriyle tanışıyor biliyorum onlarla da görüşür öle bi günlük bile olsa. . birini sevmesi onuın için engel değildir. birini sevse de unutması uzun sürmez çünkü bu yazdıklarını mükemmel uygular.. opsiyonmuş gibi davranır gerçekten umrunda olmazsın. .

biz bi kaç defa ayrıldık barıştık. . bi defasında kaçıncıydı hatırlamıyorum biz olamayız dedi ben de tamam dedim hoşçakal. .bi hafta aynen bu yazılanları yaptım ama gerçekten geri döneceğine dair en ufak bi ümidim kalmamıştı. bi hafta sonra geri geldi. . ama ne fayda yine giden o oldu. ve o zaman ben çok acıçektim kendimi kullanılmış hissettim boşu boşuna tam ondan vazgeçmişken. geri geldiğinde de biliodum gideceğini. .buna rağmen hayır artık seni istemiorum diyemedim.

Sevgili ayyyy,yazdiklarinizin hepsine tam olarak katilmasam da yine de guzel ve dogru gozlemler oldugunu dusunuyorum, emekleriniz icin tesekkurler..ama yine de ben giden erkegin kesinlikle donmeyecegine hatta cok kisa sure sonra baska limanlara demir alacagina inananlardanim,sevgilerimle.......

şöyle de bi gerçek var ki yeni birini tanıma elde etme ihtimali erkekleri deli eder.. erkekle bu heyecanı severler. . bi çoğumuz kadınlar olarak uzun ilşki sonrası yeni ilşki gücü bile bulamazken bu ihtimal onları fazlaca heyecanlandırır.

canım hepsini okudum süper gerçekten ama ayrılırken yaptığımız hatalar var. .mesela ben kendime bakıyorum bu saatten sonra bunları yapmam onu geri getirmez gibi. bu hataları yaptım hata derken ben kendimi suçlamıorum demek istediğim bu taktiklerin tam tersini yapılmaması gerekenleri yapmışım. .dönüş olur mu çok zor. .

ben aslında şöyle demeliyim benim sevdiğim insan aynen şöyle diyor. . "bence geçmiş geçmişte kalmalıdır geçmişe dönmek iyi bişey değildir. daha çok seven geri gelir "

ve gerçekten etrafında saçmasapan o kadar kız var ki bi yalnızlık hissetmiyor. ne bilim netten birileriyle tanışıyor biliyorum onlarla da görüşür öle bi günlük bile olsa. . birini sevmesi onuın için engel değildir. birini sevse de unutması uzun sürmez çünkü bu yazdıklarını mükemmel uygular.. opsiyonmuş gibi davranır gerçekten umrunda olmazsın. .

biz bi kaç defa ayrıldık barıştık. . bi defasında kaçıncıydı hatırlamıyorum biz olamayız dedi ben de tamam dedim hoşçakal. .bi hafta aynen bu yazılanları yaptım ama gerçekten geri döneceğine dair en ufak bi ümidim kalmamıştı. bi hafta sonra geri geldi. . ama ne fayda yine giden o oldu. ve o zaman ben çok acıçektim kendimi kullanılmış hissettim boşu boşuna tam ondan vazgeçmişken. geri geldiğinde de biliodum gideceğini. .buna rağmen hayır artık seni istemiorum diyemedim.

canım bu erkeklerin genelinde var galiba geçmiş geçmişte kalır bahanesi.bahane diyorum çünkü bilmiyorum benimkide diyo bunu ama hala beni geçmişinde bırakmış deil.büyük konuşmayı seviolar aldırma sen bu sözlere.gerçekten öyle düşünseydi senle defalarca barışmazdı.bilmiyorum ne zaman akıllanırlar ama sabır kalmadı yeter artık :umursamaz:

valla benimkisi hala benim davranışlarıma göre yaşıyo sanki ben ne yapsam bana karşılığını verme derdinde.resmen uğraşıyo yani.acaba umrunda olmasam yine uğraşırmı ki bu birbuçuk yıldır böle.özellikle erkeklerin bi bayanla uğraşmasına hele de bu kadar zaman uğraşmalarına sabrı yok diye biliyorum ama bunun sabrı olduğuna göre umrundayım heralde bilmiyorum.acaba bu uygulamalar benimkinde işe yarar mı? hala beni takip ediyosa yarar heralde siz ne dersiniz:uhm:

kızlar biz arkadaşça bi süre konuştuk yani adı ilşki değildi ama içerik öleydi yani görüşmedik sadece nette konuştuk. .konuşurken yine aşkım bebeğim diyordu diyim yani anlayın işte. .bi süre hergün konuşuoduk sonra haftada bir falan. . neyse sonra bundan bi kaç hafta önce kandil günüydü nette karşılaştık ben bugün konuşmak istemiyorum vaktimi burda harcamak istemiyorum sende çık bişiler yapalım dedim yani günün değerini kaçırmamak için o da tamam dedi çok istedi o gün konuşalım biraz diye . araya haftasonu girdi haftasonu yazlığa gidiyor konuşamıyoruz pazartesi oldu ben nette bunu bekliyorum. pazartesi salı ve perşembe girer nete de bellidir. pazartesi merhaba dedim cvp vermedi ben de sinirlendim çıktım rahatsız ettim seni dmek ki falan dedim. o hafta boyunca hergün gece yarıların kadar nete girdi. .çalışan biri normalde 12de en geç yatar. .ben de en son cuma günü başka birini aldatmış olmamak için mi benimle konuşmuosun dedim ..hiçbişi demedi msn den beni engelledi .. bendde onu tabi ki. . sonra ertesi gün bi arkadaşımın tavsiyesiyle onu sevdiğimi üzgün olduğumu ileri gittiğimi söylediğim bi measj yazdım. .yazmaz olaydım biz olamayız yazma bana lütfen yazmış. .bi de arkadaşım dedi ki ne kadar üzüldüğünü anlasın ne durumda olduğunu. . bana kalsa ben yazmıcaktım böle bişiyi. .

ne diosunuz şimdi böle bi durumda artık benim konuşmamam onu geri getirir mi ? ortak arkadaşımız falan yok arada haber getiren götüren. .bu taktikler artık beim için çok geç değil mi sizce de ??

not: yazılan önerilere yüzde bi milyon katılıyorum sadece benim için çookk geç

canım bu erkeklerin genelinde var galiba geçmiş geçmişte kalır bahanesi.bahane diyorum çünkü bilmiyorum benimkide diyo bunu ama hala beni geçmişinde bırakmış deil.büyük konuşmayı seviolar aldırma sen bu sözlere.gerçekten öyle düşünseydi senle defalarca barışmazdı.bilmiyorum ne zaman akıllanırlar ama sabır kalmadı yeter artık :umursamaz:

valla benimkisi hala benim davranışlarıma göre yaşıyo sanki ben ne yapsam bana karşılığını verme derdinde.resmen uğraşıyo yani.acaba umrunda olmasam yine uğraşırmı ki bu birbuçuk yıldır böle.özellikle erkeklerin bi bayanla uğraşmasına hele de bu kadar zaman uğraşmalarına sabrı yok diye biliyorum ama bunun sabrı olduğuna göre umrundayım heralde bilmiyorum.acaba bu uygulamalar benimkinde işe yarar mı? hala beni takip ediyosa yarar heralde siz ne dersiniz:uhm:

tabi ki hala seni takip ediosa işe yarıyacağı kesin.. erkekler sevmediği kimsenin yanında bi dk. kaybetmek istemezler. .vakit kaybetmezler yani. .sen bunları uygula bakalım ne olcak olumunekankayizsmile:hulya:

kızlar biz arkadaşça bi süre konuştuk yani adı ilşki değildi ama içerik öleydi yani görüşmedik sadece nette konuştuk. .konuşurken yine aşkım bebeğim diyordu diyim yani anlayın işte. .bi süre hergün konuşuoduk sonra haftada bir falan. . neyse sonra bundan bi kaç hafta önce kandil günüydü nette karşılaştık ben bugün konuşmak istemiyorum vaktimi burda harcamak istemiyorum sende çık bişiler yapalım dedim yani günün değerini kaçırmamak için o da tamam dedi çok istedi o gün konuşalım biraz diye . araya haftasonu girdi haftasonu yazlığa gidiyor konuşamıyoruz pazartesi oldu ben nette bunu bekliyorum. pazartesi salı ve perşembe girer nete de bellidir. pazartesi merhaba dedim cvp vermedi ben de sinirlendim çıktım rahatsız ettim seni dmek ki falan dedim. o hafta boyunca hergün gece yarıların kadar nete girdi. .çalışan biri normalde 12de en geç yatar. .ben de en son cuma günü başka birini aldatmış olmamak için mi benimle konuşmuosun dedim ..hiçbişi demedi msn den beni engelledi .. bendde onu tabi ki. . sonra ertesi gün bi arkadaşımın tavsiyesiyle onu sevdiğimi üzgün olduğumu ileri gittiğimi söylediğim bi measj yazdım. .yazmaz olaydım biz olamayız yazma bana lütfen yazmış. .bi de arkadaşım dedi ki ne kadar üzüldüğünü anlasın ne durumda olduğunu. . bana kalsa ben yazmıcaktım böle bişiyi. .

ne diosunuz şimdi böle bi durumda artık benim konuşmamam onu geri getirir mi ? ortak arkadaşımız falan yok arada haber getiren götüren. .bu taktikler artık beim için çok geç değil mi sizce de ??

not: yazılan önerilere yüzde bi milyon katılıyorum sadece benim için çookk geç

bence hiç de geç diil canım sadece seninyapman gereken onu çok seviosan sabırla bekliceksin.hayatına devam ediyomuş izlenimi ver ve sessiz kal.bırak ben dönmemek için ne yeminler edipte afedersiniz it gibi dönenleri gördüm.benim bundan yıllar önce yine biri vardı hayatımda çok seviodum.üstelik hatalı olan bendim.tabi yine hata yapmama sebep olan da oydu ama.ben onlayken çok değer vermeye başlamıştım buna tabi tavan yaptı.ozamanlar daha çok toydum.tecrübe falan sıfır.baktım bu beni hep yalnız bırakmaya soğumaya ilgisiz kalmaya başladı.kendimi çok yalnız hissediyodum.aklıma ilk aşkım gelmişti.onu aradım.biliyorum büyük hata amabi an kaydım işte yalnızlık hissinin verdiği etkiyle.sonra bigün bunla birlikteyken telefonumu kurcalamaya başladı ve ilk aşkıma attığım mesajı gördü.ve tahmin ediyosunuzdur ki feci şekilde tartıştık ve bitti.

ben kendimi çok suçlu hissediyordum, kahroluyordum.bu adi de zaten arada hiçbişey yokken beni yeren bi insandı şimdi eline koz geçmiş oldu va dahada yerden yere vurmaya başladı.sanki kendisi çok temiz bir insanmış gibi.
bana diyordu ki Allah olsan yine dönmem sana cenneti ayaklarıma sersen yine dönmem.peki sonuç ne oldu ?? birazdan oraya gelicem.

neyse bizim ortak bi arkadaşımız daha vardı bi kız arkadaşı olsun istiyordu hep bana diyordu senin çevren geniş yokmu birileri.bende tuttum buna bilgisayar kursunda tanıştığım kimsenin pek hoşnut olmadığı bi kızı tanıştırdım.tabi ben insanların bu kızdan neden hoşnut olmadıklarına anlam veremiyordum.iyi niyetli temiz biri olarak bakıyodum.meğer insanları tanıyamayan benmişim.neyse kızı getirdim dördümüz buluştuk.benimki kızla acaip koyu muhabbete girdi benle o diğer arkadaşımız da saf dışı kaldık.öle bakınıp duruyoruz.meğer benimkiyle o kız orda işi pişirmişler. bu hala beni arada yermeye devam ediyo inanırmısınız hiç unutmam bi gün yine buluştuk dördümüz ben kendimi affettirme çabasındayım ama o beni o kızın yanında öyle bi rencide ettiki sormayın.okadar basit beş para etmez bir kızın yanında hem de.

neyse bunlar baya bi işi ileriye götürmüşler ben benimkini arardım geceleri teli meşgul o kızı da arardım onunkide meşgul.anlardım ki konuşuyolar.sonra bu kız beni aramaya başladı.aklı sıra bana yol gösteriyodu onu kötülüodu banada moral veriyodu meğer kızın çabası ondan vazgeçmem içinmiş. ben bunların arasında olup biteni tahmin etmeye başladım ama inkar edip beni suçladılar.bu kız da güya benden yanaymış gibi konuşup beni rahatlatmaya başladığı zaman ben yine kendimi suçladım.daha birde benimkini ayartan o kıza çok sevdiği kolye takımını aldım özür dileyip gönlünü almak için.ne bileyim aralarında gerçekten bişey olduğunu kendimi suçluyorum.

neyse bu olan iyice çıktı ortaya ve ben okadar acı çektim ki.o kızla afedersiniz yemediği halt kalmamış.benimkinin kafa 3 ay sonra dank etti.tabi benle o bir mi.ben saf, iyi niyetli, tüm kalbimle seviodum onu.zamane kızları gibi deildim.ama o iyice kaşarlanmış sütü bozuk bir kızdı.üç ay boyunca bi iletişim olmadı aramızda.bu durumda olması da imkansızdı zaten.

neyse üç ay sonra bu bi baktım hiçbişey olmamış gibi beni aradı konuşuyor.ne olduğuna anlam veremiyorum.meğer anlamış o kızın ne mal olduğunu ama ben öle bir vuruyorum ki yaptıklarını yüzüne.hep inkar etti hep inkar etti.hiçbizaman kabul etmedi.ama bende onu kabul etmedim.yani diycem şu ki okadar büyük konuşan ''Allah olsan da dönmem cenneti ayaklarıma sersen de dönmem '' diyen adam aylarca süründü peşimde.tabi kabul edermiyim.o günden itibaren acaip bi tiksinti hisseetmeye başladım ona karşı.hala da öleyim.biraz uzun oldu kızlar ama yani imkansız gördüğünüz durumlarda bile bakın neler oluyo.

tabi ki hala seni takip ediosa işe yarıyacağı kesin.. erkekler sevmediği kimsenin yanında bi dk. kaybetmek istemezler. .vakit kaybetmezler yani. .sen bunları uygula bakalım ne olcak olumunekankayizsmile:hulya:

benimkisi şimdi ortaya yeniden çıkmam için bütün kozlarını oynuyo.en son iletime yazdığım yazıyı gördükten ve ortadan kaybolduktan sonra tahmin ettiğim şeyi yaptı.face.de ilişkisi var yapmış durumunu.beklediğim şey kaydirigubbakcemile3

benim face donuk tabi hiç görmedim sanıyo belkide.ben hala sessizim.ama çaktırmadan baktım bi ara face.ine de sanki hayatına biri giren insan gibi deil hali.çok sessiz hiçbişe paylaşmamış.hayatına yeni biri giren insan nasıl olur sizce kıpır kıpır olmazmı hayatından zevk almazmı.yok bu hala tükendim modunda.bi tek tarkanın kayıp şarkısını paylaşmış.sözlerine baktım şarkının mutlulukla falan bi alakası yok.bitmiş bi ilişkinin arkasından söylenicek sözler.bu kadarına da takma dersiniz belki ama o takıyo herşeye valla bende o yüzden takıyorum.anlam çıkardığımdan falan deil. bakalım oynasın tüm kozlarını.son çırpınışları bunlar kaydirigubbakcemile2

bence hiç de geç diil canım sadece seninyapman gereken onu çok seviosan sabırla bekliceksin.hayatına devam ediyomuş izlenimi ver ve sessiz kal.bırak ben dönmemek için ne yeminler edipte afedersiniz it gibi dönenleri gördüm.benim bundan yıllar önce yine biri vardı hayatımda çok seviodum.üstelik hatalı olan bendim.tabi yine hata yapmama sebep olan da oydu ama.ben onlayken çok değer vermeye başlamıştım buna tabi tavan yaptı.ozamanlar daha çok toydum.tecrübe falan sıfır.baktım bu beni hep yalnız bırakmaya soğumaya ilgisiz kalmaya başladı.kendimi çok yalnız hissediyodum.aklıma ilk aşkım gelmişti.onu aradım.biliyorum büyük hata amabi an kaydım işte yalnızlık hissinin verdiği etkiyle.sonra bigün bunla birlikteyken telefonumu kurcalamaya başladı ve ilk aşkıma attığım mesajı gördü.ve tahmin ediyosunuzdur ki feci şekilde tartıştık ve bitti.

ben kendimi çok suçlu hissediyordum, kahroluyordum.bu adi de zaten arada hiçbişey yokken beni yeren bi insandı şimdi eline koz geçmiş oldu va dahada yerden yere vurmaya başladı.sanki kendisi çok temiz bir insanmış gibi.
bana diyordu ki Allah olsan yine dönmem sana cenneti ayaklarıma sersen yine dönmem.peki sonuç ne oldu ?? birazdan oraya gelicem.

neyse bizim ortak bi arkadaşımız daha vardı bi kız arkadaşı olsun istiyordu hep bana diyordu senin çevren geniş yokmu birileri.bende tuttum buna bilgisayar kursunda tanıştığım kimsenin pek hoşnut olmadığı bi kızı tanıştırdım.tabi ben insanların bu kızdan neden hoşnut olmadıklarına anlam veremiyordum.iyi niyetli temiz biri olarak bakıyodum.meğer insanları tanıyamayan benmişim.neyse kızı getirdim dördümüz buluştuk.benimki kızla acaip koyu muhabbete girdi benle o diğer arkadaşımız da saf dışı kaldık.öle bakınıp duruyoruz.meğer benimkiyle o kız orda işi pişirmişler. bu hala beni arada yermeye devam ediyo inanırmısınız hiç unutmam bi gün yine buluştuk dördümüz ben kendimi affettirme çabasındayım ama o beni o kızın yanında öyle bi rencide ettiki sormayın.okadar basit beş para etmez bir kızın yanında hem de.

neyse bunlar baya bi işi ileriye götürmüşler ben benimkini arardım geceleri teli meşgul o kızı da arardım onunkide meşgul.anlardım ki konuşuyolar.sonra bu kız beni aramaya başladı.aklı sıra bana yol gösteriyodu onu kötülüodu banada moral veriyodu meğer kızın çabası ondan vazgeçmem içinmiş. ben bunların arasında olup biteni tahmin etmeye başladım ama inkar edip beni suçladılar.bu kız da güya benden yanaymış gibi konuşup beni rahatlatmaya başladığı zaman ben yine kendimi suçladım.daha birde benimkini ayartan o kıza çok sevdiği kolye takımını aldım özür dileyip gönlünü almak için.ne bileyim aralarında gerçekten bişey olduğunu kendimi suçluyorum.

neyse bu olan iyice çıktı ortaya ve ben okadar acı çektim ki.o kızla afedersiniz yemediği halt kalmamış.benimkinin kafa 3 ay sonra dank etti.tabi benle o bir mi.ben saf, iyi niyetli, tüm kalbimle seviodum onu.zamane kızları gibi deildim.ama o iyice kaşarlanmış sütü bozuk bir kızdı.üç ay boyunca bi iletişim olmadı aramızda.bu durumda olması da imkansızdı zaten.

neyse üç ay sonra bu bi baktım hiçbişey olmamış gibi beni aradı konuşuyor.ne olduğuna anlam veremiyorum.meğer anlamış o kızın ne mal olduğunu ama ben öle bir vuruyorum ki yaptıklarını yüzüne.hep inkar etti hep inkar etti.hiçbizaman kabul etmedi.ama bende onu kabul etmedim.yani diycem şu ki okadar büyük konuşan ''Allah olsan da dönmem cenneti ayaklarıma sersen de dönmem '' diyen adam aylarca süründü peşimde.tabi kabul edermiyim.o günden itibaren acaip bi tiksinti hisseetmeye başladım ona karşı.hala da öleyim.biraz uzun oldu kızlar ama yani imkansız gördüğünüz durumlarda bile bakın neler oluyo.

canım valla nasıl desem ben bu adamı tanıdım arkadaşlarım ilk günlerde soruolar işte nasıl biri falan tek kelime "farklı" yani nasıl diyim tepkilerini ölçemezsin çok inatçıdır bide ben bunu yapmıcam die bi inadı tutarsa inan canını alsan yapmaz o derece. .biz 2 ay kadar ayrı kaldık bi ara o zamanda ben kesinlikle bittiğini düşünüyordum hiç aramadım sormadım hiç bi haber yoktu o da benden haber alamıyordu. ama dönmedi o zaman bi bahaneyle konuşmaya başladık önce ben konuşmuştum o da hazırmış zaten öle barışmıştık. yani 1ay 2 ay buna bi etki etmez o sürede de yalnız kalmaz bence. . aman neyse artık istemiyorum onu ben hayırlısını istedim demek ki dğilmiş ayrıldık. .bundan sonra da geri gelirse o zamanki duruma göre bakarız gelmezse de kendi bilir beni ilgilendirmiyor artık :dilcikar:

dua et canım gerçekten dua ve sabır herşeyin çözümü tabi onu çok istiosan.başka ne diyebilirm ki.hayırlısı olsun herşeyin.hayatta herşey mümkün hiç belli olmaz.

bende çok dua ederim rabbimin hangi duayı ne zman kabul ediceği belli olmuyor. . benim bu kişiyle tanışmam tam ibretlik aslında şöyle oldu kısaca yazıyım. .
ben çok fazla sevebilen aşık olabilen beğenebilen biri değilim.. hayatımda ikinci kişidir bu insan. . okulda bi arkadaşımla ayaküstü konuşurken hayatında kimse var mı falan dedi. ben de yok artık bu durumdan da sıkıldım olsun da acı çekmeye de razıyım dedim.. o anda ağzımdan çıktı aslında böyle bi düşüncem yoktu yada yok sanıyordum bilinçaltımda olabilir bu.. ertesi günde bu kişiyle tanıştım onun ertesi günde birlikteydik zaten herşey o kadar çabuk oldu ki ben nasıl aşık olduğumu anlamadım yani çarpıldım aslında baya kontrollüyümdür. .benim o ayaküstü dediğim şeyi rabbim kabul etti bana bunu gönderdi al sana acı dedi. . vallahi allahım çok büyük yinede çok memnunum bunu kabul edip bana bu kişiyi yollayan hayırlısnı da ben istedikçe yollayacaktır. .guclubacismile

ben bide pozitif düşün pozitif olsun olayının çok doru olduunu düşünüorum. .bişiyi 40 kere dersen olur derler. .bu da öle bişi bence. .ama niyetimizi sağlam tutup tam inanmamız lazım bu düşünceye. .bide ablam söyledi böyle kitaplar var biliosunuz tv de görmüş bi yazar böle kitaplar yazan kadın demiş ki hayal etmeyin canlandırın. .21 gün sabah ve akşam hergün gözünüzü kapatın ve olmasını istediğiniz şeyi canlandırın hayal yok canlandırma bu. .21 gün sonra bunu bırakın 7gün ara verin . . bu sürede o istediğimize ulaşcakmışız garanti veriomuş kadın. . denemesi bedavakaydirigubbakcemile2
ama niyetimizi sağlam tutucaz içimizde en ufak bi şüphe olmıcak. . bu konuda ben çok zorlanıyorum mesela içimde başka biri var sanki olmıcak şeyi niye canlandırıosun falan diyo bana akannehir size de oluyor mu böle içimde iki ses kavga halinde devamlı. .

ben bide pozitif düşün pozitif olsun olayının çok doru olduunu düşünüorum. .bişiyi 40 kere dersen olur derler. .bu da öle bişi bence. .ama niyetimizi sağlam tutup tam inanmamız lazım bu düşünceye. .bide ablam söyledi böyle kitaplar var biliosunuz tv de görmüş bi yazar böle kitaplar yazan kadın demiş ki hayal etmeyin canlandırın. .21 gün sabah ve akşam hergün gözünüzü kapatın ve olmasını istediğiniz şeyi canlandırın hayal yok canlandırma bu. .21 gün sonra bunu bırakın 7gün ara verin . . bu sürede o istediğimize ulaşcakmışız garanti veriomuş kadın. . denemesi bedavakaydirigubbakcemile2
ama niyetimizi sağlam tutucaz içimizde en ufak bi şüphe olmıcak. . bu konuda ben çok zorlanıyorum mesela içimde başka biri var sanki olmıcak şeyi niye canlandırıosun falan diyo bana akannehir size de oluyor mu böle içimde iki ses kavga halinde devamlı. .

sen ne diosun canım benim ben pozitif düşünce, çekim yasası, telepati,telekinezi,meditasyon,telekült, durugörü, çakralar vs hepsinin kurdu oldum nerdeyse:nazar:.

yalnız bu çekim yasası senin bahsettiğin de kendini fazla kaptırmıcan o inanca yani şöyle çekim yapıcaksın tabiki ama Allah inancıyla bunun arasında çok ince bir çizgi varAllah korusun sençizgiden diğer tarafa kayarsan haşa Allah'ı inkara kadar gidebilirsin.sanki hani her istediğimi kendimi inandırarak elde ederim gibilerinden.ama çekim yasasıyla islamiyet arasında ortak bi nokta var.çekim yasası der ki istediğin şeyi düşün, olmuş gibi hisset ve inan..Allah da kuluna der ki kulum dua etsin istesin.inanarak istesin bende onu kuluma vereyim.dualarda inanmak şart deil mi.bunda da inanç tam olacak.yani Allah'a dua ederken bi yandan da çekimi kullanmış oluyoruz işte.karışık olmadı umarım anlatabilmişimdir.olumunekankayizsmile

Simdi sizetopu sizin tarafiniza dondurmeyi anlatacagim ki bunlarla ex inizi yeniden dondurmenize yardimci olacaktir.
Insanlar kolayca elde edemedikleri seyleri isterler : Iste bu yuzden “aramama kurali “ cok iyi isler. Ex inizle kontaginizi kestiginiz an o da istemese bile sizi dusunecektir.
Dusuncelerinden bazilari:
Nereye gitti bu kiz ¿
Niye beni aramiyor ¿
Acaba birinimi buldu ¿
Hayatina baskami bir yone verdide beni aramiyor?
Acaba arasammi ve nedir ne degildir ogrensemmi?

Gordugunuz gibi sizin dusunduklerinizi simdi o dusunuyor.
Boyle top size geciyor.
2.Birini kaybetmek cok uzucudur. Siz email, sms vs ile ex inizle kontak icinde oldugunuz surece ex iniz sizin onu istediginizi cok iyi biliyor.

Ama aramamakla o na sana ihtiyacim yok mesajini verdiniz ki o hep sizin ona ihtiyaciniz oldugunu, onsuz yapamayacaginizi dusunuyordu.
Yine top size gecti.
Insanoglu elindekinin kiymetini bilmez cogunlukla ama tam kaybedecegini anladigi an kiymete biner.
Ve onu geri alabilmek icinde ellerinden geleni yaparlar.

3.Onlari ac biraktikca daha cok gelmesini saglayacaksiniz: Sizi birakan o bile olsa hayatiniza yon vermenizi kabullenmeleri cok zordur.
Boyle yaparakta onun sizin icin pek bir onemi olmadigini gostermis oluyorsunuz. Ve ex iniz su sorulari kendine sormaya baslayacaktir.
Onun icin degerim bu muydu ¿
Beni hic sevmedimi?
Onlarda bunlari hic durmadan dusuneceklerdir.Tipki sizin ilk baslarda dusundugunuz gibi....
Sira onlara gececek. Yine top sizde..

Ayrilik devresinde :

Bir beraberlik bitince :

Buyuk bir panik yasanir.

Takip etme, yalvarma, rica etme, ikna etme metodlari denenir.

Is, aile, arkadaslar saf disi edilmeye baslanir.

Konustugunuz tek konu ex inizdir.

Hersey sizi aglatir.
Basarisiz bir olarak gormeye baslarsiniz kendinizi.

Gecmisteki hatalarinizi dusunursunuz ve ah keske soyle yapmasaydimlar baslar…

Ex inizin ne yaptigini ne dusundugunu bilmek icin her yola bas vurursunuz.

Belkide baska birisi oldugunu duyarsiniz.

Aciniz ikiye katlanir ve kendinizi bu kadar hic kotu hissetmemissinizdir.

Ex inizi ararsiniz defalarca ama o sizden kacinmanin yollarini bulur hep.

Ve surec boyle devam eder.

Cok sorulan sorular :

Soru :Ayrildigimizdan beri sinsice ex imi takipte idim. Bu iliskimizin sonumu ¿

Cevap : Hayir. Hala “aramama kuralini bugunden itibaren baslatabilirsiniz “.
Gecmisde ne yaptiginizin pek onemi yoktur, eger su an bu karari alabildi iseniz.

Soru : Ya ben “ aramama kuralini “ uygularken o birini bulursa ¿

Cevap : Bulsalar bile bu uzun sureli bir iliski olmaz. Ribaunt iliskiler icin kendinizi yormayin hic. ( ribaunt : bir iliskiden yeni cikan insan icin kullanilmis )

Ribaunt iliskilerin yasam suresi uzun degildir. Yuzde 98 biter.hatta yuzde 99.

Hic endiselenmeyin. Rahat olun.

Soru : Aramama kuralini uygularken cok zorlaniyorum, Ne yapmaliyim?

Eger sorununuz bu ise demekki siz hala evde oturuyor ve benim size onerdigim 10 saniyelik baska bir sey dusunme methodunu uygulamiyorsunuz..

Evden disari cikmak icin kendinizi zorlayin.Yeni insanlarla tanisin,veya uzun suredir gormediginiz bri arkadasinizi hatta akrabanizi arayin. Iste o zaman ex inizi eskisi gibi yogun bir sekilde dusunme firsatiniz kalmayacak.

Soru : Eger ex im beni aldatti ise yine o na doneyimmi ¿

Cevap : Bu soruya sadece ve sadece siz cevap verebilirsiniz. Gercekten donmeyi istiyormusunuz ¿ Belki su an icin iyi bir fikir olabilir ama bir kez aldatan olasi ki bir daha aldatmayi goze alabilir.

Siz burda bir sadakat fobisinin kokusunu almiyormusunuz?

Soru : Aramama kuralini yaptigim halde ex im hala benimle gorusmek istemiyorsa ne yapmaliyim?

Cevap : Cok mumkun ki ex iniz cok incinmis. Size cok kirilmista olabilir veya duygularini anlamaya calisiyor olabilir. Biraz daha zaman taniyin.

Soru : Ya ben aramayinca o beni unutursa ¿

Cevap :
En guzel yani, siz aramadiginizda sizi unutmaz ama sizinle yasadigi eger kotu anilar varsa onlar hafifler. Lutfen endiselenmeyin. Sadece planinizi takip edin.

Soru : Ya cocuklarimiz varsa ¿

Cevap : cocuklari esinizin evine goturebilirsiniz veya o gelip alabilir ama hic bir duygusal bagimlilik o na karsi asla gostermeyin. Ama belli etmeden. Sanki cok dogalmis gibi.

Ve eger ex iniz baska birini buldu ise, asla kiskanclik gostermeyin cocuklari alirken veya o birakirken.

Soru : Ya ben aramadigimda Yolda vs ex ime rastlarsam ¿

Cevap : Cok mutluymus ve kendinizden emin bir davranis sergileyin.
Onlara ise sadece merak etmek kalsin.Acaba neden mutlusunuz ¿ ne olduda birden kendinize guveniniz geldi ¿
Nazikce merhaba deyin, cok kisa bir konusma yapin ve mumkun oldugunca cabuk yanindan ayrilin. Dogal olun.Sanki exiniz degilde eski bir tanidiginiz naber nasilsin ama duygular belli edilmeyecek ozellikle, kizginlik, yada ozlemis gibi yada merakli.. siz onunla ilgilenmiyorsunuz ama onuda gormemezliktende gelmiyorsunuz. O sizin icin pek bi sey ifade etmeyen komsu cocugu gibi....

Soru : Ya ayni apartman dairesini paylasiyorsak ¿

Cevap : En guzel yol ordan tasinmak olurdu ama gerceklestiremezseniz, “umurumda degil “ davranisini sergileyin. O sizin aklinizda bile yok.
Ayni evde oturdugunuz icin onu aramama kuralini uygulayamayacginiz icin o zaman suresi icinde yapacaklarinizi yapin ( kendinizi gelistirmek gibi)

Soru : Ya ex im benimle arkadas olmak istiyorsa ¿

Cevap : O halde cok erken denediniz onu size dondurmeyi. Sadece “arkadas “ olursaniz isiniz dahada zorlasacaktir.

Cunku baskalari ile flort etme avantajini bile kullanabilirler. O halde biraz daha aramayin.
Eger ex iniz sizi bir numara yapmiyorsa hayatinda sizde onun icin bir opsiyon olmaktan cikin.

Sizi yeni veya daha iyi biri gelene kadar bekletmesine izin vermeyin..

Soru : Ya ben eximin akraba ve arkadaslari ile temas icinde isem.

Cevap : devam edin.temasinizi kesmenize gerek yok.gercekten o kisilerle gorusuyorsaniz.
Hatta sizin icin avantaj bile olabilir.Eger siz degisti iseniz bunu o kisiler ex inize iletecek ve onun merakini celb edeceksinizdir.

Soru : Ya kontrolu kaybediyorsam ¿

Cevap : Bu cok dogal.Cok aramak bile isteyeceksiniz.Ama exinizi arayacaginiza, eski arkadasinizi , veya ailenizi arayin.
Ve 10 saniyelik baska sey dusunmeyi yeniden deneyin.Gittikce daha iyi olacak.

Disari cikin.eve hapis etmeyin kendinizi.
Alisveris merkezine gidin, spor yapin,sinemaya gidin.Veya bir alt sokaga yuruyun.Hep ayni mekanda kalmak eski yaralari daha cok acmaniza yarar.

yarın kaldığım yerden devam ederim.iyi geceler herkese :eek:

ronda byrne'nin the secret kitabi var boyle abuk subuk seylerden bahseden... oncesi ii hos sonrasi din propagandasi yapan abuk subuk felsefeler... yok aman almayalim.... bir seyi çok istiyorsan önce Allah'tan iste... sana herseyi verecek olan O'dur... kalpten dilersen verir... birseyi 40 defa dersen degil o birseyi ne kadar içten ve imanla dilersen Yaradan verir!!!
pozitif olun elbette ama herseyide kendiliginden olsun diye beklemeyin...

X