B-Fit e gidip zayıflayan var mı?

kızlar bende yazılmayı düşünüyorum bu ay içinde yorumları bildiririm.benim sorunum bel bölgemde inş incelebilirim :Saruboceq:

ben be karşıyaka bahçelievler şubesi açılınca düşünüyorumm gitmeyi.ama düzenli gidip de ayda en az 3 kilo veren arkadaşlarım var.

Arkadaşlar,ben bugün deneme için gittim,memnun kaldım.üye olsam mı diye düşünüyorken yorumları okuyunca kafam karıştı.Bizim buradaki şubede toplu yapılmıyor tek kişilik:) Antrenör eşliğinde çalıştım.En güzel yanı birebir ilgileniyorlar.Bir aylık üyeliği deneyim en iyisi.2 ay sizden 1ay bizden kampanyası da var.249 lira falan.3 taksitCADIARZU:uhm:

1 aydır düzenli gidenler var gittigim yerde kadın 1 ayda 37 cm incelmiş 20 cm incelen var eger düzenli gidilirse işe yarayacaktır

tam bir aydır bfit'e gidiyorum. ilk hafta çok düzenli gittim, 2. hafta çok hasta olduğum için bırakın sporu okula bile gidemedim, 3. ve 4. hafta da 3er gün gittim. bu bir ay içerisinde bir büyük boy pizza, 2 sefer kokoreç ve her fırsatta börek çörek yedim. ama buna rağmen tam 27 santim inceldim! üstelik yağ oranımda tam 8 puan azalmış. kilo olarak sorarsanız sadece bir buçuk kilo verdim ama sanırım hepsini de yağdan vermişim çünkü beni gören herken 4-5 kilo verdiğimi düşünüyor ve evet gardrobun en altına sakladığım ve içine bir türlü sığamadığım o kot pantolon artık tam oluyor. bunun haricinde spor yapmanın psikolojik getirilerini de gördüm. kendimi bugünlerde daha neşeli hissediyorum. açıkçası ben bfitten memnun kaldım ama tabi herkesin tarzı farklı. hangi tarz olursa olsun yeter ki insan spor yapsın kendine baksın. fiziksel ve psikolojik faydalarını kısa sürede gözlemlemek mümkün :KK19:

Son düzenleme:
Merhaba,

Bu sene nisan ayında başladım ve toplam 23 kez-gün-gittim.Kilo vermedim ama toplamda 24cm inceldim.Benim kilo sorunum yok,bel-sırt ağrılarım nedeni ile gittim bir de doğumlardan dolayı göbeğim vardı onun için gittim,haftada 4 gün gidiyordum,yarım saatin ardından gevşeme hareketlerinin hemen öncesinde kendimce 50 twist+50 mekik yapıyordum,hemen ardından da bitirme hareketleriyle bitiriyordum.Toplamda 1 saati ancak buluyordu..

Daha ilk haftadan itibaren vücudumun elastikleştiğini farkettim,eğilip kalkarken bile bunu hissedebiliyordum.Sırt ve bel ağrılarım yokoldu!

B-ft kilo verdirmez,kendinizi zinde hissetmenizi sağlar,bunu yaparken de sizi delicesine yormaz,tıkanıp kalmazsınız ya da terden yapış yapış olmazsınız..

Ben gittiğim yerde 60yaş hanımlarla bile karşılaşıyordum ki kendileri her sabah 9da spordaydılar haftanın 5günü geliyorlarmış hem de!

Kısacası;
Eğer bedeninize çok yüklenmeden spor yapmak,incelmek ve en önemlisi vücudunuza esneklik-rahatlık sağlamak amacındaysanız burayı seçiniz ama daha hırçın spor yaparım derseniz sizi burası kesmez...Kilo için bğazınızı tutmayı da unutmayın lütfen..

Son düzenleme:
ben 27 kasım cumartesi başladım b-fite ve her gün gittim. 6 ay üye oldum. her gün gideceğim. 7 günde acayip dinç hissediyorum kendimi.kime sorarsanız sorun istasyon çalışmalarının faydası çok. ayrıca annem 58 yaşında o başka bir şehirde 6 haftadır gidiyor acayip sıkılaştı. o bile bu yaşta. 25 cm inceldi.. çok keyif alarak gidiyorum. ben batmandayım her şey var. pilates topu çemberi lastiği, diğer aletler her b-fitte aynı zaten.. ben çok memnunum. bence gidip ücretsiz deneyin 1 günde anlarsınız zaten isze göre mi değil mi diye. ben çok ter atıyorum...haftada 6 gün oradayım bundan böyle..

Bende b-fit i araştırıyordum bugün.Oturduğum yerde açıldı birtane avcılar reşitpaşa caddesinde diasanın karşısında.Gidip konuştum baya güzel bir yer uzun vadede fiyatlarıda çok uygun geldi.

Konu açmıştım bugun bilgisi olan varmı diye.Yazdıkalrınızı okudum gerçi karar vermiştimde gitmeye. Kilolarımdan kurtulmam lazım. Güzel bir yer.

Arkadaşlar buradada var b-fit merak da ediyorum ama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum gidenler ne kadar ödüyorlar aylığına

bende çok merak ediyorum b-fiti gerçekten , oturduğum yerdede var artık ,
iş çıkışı uğrayıp bilgi alıcam bakalım nasıl bir sistem ..

2 ay oldu başlayalı 22 cm inceldim

:KK52:
kampanya var başlamak isteyelere duyurulur ben 3 aylık üye olmuştum uzatacagım 3 ay daha

3 aylık fiyatı 285 lira bu fiyat degişiyor mu bilmiyorum

3 ay üye olursun 1 ay bedava

6 ay üye olursan 2 ay bedava

herkese tavsiye ederim ben çok memnum

arkadaşlar, ankara da gidenler var mı? fiyatlar hakkında bilgi arıyorum.
bir de haftanın kaç günü gidiliyor?

arkadaşlar, ankara da gidenler var mı? fiyatlar hakkında bilgi arıyorum.
bir de haftanın kaç günü gidiliyor?

düşünüyorum gitmeyi ama önce bi gidip bakmak lazım..yorumlar biraz kafa karıştırıcı çünkü..( özellikle de badana sopalı olan:)) )

X