babamı çıplak gördüm

Ay gül gül öldüm çok yaşayın siz
:KK9:
Ben Allaha şükür hiç yakalamadım,şahit de olmadım.
Sadece bigün annem gardolabını düzenliyordu bende orta son sınıftaydım okuldan geldim.
Yatağın üzerinde 2-3 adet prezervatif.Anne bunlar ne dedim gülerek.Annemde "gözlük temizleme mendilleri" dedi.
Ya anne bırak cahil değilim o kadar da dedim.Çok utanmıştı
:KK9:

annende yanlız nasıl gelmiş aklına gözlük temizleme mendili. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Canım babandır sonuçta oda o halde görmeni istemezdi...Ama morelini bozma bence üzülecek utanılacak bi durum olarak görme öyle anlar gelirki anne babamız yatağa düştüğünde her şeyi ile ilgilenir hale geliniyor ben babama çok kısa süreli baktım ve o zaman inanki her şeyi ile ilgilendim bir çoçuk gibi banyosunu lavabosunu vs vs her şeyi ile ilgilendim.Bu durum çok farklı ama çok böyle utanılacak yüzüne bakılamayack durum yok...

Bende görmüştüm ama gormezden gelip hızla odama kacmistim :))) bende mutfaktan buz almak için kalktığımda yakalamistim :)))

kizlar cok gulmussunuz ilk yazdigima bitane daha anlatayim bari simdi ben 15 yasinda falandim halam baska sehirde oturuyor onlara misafirlige gittik halamin bitane kayni bana plotonik asikmis ama benim haberim hic olmadi annem babam dahil butun sulale biliyorlarmis neyse aksama kadar oturduk halam tutturdu siz kalin kardesimle bide kuzen sabah enisteniz ise giderken babaannesine birakir sizi diye annemlerde ordalar cunku bizde yalvardik baba kalalim ne olur diye babam halama cagirdi dediki bak kaynin falanda kalcakmis kizlara dikkat et diye halamda soz verdi benle ayni odada kalicaz kapiyida kilitliyecem dedi babam ikna oldu neyse herkes gitti halamin yatak odasina gectik banyoda var odasinda halam yere yatak acti ben kardesim amcamin kizi yatiyoruz aradan zaman gecti bir kipirdanma basladi hemencik uyur numarasi yaptim amcamin kizida benle yasit oda bana bakti kaslariyla isaret etti oda uyur numarasi yapti eniste dediki kizlar uyuyormusununuz kimsede ses yok halama basladi manavimiza gidelimmi askim oda bilmemki kizlar var yok onlar uyurken biz coktan gider geliriz oda olur ayyyyyyyyyyy kizzzzzz bir kilo elma alayim ben 3 kilo kiraz halamda muzda alalim askos olurmu fantaziye bak yaaaaaaa o sira kardesim sakkkkkkkkkkk diye isigi yakti yaaaaaaaaaaa hala eniste siz bizi mezarligin yan tarafindaki evde birakip yalniz basimiza nereye gidiyorsunuz:KK9: hem siz ne zaman manav dukkani actinizda bizim haberimiz yok:KK53:hem dukkaniniz varda madem babam meyva gitiriyor size dukkaniniz varsa niye soylemiyorsunuz allahim enistem halamin uzerinde biz kuzenle yerlere yatiyoruz gulmekten kardesim devam ediyor eniste yatakda yermi kalmadida halmin uzerinde uyuyon:KK52:neyse sabah bunlar rezil oldular bize ya eniste bizi birakiyor babam kapida oh oh nasil gecti halanizda der demez baba halamla enistem manav dukkani acmislar ama herkesden sakliyorlar ben sus desem bile eniste kipkirmizi valla yeminle enistem gece halama soyluyordu manava gidip elma kiraz alcakmislar diye bizede yalniz birakcaklarmis bidaha asla gitmem dedi ayyyyyyyyyyy ne gundu yaaaaaaaaaa:KK1:

Ya hepinizinkine guldum ama bunu okutunca tuvalete kendimi zor attim gece gece nerdeyse esimi de uyandiracaktim o kadar yanii:KK52::KK52:

hehe k.bakma okurken baya güldüm. Tabi aslinda tuhaf bi durum alisik bi durum degil. Babanda utanmistir belki. Ama unutulur gider, hem senin yapabilicegin birsey yok onlar yakalanmis sonucta. :) Hicbirsey olmamis gibi davran :)

Son düzenleme:
o yine oyle demis..yine burda okumustum.okul oncesi ogretmeni arkadaslardan biri yazmisti.cocugun biri dersinde annem babamin pipisini isiriyordu demis:KK52::KK52::KK52::KK52:

hahahahaah suanda varya bunu okur okumaz gülmekten öldümmmmmmmmm... ya iste gercekten cok önemli. Cocugun yaninda o denli seylerin yapilmamasi. Cocuklar gercekten etkileniyo. Ahhh anneler :) ahh babalarrrr..

Ben de yıllar önce aynı şeyi yaşamıştım.Uyku problemi yaşıyordum o yıllar ve geç saate kadar uyuyamazdım.doğal olarak wc ye gittim.tam banyo tuvalet vb bulunduğu bölmeye geçen kapıyı bi açtım ki babam hızla odadan çıkmış kendini banyoya atmaya çalışıyor.ama malesef başaramadı.yani hızla banyoya girdi ama bikaç saniyeliğine de olsa ben gördüm.o da gördüğümü biliyor ama çok sorun olmadı.yani ikimiz de farkındaydık ama olmamış gibi davrandık.sadece ertesi gün birbirimizle konuşmadık.ama unutuldu gitti.

oyy halayla enişte mevzusu beni yıktı hele yer yokmuda halamın üstünde uyuyon demişya bittim yaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

aaaaaaaaaaaaay bir kere bende yakalamistim kayinpederle kayinvalideyi 2 yada 3 aylik evliydim kayinvalide dediki sabah 9 dan once kalkmana gerek yok dedi sonra bir baktim bir sabah tankur tinkir sesler geliyor saate baktim 7 anam bunlar kalkmis acaba kalksammi kalkmasammi diye dusunurken dedim yeni gelinim en iyisi kalkayim laf sokusturlar kalkmassam simdik dedim kalkdim odanin kapisini bir actim kayinpeder havlu poposunda sarili odasina kacti tam o sirada valide cikti diger havluda onun totosunda ayyyyyyyyyyy sen niye kalktin cok erken dedi bende salakligima tukureyim siz niye kalktiniz ayyyyy cok sicakladikda serin serin dus aldik dedi:KK53: Ana kar yagiyor lapa lapa ne sicak biz donuyoz ya yorgan yetmedi battaniye ortuk gece dedim:KK53: Kayinvalide kipkirmizi oldu hemen odasina girdi benim gec dusen jeton odaya girince anladim gulmekden yerlere yattim:KK60: Yalniz esim hiccccccccccc gulmedi kizdi hatta neyse saat 9 olmadan bunlar 1 hafta boyunca disari ciktilar kahvalti yapmaya esimde dediki ne hatunsun ya bizim pederleri evinden barkindan ettin ortaligi bize birakdin:KK52:

çok güldüm ya :KK1:

ikinizin tepkileri de kusura bakmayında çok saçmaymış..ben çıplak yakalansam '' ne işin var '' diye soracağıma direkt tuvalete kaçardım..senin yerinde de olsam hemen arkamı döner görmemiş gibi yapardım'' sen kendine bak '' demezdim..bi de GÜLEREK hiç demezdim..diyemezdim..

ya kusura bakmayın ama ne işin var asıl senin ne işin var cümlesini okuduğm anca içtiğim kahve ağzımdan çıktı yerlere yattım gülmekten tutamıyorum kendmi tamam ayıp bişey ama o söz nasıl bişey.Ay valalhi k.bakmayın ya

ya kusura bakmayın ama ne işin var asıl senin ne işin var cümlesini okuduğm anca içtiğim kahve ağzımdan çıktı yerlere yattım gülmekten tutamıyorum kendmi tamam ayıp bişey ama o söz nasıl bişey.Ay valalhi k.bakmayın ya

şu an krakeri püskürterek bende aynı hale geldim :KK1:
bari arkanızı falan dönün.. görmezden gelin..
adamcağız duruma mı baksın soruya makul bir cevap mı versin dumurların zirvesindedir :KK9: :KK9:

adamcağız duruma mı baksın soruya makul bir cevap mı versin dumurların zirvesindedir :KK9: :KK9:

sormayın yaa yarıldım desem yeridir şu anki durmumu anlatamıyorum gözümün önüne geldi bi anda :KK70:

sormayın yaa yarıldım desem yeridir şu anki durmumu anlatamıyorum gözümün önüne geldi bi anda :)

sormayın yaa yarıldım desem yeridir şu anki durmumu anlatamıyorum gözümün önüne geldi bi anda :)

densizin biri çıkar da bunda gülecek ne var der şimdi..
olay kesinlikle zor lakin dialoglar trajikomik olmuş gayri ihtiyari güldük
konu sahibi arkadaşım nolur kusurumuza bakma kesinlikle şahsi ya da durum içerikli bir gülüşme değildi bu..

X