Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Baby Tech Ahşap Beşik kullananlar??

evet canım ya hep aynı şeyleri beğenmişiz :KK3: bırak beğeniyi planımızda aynıymış :KK1:

sallama kolay onda bişe yok , zaten 1-2 sene sonra sallanmayı bırakırsın uyutur yerine koyarsın yada koyduğun gibi uyur ona alıştır yani sallamaya alıştırma sallanmaya alışırsa sadece beşikte değil kucaktaykende sallamanı isticek zor olur yani... sallama modundayken bebek döndükçe sallanır tabiki ama benim ona bi çözümüm var :KK28: hani kapılar çarpmasın diye altlarına koymak için üçgen gibi ahşap parçalar satıyolar ya onlardan ayaklarına sıkıştırıcam. yani şöyle; bebek uyur sallamayla işim biter altına kapının altına koyar gibi beşiğin ayaklarının dibine onlardan koydummu sabitleşicek. nası fikir ama :KK1:

birde korkuluk çıkıyomu demişsin, korkuluk çıkmıyo canım beşik parçalı değil tek parça. 4 e katlanmış kutu gibi düşün onları kaldırıp kenarlarından 4 vidayla tutturuyosun. benim onada çözümüm var :KK1: :KK28: alt kata geçtiğinde eğer zorlanırsam yada çocuk büyüdüğünde korkuluklara ihtiyacı olmadığına kanaat getirdiğimde beşiğin ön kanadını içe katlayıp yatağını da katladığım parçanın üstüne koyucam :KK34: böylece ön tarafı açık bir beşik olucak :KK76: çok fonksiyonlu beşik :KK52:

Acaba kac yasina kadar kullanılabilir bu besik?

merhaba baby tech beyaz kelebekler( 60*120) satıyorum sıfırdan farksız diyebilirim kızım 13 aylık ve dogdugundan beri yanımızda yatıyor o yuzden hiç kullanamadık hem şık hem kullanışlı ama evde yerim olmadığı için satıyorum ilgilenen olursa detaylı fotograf atabilirim
Sattınız mı?

Bız anne yanı besık aldık , kesınlıkle tavsıye ederım ,, cocuk hem yanınıızda oluyor her sn kontrol edebılıyorsunuz , pakete herseyı dahıl ayrıca cok rahat ettım , cevız rengını aldım ,

merhaba baby tech beyaz kelebekler( 60*120) satıyorum sıfırdan farksız diyebilirim kızım 13 aylık ve dogdugundan beri yanımızda yatıyor o yuzden hiç kullanamadık hem şık hem kullanışlı ama evde yerim olmadığı için satıyorum ilgilenen olursa detaylı fotograf atabilirim
canım ben ilgilenebilirim resim atabilr misin fiyat ne düşünüyorsun bir de

arkadaşlar aranızda satmak isteyen varsa lütfen bana dönüş yapabilr mi? 2 kademeli ve beyaz baby tech arıyorum

Kizlar ben de almak istiyorum bu besikten kullanan arkadaslar memnun musunuz ? Tarih eski oldugu icin düşünceleriniz önemli benim için

YAA ÇOK BEĞENDİK BU BEŞİĞİ 3 BOYUTU VAR HANGİSİNİ ALMALIYIZ ?
60*120
70*110
70*130
KAPI ARALIKLARIMIZ 75 CM ARKADAŞLAR 70 CM LİK GEÇERMİ KAPILARDAN.SANIRIM ALT TARAFINDA TEKERLERLE EBATI 70 CM İ AŞIYORMUŞ :KK43:
ODADAN ODAYA GEZDİRECEK GİBİYİZ ÇÜNKÜ

merhaba bu beşiklerin sallanma sistemi çok sağlıklı gelmedi bana sorun yaratıyor mu,ses falan çıkar mı sallarken?bir de çocuğun beşiği devirme ihtimali var mı sallanır moddayken? sabit duruma getirmek için de tekerlekleri sabitlemek kolay mı?
Bir de şehzade modelini kullanan var mı acaba onun derinliği nasıl yeterli mi?

Bahsettiginiz anne yani besik bu mu?

Ben de bu besikten ariyorum da nerden temin edebilirim bilen veya kullanan var mi?

merhaba bu beşiklerin sallanma sistemi çok sağlıklı gelmedi bana sorun yaratıyor mu,ses falan çıkar mı sallarken?bir de çocuğun beşiği devirme ihtimali var mı sallanır moddayken? sabit duruma getirmek için de tekerlekleri sabitlemek kolay mı?
Bir de şehzade modelini kullanan var mı acaba onun derinliği nasıl yeterli mi?
70x130 beyaz baby tech kullanıyorum.bebegım 17 aylık. ılk 5 ay ust kademe de kullandık cokta rahat salladık dusme tehlıkesı olmuyor.zaten sonra da alt kademeye gecıs yaparsınız o zaman da yukseklıgı fazla olunca bebegın ıcınden cıkma ıhtımalı de olmuyor.yatagın devrılme ıhtımalı olacagını da hıc dusunmuyorum.oyle bır tehlıke yasamadık cunku ayakları ona gore dizayn edılmıs.tavsıye edıyorum

çok teşekkür ederim biz de aldık bu beşiği geldi bile:) henüz kullanmadık ama güzel görünüyor umarım biz de memnun kalırız tekrar teşekkürler

rica ederim canım. nerdesin bilmiyorum ama ben kadir has ta ki mini damla mağazasından aldım. teşhirde pek olmayan bir ürün evet. getirtiyosunuz almak zorunluluğunuz olmuyor bunu getirtirken konuşun sadece görmek istiyorum beğenirsem alacağım deyin.

iyi akşamlar, baby tech beşikten memnun kaldınız mı? dediğiniz gibi üç taraf parmaklık açıp anne yanı yapmak mümkün oldu mu?
şimdiden teşekkür ederim

X