BaByLoVe ayakkabı fuarı burda! Çizmeler, bot,abiye ayakkabılar..39-40 numara..Fiyatlar düştü..

_BaByLoVe_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
154
8
34
Bebekli ve çalışmaya ara vermiş biri olarak artık giyemeyeceğimi düşündüğüm ayakkabı ve çizmelerimi satmaya karar verdim. Hepsi çok az hatta bazıları sadece 1-2 kez giyilmiş olup temizdir. Bunca zaman saklamamın sebebi zamanında çok yüksekfiyatlara almış olup kimseye vermeye kıyamadığım içindi.. Şuan parayada ihtiyacım olduğundan değerlendirmek istedim. Kaliteli ve uygun fiyatlı ayakkabılar istiyorsanız doğru sayfadasınız
Taleplerinizi ve sorularınızı ayakkabılara vermiş Olduğum numaralara göre iletirseniz sanırım herhangi bir karışıklık yaşanmadan anlaşmış oluruz

#1 Orijinal deri diz altı büzgülü siyah 39 numara içi miflonlu az topuklu çizme. Kadıköy Faysal'dan alındı 100₺
image.jpg
image.jpg

#2 Suni deri 39 numara diz üstü yada kıvrılabilir özelliğiyle diz altı kullanıma uygun, vizon rengi, zımba baskılı içi miflonlu Bambi'den alındı 80₺
image.jpg
image.jpg

#3 Rugan 39 numara kemerli içi miflonlu ince topuklu Çizme özel günlerdede kullanılabilir.. Kemal Tanca'dan alındı...120₺
image.jpg
image.jpg

#4 Üstü polyester altı naylon (yada ismini bilmediğim bir malzeme☺️) diz boyu kürklü yağmur çizmesi siyah ve gri renkte, kemerli 25₺
image.jpg
image.jpg

#5 Orijinal deri 39 numara siyah az topuklu kısa bot Kemal Tanca'dan alındı 90₺
image.jpg

siyah rugan az topuklu 39 numara 15₺
image.jpg

kahverengi rugan az topuklu iç kısmında giyinmekten değil durmaktan biraz yıpranmış bir alan olup dışında herhangi bir sorun yoktur 15₺
image.jpg

Açık vizyon rengi 40numara dolgu topuk sandalet 15₺
image.jpg

Vizon rengi ince topuk bilekten bağlı delikli 39 numara sadece bağcık kısmında sürtünmeden dolayı biraz aşınma vardır fakat çok çok az giyildi 15₺
image.jpg

Gümüş rengi 39 numara platformlu abiye ayakkabı 20₺

image.jpg

koyu gri saten ince topuklu 39 numara abiye ayakkabı (birinin tokası düşmüştür almak isteyen olursa yaptırıp göndereceğim )Polaris'ten 15₺
image.jpg

Bunların dışında eklemeyi düşündüğüm iki abiye ayakkabım daha var platformlu siyah ve beyaz renklerde sadece 1 kez giyildi ancak kutuda beklemekten dolayı ufak yıpranmalar oluşmuş.o nedenle buraya koymadım. Ama yinede görmek isteyen olursa özelden foto gönderebilirim ve çok uygun bi fiyata bırakırım.

İstanbul Anadolu yakasındayım. Yakınımdakilere elden ulaştırabilirim.Aksi halde kargo alıcıya aittir.Takas düşünmüyorum. Fiyatlandırma prensibim alış fiyatımdan en az %50 ve aşağısı şeklindedir. O yüzden fiyatların uygun olduğuna emin olabilirsiniz. Fakat yinede belki küçük bir miktar pazarlık payı olabilirhadi bakalım hayırlı alışverişler

Bu arada resimler yan olmuş kusura bakmayın düzeltemedim ama isteyene özelden Detaylı fotoğraf gönderebilirim

Kızlar aciliyetten fiyatları düşürdümmm! Tükenmeden alın:KK52:
1#75₺ 2#60₺ 3#90₺ 4#15₺ 5#65₺ 6#satıldı 7#10₺ 8#10₺ 9#10₺ 10#15₺ 11#10₺

X