Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Arkadaşlar Merhaba. Dün oldum ameliyatı ancak ölümden döndüm diyebilirim. Narkozdan ayildim ancak saatlerce nefes alamadım. Hala hastanedeyim, 2. gecem ve 2 kez ayağa kalkabildim.Tansiyonum çok düşük.toparlayamiyorum.yani bacaklar umurumda değil. çok acı çektim inanamazsiniz.

Çok geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm sana :KK43: . Umarım kısa zamanda toparlanırsın.

Arkadaşlar Merhaba. Dün oldum ameliyatı ancak ölümden döndüm diyebilirim. Narkozdan ayildim ancak saatlerce nefes alamadım. Hala hastanedeyim, 2. gecem ve 2 kez ayağa kalkabildim.Tansiyonum çok düşük.toparlayamiyorum.yani bacaklar umurumda değil. çok acı çektim inanamazsiniz.

Çok geçmiş olsun menalauss :KK43: doktor ne dedi neden böyle olmuş.. İnşallah toparlanırsın hemen.

Haklisin heidicik cok guzel anlatmissin. Ben hayatim boyunca kilolu olmadim hep kilo alma problemi yasadim sirf bu ameliyat icin 4 kilo aldim ve vucudumu begenmiyorum bu haliyle ust kismim irilesti. Simdi bu kadar yagla superdry yapabiliriz dedi hoca tek seans sonuclarini gordum umutlandim. Simdi az daha kilo alsam ilerde vermek isteyince erir diye korkuyorum:KK43: yani aldigim kilolari vermek isterken konulan yaglar erirse diye.[/QUOT

Aldığım kiloları vermek isterken konulan yağlar erirse diye korkma sen , sen nekadar çok yağ koydurabilirsen okadar karlısın , okadar avantaj olacak senin için.inşallah 3-4 kilo daha alabilirsin , bebek bisküvisini aksatmadan sürdürürsen kesinlikle kilo alacaksın, keşke ben bunu ameliyatımdan 2-3 ay önce öğrenip uygulasaydım , hatta birinci aöeliyatımdan önce öğrenip uygulasaydım ve bukadar fazladan maddi ve manevi sıkıntıya girmeseydim :KK43:

bebek bisküvisinin etkisini anlamadm ben ?

angelinconent arkadaşım umarım doğru yazdım adını benim eski bacaklar aynı seninkilerle cok benziyor

arkadaşlar arkası yarına devam edeyim hani bi şurup vermişlerdiya leyla olmuştum ben o şuruptan 1 2 lt istiyorum hehe neyse sizlere birsey söyleyeyim bilekleriniz kalınsa hiç dşnmeyip silikon yaptırın çnk kalın bileklerde çok garanti işçilik oluyor

sana bir şey sorsam ben 10. gnmdeyim hala paytak yryorum araba sremiyorum sen kaç gn sonra normal hayatına dönmştn

arkadaşım çok geçmiş olsun inş çabucak toparlarsın

kızlar yarım kalan maceramı anlatayım saat 12de ameliyata girmiştim 2 saat srmş şyerek çıkmıştım inanın o kadar heyecanlanıyosunuzki dut yemiş blble dönyorsunuz göznz bakıyor diliniz duruyor ameliyattan önce sonrasında ise çeneniz dşyor tabii bilinçsiz oldumu gzelmi diye defalarca sormuşum

bana en uzun silikon konmuş daha önceden dizlerden yağ alındığı için oraya ellenmedi bileklere ilave yağ kondu silikon bileklerimin biraz zerinde bitiyor benim çok inceydi bileklerim cnkü

yenide tekrar hayırlı olsun allah tez zamanda sağlıkla kucağına kavuştursun inşallah amiiin

arkadaşım çok geçmiş olsun. senin ilk narkoz deneyiminmiydi . demek ki bünyen hassasmış allah beterinden korusun diyelim

nedne öyle oldu ki acaba
çok geçmiş olsun
inşllh kısa sürede atlatırsın :/

menalus çok geçmiş olsun çok üzüldüm seni adına. daha önce narkoz almış mıydın? yanetki de olabilir evet bunlar olabiliyormuş. anestezistin tecrübesi ve verdiği miktar ve senin o ondaki durumun. çabucak iyileşirsin inşallah.

Son düzenleme:
X