Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Arkadaslar hepinize çok teşekkür ederim. Çok şükür çıktım hastaneden evimdeyim.Cok yorgun ve bitkinim.Heryerim mosmor, delik deşik ama geçer inşallah. Biliyor musunuz daha bacaklarima bakmadım bile ve umurumda bile degiller.Bugunleri unutmayayim insallah bir daha bacakla ilgili sıkıntı yapmayacağım.
Yasadiklarimin sebeplerini çözdüm.Biraz onlardan bahsedeyim.Cunku artık buralarda olmayacağım. Allah hepinizin gönlüne göre versin ama ben bacak olayını tamamen kapatıyorum artık.
Pazartesi günü 1 bucuktu benim ameliyat saatim.Ancak 4 te aldılar beni ameliyathaneye.Tabi o saate kadar açlık, gerginlik tansiyonum düştü ve serumla girdim zaten ameliyata.Narkozdan ayildigimda nefes alamadıgımı farkettim.ve doktorlarda çok uzun süre nefesimi kontrol altına alamayınca pıhtı attığını zannedip korkunç islemler yaptılar üzerimde. Detay vermiyim dayanilacak gibi değil.
Ardından yine pıhtı atması ihtimaline karşı aralıklarla 3 tane kan sulandirici iğne yaptılar. Normalde yağ alınan yerlerde hafif kanamalar olması gerekirken benim kanamam hiç durmadı. Vücut kansız kalınca tansiyon düştü. 2 unite kan verildi.3 gün boyunca kolumdan serum hiç çıkmadı.
Ameliyat olmayan arkadaşları korkutmak istemem ama bünye ile ilgili. Böyle bir durumda var, bilin istedim.
Umarım kimse benim yaşadığım sıkıntıları yasamaz.Hersey gönlünuzce olsun.

Bu ara hep kötü haberler geliyor çok geçmiş olsun benim ameliyatım kolay geçtiği halde sonrasında neler yaşadım seni anlıyorum çok acı verici Allah şifanı versin

Bende geçen hafta aldım ,memnun kaldım kendi adıma konuşayım tabiki diz içlerindeki çıkıntıya çare olmuyor ama yinede çok çok memnunum yani alttaraflardaki boşluğu kapatmak için Çok çok başarılı bi ürün.

Çok teşekkür ederim cevabın için peki bir fotoğraf koyma imkanın varmı şekillendirici olmadan ve şekillendirici ile birlikte alt taraftaki açıklığım çok fazla benim tayt giyersen kurtaracak kadar olsun yeter benim içinbu forumda yeni olduğum için özelden msj atıp alamıyrm

kızlar bu dar paça kot giymek ne kadar güzel bir şeymiş be...... biz yıllardır ne eziyet çekmişiz meğer. millet güzel bacaklarıyla çokda para vermeden aldıklarını giyinip giyinip ortaya çıkarken bizim yaşadığımız eziklik neymiş öyle. bizde biliyorduk neyin güzel olacağını neyin neyle yakışacağını. allah ım ne olur beni gördüğüm bu tatlı rüyadan uyandırma

Çok geçmiş olsun arkadaşım,ben de tam 3kez düşük yaptım,şimdi 2tane meleğim var,üzülme demek boş,ama umudunu asla kaybetme.

Samimi çok çok üzüldüm arkadaşım. Vazgeçme.
Bana kızanlar da olacak ama çok adaletsiz bir dünya.

saol canım vazgeçmiyorum zaten sadece toparlanmam gerek.Dediğinede katılıyorum ama vardır bunda da hayır.

Çok geçmiş olsun arkadaşım,ben de tam 3kez düşük yaptım,şimdi 2tane meleğim var,üzülme demek boş,ama umudunu asla kaybetme.[/Q

tşklr canım benimde 3 oldu inş bundan sonra nasip olur

kızlar ben bugün yarıyıl tatili sayesinde 5 ay sonra kontrole gidebildim. dr fotolarını çekti. eski-yeni hallerini karşılaştırdık onun üzerinden konuştuk.kıyaslama yapınca fark güzel. yağların baya tutunmuş dedi. %60 yada %70 belki daha fazlası tutunmuş yağlarım. artık erime olmaz dedi. baya bi yol kat ettin işin zor bölümünü atlattın dedi dr. 2.yi düşünüyomusun dedi.tabi dedim. resimlere bakarak nerelere nasıl işlemler uygulayacağını söyledi.bikaç ay sonra yapabilirz dedi ama ben şehir dışında çalışıyorum haziran sonu yada temmuzdan önce gelemem dedim. yazın görüşürüz o zmn dedi.görüşürüz dedim:)

buarada ben hiç etek elbise giyemedim hala dedim.giymelisin artık kafada bitiyo herşey giymeli ve artık alışmalısın dedi.beni ikna etmeye çalıştı ama bende o cesaret yok malesef:KK43:

albüm yükledim buarada bakabilirsiniz eski-yeni hali karşılaştırmasına:)

Saddy cnm benimde istegmi kabul edermisin.bu arada bir ay once foruma yazmistim bacak sorunumu.dolgu dusunuyordum yapilmaz dedi doktorlar 2 doktorla gorustum ayni seyi soylediler.senin doktrun a.k miydi.sanirim bnde ywg dolgusu yaptircam yazin.sicakta korse giymek zor olck ama napiyim.

leydi merhaba üzerinden geçmiş olduğu için memnun musun bacaklarından tavsiye ediyor musun kalıcılık nasıl? kaç seans yaptırdın cevaplarsan sevinirim

Merhaba canım ben 2 kez ameliyat oldum,bir seferde donmuş yag ile seans yapıldı ama onu saymıyorum çünkü donmuş yagın pek bir kalıcılıgı yokmuş pekte farketmedi zaten,genel durumdan şimdilik memnunum ama son bir kez daha yaptırmak isterdim açıkçası şuan biraz kilo aldım ve bacaklarımda biraz kalınlaştı şimdilik iyi gibiler :))

Merhaba canım ben 2 kez ameliyat oldum,bir seferde donmuş yag ile seans yapıldı ama onu saymıyorum çünkü donmuş yagın pek bir kalıcılıgı yokmuş pekte farketmedi zaten,genel durumdan şimdilik memnunum ama son bir kez daha yaptırmak isterdim açıkçası şuan biraz kilo aldım ve bacaklarımda biraz kalınlaştı şimdilik iyi gibiler :))

memnun kaldığına sevindim ve bence 2 seansta da iyi sonuç vermiş öyleyse.. doktorun kimdi?

X