Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Merhaba kızlar. Aynı sorunla bir süredir siteyi ara ara ziyaret ediyordum. Daha detaylı bilgi alabilmek için üye oldum. Site nasıl çalışıyor tam anlayamadamda bazılarınıza arkadaşlık isteği gönderdim. En çok merak ettiğim ameliyat öncesi be sonrası görüntüler. Silikonda ne kadar iz kalıyor. Yağda iz kalmıyor mu. Enfeksiyon ve anestezi riski nedir vs vs tabii maliyet nedir. Bana da bilgi verirseniz minnettar kalırım.

Beni ekleyebilirsin. Yağ enj. Yaptırdım ben. Iz kişinin cildine bağlı, gördüklerimi değerlendirdiğimde bu sonuca vardım.

Bunak cok tsk ederim, ins dedigin gibi mutlu olanlardan olurum..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende kendi derdimden bir gecmis olsun yazamadim canim, cok buyuk gecmis olsun, şimdi nasılsın peki biraz daha iyisindir ins

Elsacim tesekkur ederim sanada cok gecmis olsun umarim biran önce iyilesirsin. Ben hiç iyi değilim bugün inanılmaz zordu Allah kimseye yasatmasin.

Elsacim tesekkur ederim sanada cok gecmis olsun umarim biran önce iyilesirsin. Ben hiç iyi değilim bugün inanılmaz zordu Allah kimseye yasatmasin.

Cok tsk ederim canım
kesinlikle cok iyi anlıyorum seni enfeksiyon zor iş Allah şifa versin insaallah :KK43:

Yenidecim bebişini güle güle büyüt Rabbim saglık sıhat versin...
Herkesin bayramını kutluyorum Rabbim tekrarına erdirsin inşallah...
Elsacım çok çok geçmiş olsun inşallah çok güzel olmuştur sonuç fotolarını bekliyoruz :))
İkicanımvar canım arkadaşım benim, kaç gündür hop oturup hop kalktım seni düşünürek, şükür geçicek bugünkü tedavi iyi gelicek inşallah kalbim seninle...
Bana gelince şuan iyiyim çok şükür ağrılarım azaldı epey yarın bıcı olucam bi güzel :)) Cumartesi kontrol vardı gittim fakat resim çekmedik daha ama duştan sonra sizler için çekmeye çalışıcam :)) dizden hemen aşagıdaki yer dolu dolu baya sosis gibi yani biliyosunuz istedigim hep buydu bileklere doğru devam etmesini istiyordum ben bunun fakat bileklerime yag konmus ama bileklerin hemen üstüne konmamış iki bacak arasında o bileklerin üst kısmında asimetri var doktorumada söyledim kendisi jel ile masaj yaptı kontrolde acele etmememi söyledi çok sıkıntı yapmıyorum şuan için bu durumu 1 aylık bekleme sürecindeyim tek istedigim şişlikler inince asimetri kalmasın kalan yaglar yeter bana rötuşa gerek kalmaması için çok dua ediyorum
bildiginiz gibi son şansımdı bu benim 3 kere bu acıları yaşamak gerçekten yormuş beni agrı bakımından diil ama manevi bakımdan bu sefer kendimi baya bir yorgun hissettim beden sağlığı ve ruh sağlığı hiç birşeye değişilmiyor rabbim hepimize sağlık versin, darısı sizlere diyorum inşallah sizlerde biran önce kurtulursunuz dualarımızı birbirimizden hiç eksik etmeyelim inşallah rötuşa gerek kalmaması için dualarınıza ihtiyacım var sizleri seviyorum :KK16:

Tam 13 ay oldu benim ameliyat olusum.Albume foto eklemek istedim ama cepten yapamadim..Bir kere daha olsam super olacak ama yinede cook memnunum Allaha şukur:KK66:

Canım kışın forumda nikini şuan hatırlayamadıgim (T) ile baslayan biri vardi oda f.b.ye ameliyat olmuştu. Sonrasında bana ulaştı ve birçok sıkıntısı olduğunu ve bacaklarinin hiçte güzel olmadığını falan soyleyip duruyordu. Zaten sende biliyorsun ben ilk günden beri yaşadığım problemleri burada sıkça paylasmistim. Çünkü doktorumu her aradigimda sekreterden öteye gecemiyordum ve buda beni hem çok uzuyor hemde sinirlendiriyordu. bence sizinde bunu bilmeniz gerekli çünkü biz burada sadece güzel seyleri değil iyi kötü bütün tecrubelerimizi paylasmamiz gerekiyor. Sonuç olarak o malum kişi gidip sanki kendisi hiçbir problem yasamamis gibi doktora gidip beni ispiyonlamis doktorda beni aradi ve neden böyle sıkıntılarınız olduğu halde beni aramadinizda bu şekilde paylasimlarda bulundunuz falan dedi bemde kendisine defaaalaaarca kendisine ulasmak istedigimi fakat bir türlü ulaşamadığımi soyledim kendiside aslında mümkün değil ama klinikte belki bir kopukluk olduğunu söyledi. Kendisi o zaman soyledi iste ameliyattan kaynakli ufak tefek rötuslari falan ücretsiz yaptıklarını. Işte hikaye bu vanillacim bende 2 hafta once rötuş yaptırdım hersey cok guzel gidiyordu fakat 8 gündür hayatımın en korkunç dönemini yaşıyorum. Bacağım enfeksiyon kaptı ve bildiğin davul gibi oldu acayip kötüyüm gunde 2 kez 1000 mg iğne ve 500 mg antibiyotik hap kullanıyorum ve hâlâ bir düzelme yok çok korkuyorum çok. Acayip pişman oldum canım acıyor bacagim korkunc görünüyor karnim hala mosmor işin kötüsü cuma günü tatile gidiyoruz ve ben orada ne yapacağım bilmiyorum. Offf ne kadar uzattım yaa neyse işte gelişmeler böyle. :KK14::KK14:

Cnm cok cok gecmis olsun.bnim ameliyatimin 16, gunu.tatildeyiz korkudan denize giremiyorum.gunes te odemlere iyi gelmiyomus.2 cocugum icin tatilde gunesr katlaniyorum.nasil enfeksiyon kapmis olabikirsin doktorun birsey soylemefimi cnm.insalla tez zmnda iyi olursun.

Arkadaslar ben 3 sene once bacaklarima Ankarada FB ye yag enjeksiyonu yaptirdim,tam istedigim gibi olmadi ama eskisinden iyi', bir kez daha yaptirabilsem daha iyi olabilir,simdi de popoya yag enjeksiyonu istiyorum. Acaba Ankarada yag enjeksiyonu konusunda FB disinda kimleri basarili buluyorsunuz,deneyimi olan varsa ve paylasabilirseniz cok sevinirim.

Yenidecim bebişini güle güle büyüt Rabbim saglık sıhat versin...
Herkesin bayramını kutluyorum Rabbim tekrarına erdirsin inşallah...
Elsacım çok çok geçmiş olsun inşallah çok güzel olmuştur sonuç fotolarını bekliyoruz :))
İkicanımvar canım arkadaşım benim, kaç gündür hop oturup hop kalktım seni düşünürek, şükür geçicek bugünkü tedavi iyi gelicek inşallah kalbim seninle...
Bana gelince şuan iyiyim çok şükür ağrılarım azaldı epey yarın bıcı olucam bi güzel :)) Cumartesi kontrol vardı gittim fakat resim çekmedik daha ama duştan sonra sizler için çekmeye çalışıcam :)) dizden hemen aşagıdaki yer dolu dolu baya sosis gibi yani biliyosunuz istedigim hep buydu bileklere doğru devam etmesini istiyordum ben bunun fakat bileklerime yag konmus ama bileklerin hemen üstüne konmamış iki bacak arasında o bileklerin üst kısmında asimetri var doktorumada söyledim kendisi jel ile masaj yaptı kontrolde acele etmememi söyledi çok sıkıntı yapmıyorum şuan için bu durumu 1 aylık bekleme sürecindeyim tek istedigim şişlikler inince asimetri kalmasın kalan yaglar yeter bana rötuşa gerek kalmaması için çok dua ediyorum
bildiginiz gibi son şansımdı bu benim 3 kere bu acıları yaşamak gerçekten yormuş beni agrı bakımından diil ama manevi bakımdan bu sefer kendimi baya bir yorgun hissettim beden sağlığı ve ruh sağlığı hiç birşeye değişilmiyor rabbim hepimize sağlık versin, darısı sizlere diyorum inşallah sizlerde biran önce kurtulursunuz dualarımızı birbirimizden hiç eksik etmeyelim inşallah rötuşa gerek kalmaması için dualarınıza ihtiyacım var sizleri seviyorum :KK16:

Çok tsk ederim Leydicim, sanada tekrar gecmis olsun canım, umarim sonuc istedigin gibi olur, son olsun tam olsun insaallah, istedigin gibi oldugunada cok ama cok sevindim
ben 1 hafta daha Turkiyedeyim, evime döner dönmez resim eklerim ins, tlfondan yuklenmiyor cünku :)

Çok tsk ederim Leydicim, sanada tekrar gecmis olsun canım, umarim sonuc istedigin gibi olur, son olsun tam olsun insaallah, istedigin gibi oldugunada cok ama cok sevindim
ben 1 hafta daha Turkiyedeyim, evime döner dönmez resim eklerim ins, tlfondan yuklenmiyor cünku :)

Çok teşekkür ederim canım benim sağol nasıl peki memnunmusun görüntüden istedigin gibi oldumu
kızlar bugün bıcı oldum söz verdigim üzere foto çektim albume eklıyorum :))

Çok teşekkür ederim canım benim sağol nasıl peki memnunmusun görüntüden istedigin gibi oldumu
kızlar bugün bıcı oldum söz verdigim üzere foto çektim albume eklıyorum :))

Leydicim suan icin pek belli degil gibi canim, sonuc çorap çıkınca belli olacak artık, dik duramıyorum ama eskiye nazaran bişeyler olmuş gibi :)
Haftaya ancak görebilirim senin resimlerini ama yinede Ben görmeden kaldırma lütfen :)

Leydicim suan icin pek belli degil gibi canim, sonuc çorap çıkınca belli olacak artık, dik duramıyorum ama eskiye nazaran bişeyler olmuş gibi :)
Haftaya ancak görebilirim senin resimlerini ama yinede Ben görmeden kaldırma lütfen :)

Hadi hayırlısı canım inşlh çok mutlu olursun albümü oluşturdumda foto eklenmıyor hata veriyor neden acaba nasıl yapmam lazım bilen varmı kızlar

Ekledim canlar hallettim şükür yorumlarınızı beklıyorum varis çorabını yıkadıgım için evdeki siyah çoraplardan giyiverdim kuruyana kadar bişey olmaz inşallah

X