Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Teşekkür ederim canım. Ben silikon yaptırdım. Amelîyat sonrası zor geçti benim. Hala iyileşemedim. Sağ bacağım ve ayağım hala şiş. Doktor normal diyor ama ben korkuyorum

Teşekkür ederim canım. Ben silikon yaptırdım. Amelîyat sonrası zor geçti benim. Hala iyileşemedim. Sağ bacağım ve ayağım hala şiş. Doktor normal diyor ama ben korkuyorum

Hem gecmis olsun hemde hayırlı olsun cnm :)
1 hafta iyileşmesi icin cok erken bir süreç 2 haftayı çıkaracağız gözden, bende 4 gun önce silikon ameliyatı oldum ve yürümek bir yana ayakta dik durup balansimi bile saglayamiyorum, birazda bünyeyle alakalı sanırım, bir haftaya birşeyin kalmaz insaallah,
bu arada dr'un kim ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben Konya'da yaşıyorum. Dr.um Hakan çepni . Burda bilinen bir doktor. Ama genelde meme ve burun ameliyatıyla biliniyor.başka bir şehre gidip yaptırma lüksüm yoktu. İyi bir doktor diye yaptırdım. Allah pişman etmez inşallah. Bu arada sanada çok geçmiş olsun. İstediğimiz bacaklara sahip oluruz işallahta bu çektiklerimize değer.

Ben Konya'da yaşıyorum. Dr.um Hakan çepni . Burda bilinen bir doktor. Ama genelde meme ve burun ameliyatıyla biliniyor.başka bir şehre gidip yaptırma lüksüm yoktu. İyi bir doktor diye yaptırdım. Allah pişman etmez inşallah. Bu arada sanada çok geçmiş olsun. İstediğimiz bacaklara sahip oluruz işallahta bu çektiklerimize değer.

Hayırlısı olsun ins gzl sonuc alırsın, Aminnnn canım ins deger çektiklerimize
Bu arada bende Konya'lıyım :)

Elsa22 önceden yazmışsındır mutlaka ama ben hatırlamıyorum. Sen nerde ameliyat oldun? memnunmusun? Sağlığın ne durumda. Ben bu kadar zor olacağını tahmin etmiyordum. Hergün daha iyi olurum ümidiyle uyanıyorum ama değişen birşey yok. Hala silikonlara alışamadım. Bacaklarımda büyük bir yük taşıyor gibiyim. Ayakta dik duramıyorum. Hem belim kambur hem dizler bükük yürüyorum

Bu arada özelden bir arkadaş msj yollamış ama ben özelden yazamıyorum. Silikon dışında basenlerimden yağ alınıp bileklerime kondu. Basenlerimde çok kötü. Baya patlıcan moru. İyileşmeyip iz kalacak diye korkuyorum

Elsa22 önceden yazmışsındır mutlaka ama ben hatırlamıyorum. Sen nerde ameliyat oldun? memnunmusun? Sağlığın ne durumda. Ben bu kadar zor olacağını tahmin etmiyordum. Hergün daha iyi olurum ümidiyle uyanıyorum ama değişen birşey yok. Hala silikonlara alışamadım. Bacaklarımda büyük bir yük taşıyor gibiyim. Ayakta dik duramıyorum. Hem belim kambur hem dizler bükük yürüyorum

Ben ist ameliyat oldum, sonucta ameliyat geçirdik zor olacak tabikide, daha cok yeniyiz zamanla iyi olacağız ins
Aksamda dedim 1 hafta iyi olmak icin cok erken bir süreç, 2. hafta da aksamadan yürüyeceğimize inanıyorum
Ben genel anlamda memnunum, bugun 5 gun oldu ama ağrım sızım yok sadece hareket ettirince acıyor okadar, sürekli buz koy hem rahatlatıyor, hemde morarmasini ve ödem olmasını engelliyor, ben buz koyunca daha kolay kareket ettiriyorum, normalde donuk

Bir ay dolunca doneriz normale sanirim.Benim morluklarim baya azaldi.Evet malesef cok sicak.Ben surekli tayt giyiyorum.Uzun elbiseden gozukuyor korsem.

Aaaa hic dusunmemistim ben onu :))) tam ters zmnda ameliyat olmusuz cnm ya tam sicaklar bastirdi sort giyemyruz anca uzun elbise giyeblyrum bn.korse ve corabi cikardm bugun yikamak icin corap bacaklarmi sıktıgi icin hala zayif geliyodu gozume ama corapsiz daha iyi duruyolar tabi birazda odem var.sag saglim bu sureci atlatsak super olcak.bir ay sonra tatile gidicz umarim o zmna normale donerim.[/QUOTE][/QUOTE]

Cnm nasil oldun.dizlerini bukebiliyormusun.bu arada bnm ameliyatimin 18 , gunu.dikislerim hala erimedi.seninkiler eridimi cnm

Kızlar bu silikon operasyonu geçirenler şöyle ağrı oluyo böyle oluyo falan yazıyorlar
Nasıl bi ağrı dayanılmayacak kadar mı?
vücuda dışarıdan bir şey ekleyince kabul etmekte zorlanıyor eminim
ben en basitinden diş teli
Taktırdığımda bile İlk bir hafta epey zor olmuştu
Yani ilk bir hafta illa ki başınızda birinin mi durması gerek ne biliyim ya
Bütün yaz bu operasyonu düşünmekle geçti ama korkuyorum!amaen azından gönül rahatlığıyla
Etek elbise gideceksek mutlu olacaksan bir iki hafta dayanırsın diyorum bi yandan da

Kızlar bu silikon operasyonu geçirenler şöyle ağrı oluyo böyle oluyo falan yazıyorlar
Nasıl bi ağrı dayanılmayacak kadar mı?
vücuda dışarıdan bir şey ekleyince kabul etmekte zorlanıyor eminim
ben en basitinden diş teli
Taktırdığımda bile İlk bir hafta epey zor olmuştu
Yani ilk bir hafta illa ki başınızda birinin mi durması gerek ne biliyim ya
Bütün yaz bu operasyonu düşünmekle geçti ama korkuyorum!amaen azından gönül rahatlığıyla
Etek elbise gideceksek mutlu olacaksan bir iki hafta dayanırsın diyorum bi yandan da

Gökçecim benim bugun 5. gunüm ve kendime maşallah masaallah demek istiyorum cünkü cok iyiyim, evt aksamadan yuruyemiyorum ama yürüyorum artık :)
Bugun kontrolum vardı, dediğinin aynısını doktorum da dedi, kas ile silikon bir sure yabancılık çekecek ama sonra cok iyi kaynaşacaklar dedi :) örnek olarak ta üst kata yeni taşınmış birini göz önüne al, sürekli göreceksin merhaba diyeceksin ama kaynaşman zaman alacak dedi :)
Gökcecim benim ağrım sızım hic olmadı, hareket ettiriyordum yürümeye çalışıyordum ozaman acıyordu okadar,
bugun çorapları ilk defa çıkardım hic morlugum yok yag alınıp verilen yerlerde, bacaklarimda biraz şislik var sadece okadar, morarmama ya bünyeden yada sık sık buz kullandım ondan bilmiyorum,
Evt kesinlikle ameliyat sonrası biri olmalı yanında, robot gibi hicbirsey yapamıyor balansini sağlayıp ayakta bile duramıyorsun, ben düne kadar eşimin yardımıyla gittim wc ye bile, ama şükür dünle bugun biraz daha iyiyim, 5 gunun sonunda boyleyim ins bir 1 hafta sonrada aksamadan yuruyebilirim diye umut ediyorum :)

Gökçecim benim bugun 5. gunüm ve kendime maşallah masaallah demek istiyorum cünkü cok iyiyim, evt aksamadan yuruyemiyorum ama yürüyorum artık :)
Bugun kontrolum vardı, dediğinin aynısını doktorum da dedi, kas ile silikon bir sure yabancılık çekecek ama sonra cok iyi kaynaşacaklar dedi :) örnek olarak ta üst kata yeni taşınmış birini göz önüne al, sürekli göreceksin merhaba diyeceksin ama kaynaşman zaman alacak dedi :)
Gökcecim benim ağrım sızım hic olmadı, hareket ettiriyordum yürümeye çalışıyordum ozaman acıyordu okadar,
bugun çorapları ilk defa çıkardım hic morlugum yok yag alınıp verilen yerlerde, bacaklarimda biraz şislik var sadece okadar, morarmama ya bünyeden yada sık sık buz kullandım ondan bilmiyorum,
Evt kesinlikle ameliyat sonrası biri olmalı yanında, robot gibi hicbirsey yapamıyor balansini sağlayıp ayakta bile duramıyorsun, ben düne kadar eşimin yardımıyla gittim wc ye bile, ama şükür dünle bugun biraz daha iyiyim, 5 gunun sonunda boyleyim ins bir 1 hafta sonrada aksamadan yuruyebilirim diye umut ediyorum :)

Çok çok geçmiş olsun sana da elsacım,iyi olman mutlu olman bizleri de mutlu ediyor gerçekten
Aslında bir iki hafta ağrıya sızıya dayanılır ben onu da çok dert etmiyorum benim asıl sorun ettiği
İleriki zamanlarda hareketlerimde bi kısıtlama olması yani sağlık açısından daha çok dert ediyorum ki bu durumu
Defalarca doktora sordum bi sorun olmicak istediğin gibi spor falan yapabilirsin dedi,inşallah öyledir,bi an önce yaptırıp kurtulmak
İstyorum.

Çok çok geçmiş olsun sana da elsacım,iyi olman mutlu olman bizleri de mutlu ediyor gerçekten
Aslında bir iki hafta ağrıya sızıya dayanılır ben onu da çok dert etmiyorum benim asıl sorun ettiği
İleriki zamanlarda hareketlerimde bi kısıtlama olması yani sağlık açısından daha çok dert ediyorum ki bu durumu
Defalarca doktora sordum bi sorun olmicak istediğin gibi spor falan yapabilirsin dedi,inşallah öyledir,bi an önce yaptırıp kurtulmak
İstyorum.

Ben bu soruyu cok sordum canim, hatta bugun yine sordum, bir sure sonra hem ameliyat oldugunu hemde bacağında silikon oldugunu n hatirliycak nede hissedeceksin, zararlı olsa kesinlikle risk alıp insan sağlığıyla oynamayız dedi ki haklıda risk alıp yapmazlar kesinlikle
Birde silikonun kasla kemikle bi alakası yokmus, hemen deri altında bir kese var oraya yerleştiriyoruz, herkesin dunyası ayrı kimse kimseyi görmüyor o yuzden zararı yok bacağa dedi :)

Ben bu soruyu cok sordum canim, hatta bugun yine sordum, bir sure sonra hem ameliyat oldugunu hemde bacağında silikon oldugunu n hatirliycak nede hissedeceksin, zararlı olsa kesinlikle risk alıp insan sağlığıyla oynamayız dedi ki haklıda risk alıp yapmazlar kesinlikle
Birde silikonun kasla kemikle bi alakası yokmus, hemen deri altında bir kese var oraya yerleştiriyoruz, herkesin dunyası ayrı kimse kimseyi görmüyor o yuzden zararı yok bacağa dedi :)

Elsacım çok teşekkürler canım rahatladım vallahi
İyi haberlerini ve fotoğraflarını bekliyoruz:)

Elsacım iyi olmana çok sevindim canım

Tsk ederim canım iyiyim şükür, sen nasılsın biraz daha iyimisin şimdi??
Genel degil lokal anestezi verildi artucum, ameliyatın ilk yarısı zor gecmis cok kusmuşum dr'um öyle dedi ama ben hatırlamıyorum bile, uyandığımda iyiydim yani

Elsacım çok teşekkürler canım rahatladım vallahi
İyi haberlerini ve fotoğraflarını bekliyoruz:)

Korkacak birsey yokmus Gökçecim, tedirginlik endişe ameliyat odasına girene kadar oluyor onu atamıyorsun üzerinden ama sonucu görünce bosuna endişe etmişim diyorsun :)
Ben 5 gun daha ist'dayım evime döner dönmez resim ekliycem kesinlikle, pc gerekiyor canim tlfonla olmuyor

Kizlar, düşük basınçlı varis çorabını nerden bulabilirim, beni yönlendirip yardım edebilirmisiniz lütfen ???

X