Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Kanat nerelerdesin canım ya merak ettim seni

Leydi63 geçmiş olsun ve yeni bacakların hayırlı olsun.seninle aynı gün ameliyat olduk galiba. Gerçi sen silikon değil yağ enjeksiyonu yaptırdın galiba.Durumun nasıl?benim 12 gün geçmesine rağmen sağ bacağımın ödemi inmiyor.normal mi bu acaba. sol baldırım 37 cm sağ 40cm

Leydi63 geçmiş olsun ve yeni bacakların hayırlı olsun.seninle aynı gün ameliyat olduk galiba. Gerçi sen silikon değil yağ enjeksiyonu yaptırdın galiba.Durumun nasıl?benim 12 gün geçmesine rağmen sağ bacağımın ödemi inmiyor.normal mi bu acaba. sol baldırım 37 cm sağ 40cm

Canım teşekkür ederim evet silikon diil benim yağ enjeksiyonu bende zor toparlanıyorum diğerlerine nazaran bu seferki iyileşme sürecim biraz uzun sürdü hala morluklarım duruyo özellikle kalça kısımlardakiler, zamanla geçer inşlh, beklıyorum, benimde sol bacagım daha cok kasılıyor doktor bey sola biraz daha fazla yag koydugunu söylemişti, senin silikon oldugu için ödem biraz daha geç gidicek olabilir yeşil çay ve su en güzel ödem attırıcı canım birde ananas çok güzel ödem attırıyor bi dene, benim hemen diz altım 35 cm oldu her iki bacakta, baldır kısmı yanı en kalın yerim 35cm idi önceden şimdi 38cm oldu umarım böyle kalır, sag bacakta asimetri var diyodum ya oradada sol bacakla sag bacak arasında 1cm fark var ama bu ölçüleri çorapla aldım çorapsız ölçmedim pekte fark etmez sanırım çorapsız, bileklerimde 22 cm ölçülerden gayet memnunum da sağ bacak çok canımı sıkıyor cumartesi kontrolumuz vardı doktor bey yine masaj yaptı ve düzelicek 1 ayın dolmasını bekle dedi haftaya cumartesi yine kontrole gidicez bakalım

Kanat nerelerdesin canım ya merak ettim seni

Leydicim, mesajını gördüm şimdi. Bayram dolayısıyla şehir dışındaydım ve yazmam mümkün olmadı. Telefondan girmeye çalıştım şifre sorunu oldu ben de herkesin kullandığı bir pc.den girmek istemedim nolur nolmaz diye. Hatta elsaya söylemiştim benim adıma sen mesaj at diye de o da ben den kaynaklandı yarım kaldı.
yazıcam uzun uzun arkadaşlar. canım sıkkın bacağımı tam işleviyle kullanamıyorum hala.ağrılarım var. artık bunun normal olduğunu kimse söyleyemez.:KK47: şekli zaten bozuk ama şuan sağlığımdan endişeliyim. önceliğim bu. sağlıklı bacakla ameliyata giriyorsun sonuç bu. moralim bozuk. bu şekilde farklı bir şehirdeydim ve çok zorlandım ve acı çektim farkettirmemek için. en basiti çömelemiyorum ya ayaktayım ya da yatıyorum. en basit bir ayakkabı bağcığı bağlamak mesela çömelemediğinde napıcaksın? dizimi yere koyup öyle mesela. alaturka vc. kısmına hiç girmiycem......

yazıcam arkadaşlar...... szleri de merak ettim .

Leydicim, mesajını gördüm şimdi. Bayram dolayısıyla şehir dışındaydım ve yazmam mümkün olmadı. Telefondan girmeye çalıştım şifre sorunu oldu ben de herkesin kullandığı bir pc.den girmek istemedim nolur nolmaz diye. Hatta elsaya söylemiştim benim adıma sen mesaj at diye de o da ben den kaynaklandı yarım kaldı.
yazıcam uzun uzun arkadaşlar. canım sıkkın bacağımı tam işleviyle kullanamıyorum hala.ağrılarım var. artık bunun normal olduğunu kimse söyleyemez.:KK47: şekli zaten bozuk ama şuan sağlığımdan endişeliyim. önceliğim bu. sağlıklı bacakla ameliyata giriyorsun sonuç bu. moralim bozuk. bu şekilde farklı bir şehirdeydim ve çok zorlandım ve acı çektim farkettirmemek için. en basiti çömelemiyorum ya ayaktayım ya da yatıyorum. en basit bir ayakkabı bağcığı bağlamak mesela çömelemediğinde napıcaksın? dizimi yere koyup öyle mesela. alaturka vc. kısmına hiç girmiycem......

yazıcam arkadaşlar...... szleri de merak ettim .

Evet canım normal diil şimdiye iyileşmen lazımdı diye düşünüyorum, en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle kanatçım, önce sağlığın sonrada şekli düzelir inşallah çok iyi anlıyorum seni :KK43:(

Merhaba kızlarrr geçmiş bayramınız kutlu olsun evimde pc yok tu ve teldende şifre sorunu yaşandıgı için girme şansım hiç olmadı :/ ama sağolsun leydi ikimizin yerinede gelişmeleri size yazdı dua ve dilekleriniz için cok teşekkür ederiz. Leydi ile iğleşme sürecimiz aynı gidio ameliyat iyi geçti agrı sızı çok oldu morluklar felan aşırıydı ama günden güne iyileşiyorum hızla benim bacaklarda çarpıklık vardı eski hali çok kötüydü biri anyada biri konyadaydı bacakların , doktor 310 cc yag koydugunu söledi ve corapla dış görünüş idare eder görünüyo çorap sıktıgı için bacagı net belli olmuyo ama corapsız dolgunlugu süper görünüyo neredeyse arada hiç açıklık yok gibi duruyo mutluyum şimdilik işe de dün başladım rahat hareket edebiliyorum ama belirli bi saatten sonra bacaklar şişmeye başlıyo davul gibi oluyo :/ durmadan koltukta oturmaktan tek sorunum şimdilik bu ama tek korkum erimesi erirse bittim ben erimesin die siğarayı bıraktım obur obur yemek yeme hastası oldum inşallah allah utandırmaz başka operasyon şansım yok benimde acımızın emegimizin karşılıgını güzel alırız inşallah cümlemiz vee ameliyat olmayı düşünen arkadaşlarada tek tavsiyem yaşınız iyice geçmeden bir kerede olsa şansınızı deneyin derim hepinizi çok seviyorum iyiki tanıdım sizleri hepinize allah kolaylık versin herşey gönlünüzce olsunn :))

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407258834.498181.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407258851.310375.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407258860.581729.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407258871.306669.jpg

Güzel bacağın tanımı 😍😥

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar resim koydum .Bir ay oldu dolgu yapan arkadaşlar erime ne zamana kadar devam ediyor.bilgi verirseniz sevinirim.Benim bacaklarım üstten ayrıktı biliyorsunuz.Tabi birde yağ enjeksiyonunda ikincisi şart biliyorsunuz.inşallah seneye.yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar ben de bacak estetiği düşünenlerdenim, lütfen bana da yardımcı olun. Konunun ilk açıldığı zamanlar 1-2 arkadaşla iletişimim oldu sanırım artık girmiyorlar son zamanlarda da sağolsun Elsa22 sorularımı yanıtsız bırakmadı.
Benim için silikon uygun bu da riski arttırıyor sanırım. Doktorları a.k hariç bilmiyorum, ameliyat olup memnun kaldığınız doktorları bana özelden yazarsanız çok sevinirim, kısaltmaları da anlamıyorum çünkü :KK43: bu hafta a.k ye randevum var, durumumu öğrenmek ve fiyat almak için ama ilk randevu için sormam gereken bişeyler olabilir mi bilmiyorum, yardımcı olur musunuz. Fiyat ve muhtemel ameliyat tarihinden başka aklıma birşey gelmiyor

Arkadaşlar resim koydum .Bir ay oldu dolgu yapan arkadaşlar erime ne zamana kadar devam ediyor.bilgi verirseniz sevinirim.Benim bacaklarım üstten ayrıktı biliyorsunuz.Tabi birde yağ enjeksiyonunda ikincisi şart biliyorsunuz.inşallah seneye.yorumlarınızı bekliyorum

Ben bu yazını görmeden yorum yapmıştım artu. Çok da beğendim. Dizlerin ayrık olmasını takma bence. Çünkü dümdüz iniyor bacakların. Üç ay diyor doktorlar kalan bacak senindir :)

Elsa döndün mü eve canım nasılsın

Evt canım dün döndüm Türkiye'den, kendi kendime nazar ettim iyiyim diye ne şisligim vardı nede morlugum, yolda cok ayakta kalip yüklendim diye sanırım hem şişti hem morardi bacaklarım bildigin kütük oldular resmen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X