Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Ben Konya'da Hakan çepni ye oldum. Ama önceden dediğim gibi çok ağrı olmuyor. Ama bacaktaki o fazlalığı sanki çok büyük bir ağırlık taşıyormuşsun gibi hissettiriyor. Bide benim çok morluğum oldu. Normaldede lekeye yaraya morluğa meyillidir cildim. Morluklar leke gibi kalır diye korkuyorum

Arkadaşım galiba ben korkuttum seni.Ameliyat sonrası çok zor geçmedi. Ama öncesinde benim beklentim yüksekti. Sezaryan sonrası ertesi gün ayakta biri olarak bu ameliyattan sonrada çok çabuk iyileşeceğimi düşünmüştüm. Ameliyat sonrası 1 hafta yanında bir yardımcı lazım. Ağrılar çok değil . yürürken bacaklarında büyük bir ağırlık hissediyorsun. Bugün 10. Günüm. Baya iyiyim. Sağ bacağım biraz problemli . Hala ödem var galiba şiş olduğu için zor hareket ettiriyorum . Ama herkes aynı şeyi yaşayacak diye birşey yok
Sen korkutmadın arkadaşım. Genel olarak zaten ameliyat, narkoz, hangi doktor, para, güzel olacak mı, izler kalıyor mu korkularımın yanında bir de enfeksiyon olabilir düşüncesi eklendi. Birde olan arkadaşların önceki hallerinden benim probleme benzer var mı acaba sonuç ne olur sorunlarıyla kafam karışıyor. Fotoğraf ekleyip filrinizi almak istiyorum ama ekleyemedim.

Özelden nasıl mesaj atıyoruz arkadaşlar bi türlü çözemedim ameliyat olan arkadaslara sormak istediğim sorularım var da.. Yardımcı olursanız sevinirim ☺️

Yenidecim bebişini güle güle büyüt Rabbim saglık sıhat versin...
Herkesin bayramını kutluyorum Rabbim tekrarına erdirsin inşallah...
Elsacım çok çok geçmiş olsun inşallah çok güzel olmuştur sonuç fotolarını bekliyoruz :))
İkicanımvar canım arkadaşım benim, kaç gündür hop oturup hop kalktım seni düşünürek, şükür geçicek bugünkü tedavi iyi gelicek inşallah kalbim seninle...
Bana gelince şuan iyiyim çok şükür ağrılarım azaldı epey yarın bıcı olucam bi güzel :)) Cumartesi kontrol vardı gittim fakat resim çekmedik daha ama duştan sonra sizler için çekmeye çalışıcam :)) dizden hemen aşagıdaki yer dolu dolu baya sosis gibi yani biliyosunuz istedigim hep buydu bileklere doğru devam etmesini istiyordum ben bunun fakat bileklerime yag konmus ama bileklerin hemen üstüne konmamış iki bacak arasında o bileklerin üst kısmında asimetri var doktorumada söyledim kendisi jel ile masaj yaptı kontrolde acele etmememi söyledi çok sıkıntı yapmıyorum şuan için bu durumu 1 aylık bekleme sürecindeyim tek istedigim şişlikler inince asimetri kalmasın kalan yaglar yeter bana rötuşa gerek kalmaması için çok dua ediyorum
bildiginiz gibi son şansımdı bu benim 3 kere bu acıları yaşamak gerçekten yormuş beni agrı bakımından diil ama manevi bakımdan bu sefer kendimi baya bir yorgun hissettim beden sağlığı ve ruh sağlığı hiç birşeye değişilmiyor rabbim hepimize sağlık versin, darısı sizlere diyorum inşallah sizlerde biran önce kurtulursunuz dualarımızı birbirimizden hiç eksik etmeyelim inşallah rötuşa gerek kalmaması için dualarınıza ihtiyacım var sizleri seviyorum :KK16:
Fotoğraflarına baktığımda senin çok fazla problemin yolmuş gibi geldi. Son hali çok güzel görünüyor.

Özelden nasıl mesaj atıyoruz arkadaşlar bi türlü çözemedim ameliyat olan arkadaslara sormak istediğim sorularım var da.. Yardımcı olursanız sevinirim ☺️
Bende senin gb henüz çözemedim. Binlerce sorum var ve araştırıyorum. Çözersen nasıl eklendiğini bana da yaz lütfen.

Tsk ederim canım, evt sabırsızlıkla haftayı bekliyorum zaten :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Son durumunu bende merak ettim. Problem normal mi doktor enf için ne dedi. Çok gmiş olsun. Ameliyatı kime yaptırdın birde silikon muydu?

Son düzenleme:
Son durumunu bende merak ettim. Problem normal mi doktor enf için ne dedi. Çok gmiş olsun. Ameliyatı kime yaptırdın birde silikon muydu?

Kdyk enfeksiyon geçiren ben degilim canim, "ikicanim" isimli arkadasımız geçirdi malesef :KK43:
Evt silikon benim, dr'um AK

Elsa22 varis çorabı bulabildinmi? Benim eşim almıştı ama yalnış almış. Dizaltı almış.çorabın bitişi dikişlerime geliyor. Bide bu çorap ayak parmaklarımı çok sıkıyordu bende parmak uçlarını kestim. Sen çorabı gece çıkarıyormusun? Ben çıkarıyorum. Son durumun nasıl merak ediyorum. Benim hala sağ bacağımda problem var. Hala şiş ve tam düz gergin tutamıyorum.

Elsa22 varis çorabı bulabildinmi? Benim eşim almıştı ama yalnış almış. Dizaltı almış.çorabın bitişi dikişlerime geliyor. Bide bu çorap ayak parmaklarımı çok sıkıyordu bende parmak uçlarını kestim. Sen çorabı gece çıkarıyormusun? Ben çıkarıyorum. Son durumun nasıl merak ediyorum. Benim hala sağ bacağımda problem var. Hala şiş ve tam düz gergin tutamıyorum.

Evt canım buldum diz üstü ve ayaklı ama dedigin gibi ayakları sıkıyor 3 numara küçük benim ayağıma :) güya düşük basınç corap ama bu digerinden daha cok sıkıyor, ben korkumdan hic çıkarmadım işin en kötü tarafıda ben 3 ay giyinicem corabi
Ben dün ilk defa çıktım dışarı, Sirkeci'den Sultan Ahmet'e kadar yavaş yavaş yürüdüm, giderken iyiydim ama zor geldim oda ayrı bi konu, cok acı hissettim fazla ayakta kalınca :)
Bugun 7. günüm Morlugum yok, şişlikde varla yok arası bisey genel anlamda iyiyim şükür

Bende dün ilk defa çıktım evden. Çocuklarımı lunaparka götürdüm. Arabayla gittik geldik. 1 saate yakın orda ayakta kaldım. Eve geldiğimizde baya yorulmuştum ve sağ ayağım baya şişmişti. Ayrıca yürürken resmen topallayarak yürüyorum. Hatta dışarda tanımadığım birkaç kişi bile geçmiş olsun dedi. Sen neden 3 ay giyiyorsun varis çorabını? Dikişlerine krem sürüyormusun?

Kızlar ben hiç üç ay giyildiğini duymadım çorabın. Size kim dedi üç ay diye üç hafta olmasın en uzun beş hafta gidiliyor

Ben anadolu yakasında ümraniye civarlarında ikamet ediyorum, yakın olan varmı (silikon operasyonu geçirmiş) görüşüp görmek isterim
Arkadaşım ben de çok yeniyim. Henüz ikna olacak kadar bilgiyi bulamadım. Çok fazla girilmiyor bu aralar siteye sanırım. Bulduğun bilgileri benimlede paylaşır mısın rica etsem. Artık bunu gerçekleştirmek istiyorum.

Bende 163 boyunda 51 kiloyum bacaklarım da çarpık olduğu için vücut yağım yeterli gelir gibi gelmiyor. Birde erirlerse bana ne kalır geriye bilmiyorum..:)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Aynı şeyi ben de düşünüyorum. 163 boyunda ve 49 kiloyum. Çok kilo verdim yağ alınacak yer kalmadı

X