Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Bütün arkadaşlara merhaba,
Öncelikle Angel ve Leydi çok geçmiş olsun. Adınıza o kadar sevindim ki anlatamam. Bunun ne demek olduğunu bizden daha iyi kimse anlayamaz. Yakın bir iki arkadaşıma bu operasyondan bahsettiğimde ne gerek var kendinle barışık olman gerekir allah seni böyle yaratmış deyip geçiştirdiler. Ama bu o kadar büyük bir yara ki içimde...33 Yaşındayım en son lise son da etek giymiştim o da okul forması. ınanın ne hissettiğimi kelimelere bile dökemiyorum.Her gece bir mucize olsa da uyandığımda dümdüz bacaklarla karşılaşayım diye dua ediyorum bazen ağladığım bile oluyor. Evliyim 2 çocuğum var. Eşimle alışverişe çıktığımız zaman etek deneyemediğim gibi giydiğim pantolonların bile yakışmadığını söylüyor. Hep bol kot ya da kumaş pantolon giyinmek zorundayım. Tatillerde çektiğim eziyeti anlatmak bile istemiyorum. Bu siteye uzun zamandır üyeyim ve bu formu başından beri takip ediyorum. Zaman zaman vazgeçişlerim oldu. Fakat Leydi ve Angelin yorumlarını okuyunca inanın nefes almakta zorlandım heyecandan. Ankara'da oturuyorum. Ben de bu ameliyatı olmayı çok ama çok istiyorum. Ama eşimin diyeceklerini de biliyorum ne gerek var ben seni böyle beğeniyorum...Lütfen eğer gidecek arkadaşlar varsa beni de haberdar edin ne yapıp edip gelicem. Yeter artık çok sıkıldım. ısyan etmek istemiyorum Allahım sen yarattın ama ben mutsuzum...

merhaba arkadaşlar, epeydir giremedim siteye.
öncelikle leydi ve angel çoook sevindim sizin adınıza. sonunda oldu bitti işte. umarım hep memnun kalırsınız halinizden. darısı tüm isteyenlerin başına :)
bana soru soran arkadaşlar olmuş biraz gecikmeli cvp vericem.
benim doktorum hasan fındık. bana 2. seansa gerek yok dedi en baştan. biraz fazla yağ enjekte edeceğini ve böylece eridikten sonra kalan yağların bana yeteceğini söyledi. hala aynı fikirde. şişlikler henüz geçmedi ama geçtiğinde memnun kalacağımdan çok ein kendisi.
yanlış anlaşılmak istemem ama şehir dışında operasyon geçirmek çok meşakkatli bence. neden derseniz bende yaşadıkça anlıyorum. operasyondan 1 hafta sonra kontrole gittim dikişler alındı. 15 gün sonra yeniden gel dedi masaja başlıycakmışız. yağ enjekte edilen yerler oldukça şiş ve sert, masajla yumuşatıcakmışız. bu kontrollere gidip gelmeler açısından doktorun yakınlarda olması daha avantajlı bence. yine de önemli olan içinize sinen güvendiğiniz ellere teslim olmak.
bunun dışında ameliyat günü bir sürü tahliller yapıldı, doktor yağ alınacak ve koyulacak yerleri kalemiyle çizdi bi güzel (hala geçmedi lekesi) operasyon 2 saat kadar sürüyo.
ayağa ilk kalkış biraz zor ama yürümeye başlayınca açılıyosunuz.
hala sabahları yataktan kalkışlar biraz zor, gergin oluyo bacaklar. ama o kadar sonra geçiyo. ben 2,5 yaşındaki canavar oğlumla parka markete falan gidebiliyorum günlerdir.
çok uzattım ama bilginiz olsun diye yazıyorum ben 8 gün sonra ilk duşumu alabildim. o da oldukça kısa olmak kaydıyla. saçlarımı kuaförde yıkatıyorum. 1 hafta sonra herşey normale dönecek ama. bubnun dışında korseyi yaklaşık 1 ay boyunca sürekli giyiyoruz. hava sıcaklıkları bireaz arttı hemen terletti beni. çok sıcaklara kalmamanızı tavsiye ederim. sürekli bu korseyle yatıp kalkmak baya daraltıyo insanı. tuvalete girdiğinizde bile çıkarmıyorsunuz. belki bilmiyorsunuzdur diye onu da yazıyım. korsenin alt kısmı açık ve tuvaletinizi korse üzerinizdeyken yapıyosunuz.
benim morluklarım henüz geçmedi tenim de hassastır biraz. cuma günü kontrole gitmiştim yani 4 gün önce 15 gün sonraya bişey kalmaz deedi.
çook uzun oldu biliyorum. sormak istediğiniz başka bişey olursa seve seve cevaplarım. ben o işi bitince siteyi terk edenlerden değilim.
darısı başınıza arkadaşlar

eceçınar senin ne hissettiğini hepimiz gayet iyi anlıyoruz. bu sitedeki herkes aynı sıkıntıyı çeken yada çekip kurtulan insanlar.
öncelikle eşinle zıtlaşmadan biraz duygu sömürüsü yaparak konuşmayı dene. nedenini anlayamadığım bir şekilde bu meseleyi kendilerine gurur yapıyorlar. benim karım estetik mi olucak. aman kimse duymasın moduna giriyorlar. ilk tepkilerini hiç önemseme. kararlı ol. bunun seni acıttığını ve kendini iyi hissetmek adına bunu yaptırmak istediğini anlat eşine ama sakın işi kavgaya vardırma. eğer maddi imkanın da varsa pes etme sakın. yaptır ve kurtul inşallah.

Tammm evde camera yayıplardaydı bulursam bugun ckeılır yarında ekeltım arkdaslar ben zayıfım
kılosuzlukdan arası cok bırde yanı ıtıraf edım bacak yapım ole yanı nekadar alırsam alım azcık kapanır arası

w320.png

Allah iyiliğini versin ebişim kardeş.....

Esas duruşa geçmen lazım. :) :)
Bacaklar gergin ve yanyana önden düz durduğun bi foto olmalı. Yoksa eğrilik var mı anlayamayız....

merhaba ebişim bu foğrafta yetersiz bence ama sen zaten zayıfsın bacaklarında zayıf olacak tabii vücuduna göre normal gibi duruyor ama birde düz dursaydın aradaki açıklığı göremiyoruz sen tekrar çek gönde bizde yorumlarımızı söyleriz. ama benim fikrim çok kötü değil sen benimkini görsen benim vücudum normal zayıf değilim ama bacaklarım helki bilekleri çöp gibi hem dizimin altında hem üstünde açıklık var vücüdumdaki yağlarda oraları kapatmaya yetmez diye düşünüyorum allahım kafayı yiycem yaaaa.

ebişim bak sen yine kısa elbise giyebilmişsin ben daha hayatımda hiç elbise etek giymedim demekki benden iyisin. okula giderkende çok zayıf olduğum için çorabın içine örme tayt giyerdim üstüne kat kat çorap bacaklarım sıcaktan pişerdi yazın bile öyle yapardım o yüzden bacaklarım hiç güneş almadı kemikler gelişemedi kemikler için güneş çok önemliymiş yani kendi kendimi rezil etmişim ama ne yapayım arkadaşlarımın tombul tombul bacakları vardı benimde iki adet sopa vardı sanki. Tövbe yarabbim affet Allahım buna şükür sakat değiliz elimiz yüzümüz güzel ama yinede etek giymek istiyorum yaaa.
Belimden yukarısı harika maşallah silikon gibi iri ve dimdik göğüslerim var ama sakın aşağı inme kaçarsın:)) eminim çok merak ettiniz ama işyerimden yazıyorum evde bilgisayar yok burdan fotoğraf falanda gönderemem görürler rezil olurum valla beni güzel bişey zannediyolar:))

yaa off bende ole yaa lısede gıyındım okadar hala gıyınmıyorum etek dugunde gıyınmıstım farklı bısey olsun dıye

lady angel
haberlerniz süperrrrrrrrrrrrrrrrrr ay darısı başımızaaa yaaaaa ama ben sanırım daha sonra olurum daha ewlncem balayı fılann çok para lasım ertelicem mecburen :KK43: kpss ye gdrım bnde atama beklıorum heycanla
Allah herkese güzel ameliyatları nasip etsin inş...bizimde düzgün bacaklarımız olsun yaaaa...

seselina bu kısıma bayağı güldüm(görürler rezil olurum valla beni güzel bişey zannediyolar:)) çok hoşsun walla ya ayrıca yağlar yetmez die düşünme bende çok var sana veririm:)))

eceçınar ilk önce gerçekten kararlı ol ve bunu eşine uygun bi dille anlat papatyatarlasına katılıyorum ayrıca ikna etmek için buradaki arkadaşların taktiklerinide uygula derim işe yarıyor

X