Bacak dolgusu yaptıran var mı?

angel ve leydi arkadaşım ikinizde geçmiş olsun süpersinz.. valla ii cesaret nerdeeen nereye.. darsıs benm ve bizim başımıza iinş .(.kocaları nasıl ikna ediyoruz acaba onuda merak ettim) yaaa bende istiyorum amaaa ..

geçmişler olsunnnnn merakla bekliyoruss keşke bursada olmasaydııı çk zor başka şehir işallah hç gidip gelmenize gerek kalmaz

seselina bu kısıma bayağı güldüm(görürler rezil olurum valla beni güzel bişey zannediyolar:)) çok hoşsun walla ya ayrıca yağlar yetmez die düşünme bende çok var sana veririm:)))

fzlt canım..evet..gerçekten gülünecek haldeyiz...aynen seselinanın anlattıkları gibi..öyle güzel anlatmış ki sanki benim durumumu tarif ediyor...üstelik benim şimdi biraz kilomda var ama vermeyi hiç düşünmüyorum..yıllar önce bi defa diyet yapmıştım..üst kısmım hiç haberdar olmadı ama bacaklar eridi gitti...birdaha da adam olamadı..hoş zaten pek adam değildi ama ozaman sanki felç geçirmişim gibi oldu.Şimdi kilo aldım ama bu defada bacaklar haberdar değil..seselinanın dediğinin aynısını yapıyorum...pantolonun altına kesinlikle tayt giyiyorum..hem, öyle böylesi değil..kapkalın örgü!!! bazen pantolonun paçasından görünüyor bide! şaşırıyor millet..rezil oluyorum ne diyeceğimi şaşırıyorum,
ÜŞÜYORUM falan diye geçiştirmeye çalışıyorum :))
şükürler olsun ki şimdiye kadar kimselere göstermemeyi BAŞARDIM. bazen düşünüyorum..hasta falan olsam..kendimde olmadığım bir zaman olsa ne olucak diye...gören ŞOK geçirir valla...
Tatil falan hiç yok zaten...yazın hep serin yerleri tercih ediyorum..denizi hiç sevmem!
ama koskocaman bir YALAN!
Ahhh ahhh neler çektiğimizi kimseler bilmez...ama sabrın sonu selamet olacak Allahın izniyle..nasıl umutluyum nasıl sevinçliyim anlatamam...tam anlamıyla içim içime sığmıyor şuanda...leydi ler hayırlısıyla dönseler buraya...
.:sm_cool:

leydi ve angel çok çok geçmiş olsun acayip sevindim. içimizden 2 kişi daha güzel bacaklara sahip oldu. darısı isteyen herkesin başınaa inşallahhh..alkisalkisalkis

keypad canımmmm gerçekten hepimiz aynıyız:KK43:amaaa sabrın sonu selamettir derler.hepimiz selamete çıkıcaz inş..leydi ve angelden detaylı bir bilgiyi alalım ondan sonra allahın izniyle bende kesin gidiyorum.yaz geldi ve etek giymek istiyorum bu sıcakta nasıl giyiyorsun bu pantolonu diyenlerede eşim etek giymeme izin vermiyor diyorum:)))halbuki koca bi YALANNN

hepinize çok tşk ediyorum kızlar iyi dilekleriniz için seselina nazımızı cekerler demişsin cnm ben burdayım hiç biyerede gitmeye niyetim yok şimdi resimlerimi koyucam yalnız yatakta cekılen resimlerim var ayakta daha cekemedim ayakta cekınce ayakta olan resimlerimide koyarım şimdilik yatakta olanlara bakın hemşire arkadaslar cektı yorumlarınızı beklıyorum bülent beye sonsuz tşkler ediyorum bize refakatçılık yapan ayfer hemşireye makbule hanıma anestezi teknikeri duygu hanıma anestezi uzmanı sevda hanıma ismini sayamadıgım herkese ordaki herkese tşklerimi sunuyorum bülent beye ne kadar tşk etsem azdır ben istedigimi anlattım ama doktor bey istedigiminde üstünde bir bacak yapmıs bana resmen istedigim gibi sosis sosisler allah razı olsun tabi 3 6 ayda oturur bacak dedi şimdi şişti baya bi kalın görünüyo ödem şişlik gecınce bacak bellı olur dedi bu bacaklar işte oldu bitti demeyin dedi 3 6 ay sonra son hali belli olacak dedi zaten birazcık erise razıyım çünkü gercekten sosis gibi bekledıgımın cok cok üstünde resimleri koyucam kızlar eşim gelınce de ayakta cektircem onlarıda koyucam fikirlerinizi beklıyorum darısı size olsun inşlh bu arada elinizi cabuk tutun bülent bey fiyatta artış olcak dedi ama gruptan gelenlere yine 4000 dedi lütfen acele edin kızlar gözleriniz kapalı gidebilirsiniz bülent beye daha önce gitmedigime gerçekten pişmanım keşke ilk duydugum zaman gitseydim diyorum şimdi çünkü işinin ehli vakit kaybetmeyin sizleri cok seviyorum resimler geliyor şimdi :))))))))

leydicimmm çok mutlu oldum sizin güzel haberlerinizi aldıkça inş..bundan sonrada hiç bir sorun çıkmaz canım siz nasıl gidip geldiniz biraz bilgi verirmisin tahlilleri oradamı yaptırdın operasyondan önce sigara içmeyi bıraktınmı?(benim için çok önemlide:)canım seni yormak istemem ama ne zaman müsait olursan o zaman cvpla çok öptüm sizi:)

yorulmak ne demek cnm benim okadar iyiyim ki anlatamam sana hemde cok mutluyum biran önce sizinde kurtulmanızı istiyorum ne olursa olsun yazın sorun ben sizinle paylaştıkca zevk alıyorum sizlerinde kurtulmasını istiyorum sizlerinde mutlu olmanızı istiyorum kan tahlili yapıldı orda yapıldı istersen yaptırıpta gidebilirsin 2 haftaönceden sigara bırakılmalı aslında ama ben bırakamadım şimdi operasyon sonrasıda yasak içemicem yaraların iyileşmesi için artık dayanıcaz ben giderken annem kızımla gittim eşim götürdü biraz öncede kapıdan içeri girdim 9da ankaradaydım otobüsle geldik bugun 3de bindik biraz önce girdim daha kapıdan hemen sizlerle paylaşmak istedim

canımm süpperrr görünüyorhihoyyytayy allahım bak ne güzel olmuşun allah hepimize nasip etsinn a.s.

canımm ya sen süper bi insansın iyiki buradayım ve iyiki buradasınız:1hug:yani otobüsle dönüşte bi problem olmuyor çünkü ben otobüsle dönerim gidersem tek gidirem gibi geliyor bana:KK43:benim ilk önce ne yapmam gerekiyor dr.arayıp randevumu alayım yani beni hemen gittiğim gibi operasyona alırmı birde kontrole çağırdımı sizi?

yorulmak ne demek cnm benim okadar iyiyim ki anlatamam sana hemde cok mutluyum biran önce sizinde kurtulmanızı istiyorum ne olursa olsun yazın sorun ben sizinle paylaştıkca zevk alıyorum sizlerinde kurtulmasını istiyorum sizlerinde mutlu olmanızı istiyorum kan tahlili yapıldı orda yapıldı istersen yaptırıpta gidebilirsin 2 haftaönceden sigara bırakılmalı aslında ama ben bırakamadım şimdi operasyon sonrasıda yasak içemicem yaraların iyileşmesi için artık dayanıcaz ben giderken annem kızımla gittim eşim götürdü biraz öncede kapıdan içeri girdim 9da ankaradaydım otobüsle geldik bugun 3de bindik biraz önce girdim daha kapıdan hemen sizlerle paylaşmak istedim

senin adına okadar sevindimki sanki ben ameliyat olmuş gibi içim kıpır kıpır oldu geçmiş olsun.darısı bizlerin başına.bu yaz bacaklarının tadını iyice çıkartırsın artıkhihoyyyt

3 yada 6 ay sonra cagırdı kontorle bacak oturacagı için dikişleri kendi kendine eriyen iple attı dikiş derdi olmasın die otobüste bi sorun yaşamadım gayet rahattım yanı zaten hemen yürüdüm ben canım tatlı degildir gayet rahattım yani ilaç kullanıyorum zaten agrı kesici antibiyotık felan hiç korkmayın kızlar korkacak hiç bişey yok doktora bırakın yeter yatakta gözüme farklı geliyodu korktum istedigim gibi degil die ama ayaga kalkınca nasıl agladım anlatamam çünkü bekledıgımınde üstünde yapmıs bülent bey ama tabi ödem inecek daha şişlik inecek asıl 3 ay sonra bellı olacak erisede razıyım kalanı bana yeter çünkü ayakta cekip yollasam size görürsünüz resmen sosisler ya :))) allahım darısı size olsun inşlh sizler içinde dua ediyorum kızlar sizlerde süpersiniz cnm benim tşk ederim iyi dileklerin için hep burdayım merak etmeyin yanınızdayım

benim bacagımın ön kısmını ve arka kısmınıda tamamen doldurmus allah razı olsun allah ne muradı varsa versin verdigim para helal olsun ama sizlerede aynı şeyi yapmasını istyorum sizlerde kurtulun istiyorum bacagımın ön tarafı kemikti hep oraları öle güzel doldurmuskı öncekı yaptırdıgımda sadece arası dolmustu ama bülent tamamen baştan yarattı bacaklarımı arkasını önünü dedigim gibi ben sadece arayı ve diz altındakı oyuklugu sölemiştim ama o mucize yarattı ben anlattım sadece o dinledi sonra çizim yaptı yani boşuna anlatmayın o zaten ne yapacagını biliyor yinede anlatın tabi ama gerisini bülent beye bırakın kızlar ben boşuna ilk önce başka yerde yaptırmışım keşke daha önceden ilk araştırdıgımda gitseydim bülent beye şuan anlatamıyorum ya yaşamanız lazım herşey cok güzeldi süperdi hele ayaga kalktıgımda gördügüm manzara müthişti ya :)) darısı size darısı size darısı size

leydicim çok geçmiş olsun ve şükür atlattınız
o kadar iyi bir kalbin varki Allahta mükafatını verdi
inşallah dediğin gibi darısı başımıza Bülent beyinde eline emeğine sağlık hakkaten harika görünüyor
yeni bir hayat başladı senin için bu çok güzeeellla.s.

arkadaşlar merhaba..

uzun zamandır yazılarınızı okuyorum..bugün üye olabildim nihayet..bende aynı dertten muzdarip birisi olarak yıllardır bir kere bile etek giyemedim..

bacaklarımın iç kısmı çok ince ..ayrık yani...doldurulsa düzgün olur diye düşünüyorum..bende cumartesi günü 11.00 de Bülent Beye ameliyat oluyorum...tek endişem 52 kg olduğum için yeterli yağ olmaması..Bülent bey de onu söyledi zaten..bakalım..umarım yağ çıkar..beni gördükten sonra karar verecek..bende o güne kadar deli gibi yiyeceğim...

ben istanbuldan eşimle birlikte gidiyorum..pazar günü döneceğiz..
inanamıyorum ama leydinin resmini görünce umtlandım doğrusu..döner dönmez size yazarım..resimde gönderirim..dilerim hepinize kısmet olur...

bana dua edin...

yaptırmadan önceki haline bakıp karar verin kızlar fikirlerinizi beklıyorum tabi böle kalmıcak bacak ödemi şişligi inecek birazcıkta erirse kalanlar bana yeter ne diyosunuz :))))

Son düzenleme:
Leydi inanamıyorum harika
çok güzel
ne diyceğimi bilmiyorum inan sonsuz mutluluklar...

bilge tşk ederim cnm sizlerinde cok güzel kalpleriniz var dualarınız sayesinde canlarım hepinize tşk ediyorum darısı size inşlh elinizi cabuk tutun casereya inşlh senınde taş gibi olur cnm allah gönlünüze göre versin evet benim KALBıME GÖRE VERDı SONUNDA SıZLEREDE NASıP ETSıN NASIL DUALAR EDıYORUM SıZE ANLATAMAM BEN KURTULDUM SıZDE KURTULUN AMıNNNNNNNNNNNNNN september grıl cnm inan bana bülent beye bırak kendini elinden gelenin en iyisini yapacaktır

X