Bacak dolgusu yaptıran var mı?

cnm en azından 1 hafta evde dinlenmen lazım yada 5 gün evde kalman lazım daha iyi olur senın için ben şuan evdeyım cnm ve ayaktayım agrım olunca yatıyorum canım tatlı degildir benım ben hemen kalktım ayaga tabi bünyeden bünyeye degişir

hepinize cok cok tşk ediyorum tekrar tekrar iyi dilekleriniz için yanımda oldugunuz için cok saolun daha iyisi size olur inşlh :)) bir an önce sizde kurtulursunuz inşlh

leydi baldırların şuan kaç cm benim 35 cm çokmu ince sence offfff ya benim daha para biriktirmem gerek yaşlanmadan başarırım inşallah:roflol:

inan ölçmedim cm olarak çünkü daha şiş ödem var 3 ay sonra belli olacak asıl bacagım şişlik inecek ödem gidecek ozaman asıl bacak ortaya cıkacak şuan bacaklarım şiş balyoz gibi hemde :))))) ama ölçüyüm bi 37 38 cm cnm baldırlarım ama dediigm gibi şiş hali bu inince daha güzel olacak eminim

canım leydicim bakıyorumda benden başkada seni ziyaret etmek isteyenler var. teart arkadaşımızda seni görmek istiyormuş bence cumartesi günü ben gelmek istiyorum ya sen o günü görüş günü yap gelmek görmek isteyen gelsin yoksa hergün her şehirden misafiein olacak benden söylemesi canım:) inan bu insanlar sadece senin bacağın için değil iyi bir dost arkadaş olacağın içinde gelmek istiyorlardır ben öyle düşünüyorum açıkçası. benim ankarada hatta şehir dışında hiç kimsem yok ankaran bir dost bir arkadaş edinmeyi çok isterim dünyanın kaç hali var belki bir gün yolumuz düşer hastane işi olur bişey olur gidecek bir kapımız olur diye düşünüyorum aynı şekide bende eskişehire yolu düşen herkesi misafir ederim başımın üstünde yeriniz var bizler kader arkadaşıyız. öyle değilmi haksızmıyım leydicim.

leydicim bu gece bacakların rüyama girebilir zaten bacak sapığı olduğumu kabul ediyorum. eminim erkeklerden daha çok bakıyorumdur kadınların bacaklarına. az önce işyerinde bir kız mini etek giymiş inanki gözlerimi alamadım arkamı dönüp dönüp baktım iç geçirdim. yaprak dökümünde ferhundenin bacakları benim çok hoşuma gidiyor işte kızın bacaklarıda aynı öyleydi hadi bakmada dur. leydicim seninde benzemiş ferhundenin bacaklarına şişlik inince dahada çok benzeyecek bence. yaa topuklu ayakkabıyla görmek istiyorum ben seni lütfeeen

kıyamam ya leydi inşallah ağrılarında çabuk geçer hala yanımızda olman çok güzel bizlerede öncülük yapıyorsun yüreklendiriyorsun sağolasın canım
ağrıların geçince giyersin eteğini gezersin yazda geldi kaydirigubbakcemile2

seselinaa napıyoruz kuşum ne zaman gidiyoruz kızlar bursa otobüsü kalkıyorrr

bilgecim ben cumartesi gitmeyi kafama koydum valla hep beraber gidersek hem geçmiş olsun olur güzel olur bence ankaranın hangi semtiymiş sormayıda unuttum

bilgecim seninde bacaklarını çok merak ediyorum ben anlattıkça aynı benim gibi demişsin çok merak ettim. benim hem altta hem üstte açıklık var sendedemi öyle ve benim bileklerim çok ince yukarı doğruda dümdüz çıkıyor hiç kalınlaşma yok sonra diz kapağım kalınlaşıyor ve oradada oyukluk luşuyor. valla kafanızda çizdiniz eminim ne güzel anlattım sende anlat veya resim gönder ben işyerindeyim yapamıyorum

Arkadaslar,

Ideal baldir kalinligi boyunuzun %20 si kadar olmaliymis. Yani benim boyum 168 cm, yani baldir kalinligim 33.6 cm olmali, ama maalesef benimkiler 35 cm.... Belki daha odem vardir iner diye dusunuyorum....

Bursa grubuna katılmak isteyenler bi liste yapalım.
Ben çalıştığım için nasıl ayarlayacağım bilemiyorum.
Eşimden gizli olması lazım. Onun diline düşmek istemem.
Ama galiba bu da saklanacak bişey değil. Bir ay çorap giyince anlar heralde. Ne bileyim...
Şaşkınım....
ama en azından niyeti olan arkadaşlar hadi bi liste yapalım

1. Elif
2.
3.
.

SeptemberGirl kardeş, senin de haberlerini bekliyoruz artık.....
Tahillerini yaptırdın mı orda mı yaptırcan nasıl olacak...??

X