Bacak dolgusu yaptıran var mı?

ben yatıyorum kızlar dinlenıyım biraz yoruldum yarın grşrz ama daha uzun uzun konusuruz öpüyorum hepinizi hepinize tşk ediyorum cok saolun

leydicim ben resimleri şimdi gördüm ama sen bu yazımı sabah okuyacağın için sana şimdiden günaydınn:)))walla bayıldım bayıldım çok güzel yapmış bülent bey gerçekten dediğin gibi aldığı paranın hakkını vermiş şimdi sıra bizdeee:jeyyar:ama ist.dan olupta görüşmek isteyen hiç arkadaş çıkmadı hala :1no2:huuu arkadaşlar yokmu beraber gidelim görüşelim yaptıralım diyennn:uhm:

cnm 3 saate yakın sürmüş operasyon bugun biraz agrım var sızı şeklinde kahvaltı yapıp ilaçlarımı alıcam sanada günaydın fzlt gerçekten begenmenize cok sevindim büyük bir destek verdiniz bana vermeyede devam ediyosunuz cok tşk ederim inşlh 3 ay sonrada böle güzel kalır ki kalacagına inanıyorum zaten erisede fazlasıyla kalan bana yetecektir allah sizide kurtarsın inşlh dualarım sizinle şimdi

Leydicim günaydın sabah ilk işim bilgisayarı açıp mesajlara bakmak oldu. evde bilgisayar olmadığı için işyerimden yazabiliyorum akşamları yazamadığım içinde çok merak ediyorum. İnan sabah fotoğrafı görünce bütün tüylerim diken diekn oldu okadar etkilendim mest oldum bu kadarmı güzel olur inanamadım. Sizin adınıza çok mutlu oldum Bülent beyide burdan tebrik ediyorum resmen şaheser yaratmış böyle giderse muayenehanesi dolup taşacaktır.Leydicim valla ben biraz sulugözüm siz ameliyattan çıktınız bize yazdınız ağladım fotoları gördüm şimdi yine ağladım ne diyeceğimi bilemiyorum çok duygulandım harika harika süperrr. Canım ben sizinle yüzyüze ne zaman tanışabilirim bu haftasonu cumartesi olurmu hiç üşenmiycem gelicem oraya bu arada angel neden yazmıyor iyimi onun resimlerinide görmek istiyoruz

aaa en çok merak ettiğim şeyi unuttum yağ alınan yerler acıyormuş doğrumu kaç tane delik var ve o deliklerde dikiş varmı ileride göbekte dalgalanmı olacakmı acaba etrafımda herkes karnın çok kötü olur yaptırma diyor ama ben takmıyorum tabide yinede merak ediyorum cevap yazarsan sevinirim canım

Allah kahretsin siteye üye olabilseydim tam 2 hafta hergün uğraştım problem varmış, bende sizinle kesin gelecektim ama bir türlü ulaşamadım size bunları yüzyüze anlatacağım ulaşma çabalarıma şaşıracaksın nasip değilmiş ancak pazartesi üye olabildim kılpayı kaçırdım sizi.

cnm yag alınan yerler evet biraz agrıyor acıyor ama zamanla geçiyor tabi sızı şeklınde agrı oluyor hani biyere vurmussunda sızlar ya öle cnm ben ankaradayım biliyosun demi sen sanırım eskişehirdesin ne zaman istersen görüşürüz tabi müsait olursam neden olmasın iyi elde yapılmazsa cukurluk olur ama iyi ellerde yapılırsa hiç korkma ben ilk yaptırdıgımda sadece belımden alınmıstı yag 2 tane kalcada dikiş vardı şimdi hem belden hem göbekten karından felan alındı bu seferki agrım biraz daha fazla ama ilaçlarımı kullanıyorum cok kötü degilim yanı okadar agrıda zaten olacak ona katlanıcaz karnım göbegim kötü olacak die düşünme doktora sor zaten o sana herşeyi anlatır bacagımda ikişer dikiş var 2 tane kalcamda 3 tanede bel ve göbek cevresınde var zaten minik minik zamanla yok olup gidiyo kendi kendine eriyen iple dikildi dikiş aldırma derdide yok yanı

evet canım ben eskişehirden geleceğim o zaman cuma günü bakalım sende bende müsait olursak ben geleyim görüşelim acele ediyorum çünkü seninle konuştuktan sonra randevu alacağım fazla zaman kaybetmek istemiyorum yaz geldi. Ben acıya hiç dayanamam az olsada ben çok büyütürüm o yüzden ya dayanamazsam diye çok korkuyorum. canım angel nerde nasıl merak ediyorum.

Yok hayır ben daha gÖrÜŞmeye gıtmedım. Önce senı gÖreyım ıstıyorum. EskıŞehırden bır arkadaŞ daha gıtmıŞ demekkı keŞke beraber gıtseydık..

leydi resmini gördüm ve şuanda bende ağlamak üzereyim bukadar güzel olamaz bir bacak harika tam benimde istediğim gibi kalın kalın hayatım boyunca kalın bacakların hayranı oldum bende öyle heveslendimki hemen gitmek istiyorum parayı bulmaya çalışacağım umarımda bulurum fiyat artacak derkan normalde 6000 yapıyordu ya dr. bülent bey onudamı yükseltecek yoksa bize 4000 ya onumu 6000 yükseltecek canım

gruptan olana 4000 cnm ama gruptan olanada her an artabilir gerçi güldü sanmam artırcagını ama siz yinede elinizi cabuk tutun kalın evet cnm ama şiş ödem var biraz inecek 3 ayda bellı olur dedi bacaklarım bu demeyin dedi inşlh cnm inşlh sizde kurtulursunuz

leydi canım bacakların süper olmuş sana o kadar güzel bi kalbin varki rabbim seni ödüllendirecek demiştim ödülünü almışsın cooook mutlu oldum senin adına hep böyle mutlu kal insallah

Leydi çok geçmiş olsun. Bu işi başardığın için seni tebrik ederim. Hepimizin önünü açtın. Ben de Ankara'da oturuyorum ve dün akşam eşime anlattım olayı. Tabi kendine göre türlü türlü bahaneler söyledi karşı çıktı. Ama onu yumuşatmak benim için zor olmayacak gibi görünüyor. Yani kestirip atmadı dinledi biraz daha ısrar edersem kabul edecek gibi. Eğer senin için de uygunsa seni ziyaret etmek isterim. Yüz yüze görüşüp neler yaşadığını operasyondan önce hangi aşamalardan geçtiğini falan. Ben de bu işi önümüzdeki 3-4 haftada halletmek istiyorum. Bize ışık olduğun için de ayrıca çok çok teşekkürler.

X