Bacak dolgusu yaptıran var mı?

kafayıyemişdüşler bu asıl varis çorabı değil bandajlar çıkınca giydirecekler asıl çorabı, o biraz daha sıkı bir çorap, onu giyerken biraz canın yanacak ama çekilmeyecek bir acı da değil,

yok canım bana bunun üzerine belden diz üstüne kadar bi korse verecekler sadece
ben daha para veremem, korseye 180 lira istediler zaten
bi de ekstra varis çorabı filan istemem :)

yok canım bana bunun üzerine belden diz üstüne kadar bi korse verecekler sadece
ben daha para veremem, korseye 180 lira istediler zaten
bi de ekstra varis çorabı filan istemem :)

bir soru sormuştum görmedin galiba canım, dizden yukarı iç kısımlarına da yağ konuldu mu senin

KAFAYIYEMİŞDÜŞLER ; varis çorabından muzdarip olmamanıza sevindim. Belden dize kadar inen korseyi nasıl giyeceksiniz günlük yaşamda? Sizi zorlamayacak mı? Korse yağ alınan yerler için mi giyiliyor?

KAFAYIYEMİŞDÜŞLER ; varis çorabından muzdarip olmamanıza sevindim. Belden dize kadar inen korseyi nasıl giyeceksiniz günlük yaşamda? Sizi zorlamayacak mı? Korse yağ alınan yerler için mi giyiliyor?

evet yağ alınan yerler için giyiliyor, bu benim de bugün aklıma geldi, bileğe kadar olsa daha iyi olurdu , bana getirilen korse öyleydi , dr istemedi özellikle, kısa olanı istedi, hatta kısa korse hastanede yoktu, firma da 5 gibi getirebileceklerini söyleyince korseyi almadan çıktık hastaneden, yarın akşam kardeşim gidip alacak korseyi

bant sıkıştırması değil de ya şişlik, ya da oraya biraz fazla yağ kaçmış :))
o kısımlar en az 2 cm incelir gerçi
şişler inecek, bi de yağlar eriyecek

canım varis çorabını giydirmişler bana ben ameliyattan çıkarken
ben varis çorabı olayından çok korkmuştum burada anlatılanlardan sonra
ama benimki ne baskı yapıyor, ne de rahatsız ediyor, çorap gibi
şimdi yatar pozisyona geçtim, buz da koyduk dizlerime, bir sonraki tuvalet seansımda markasına bakar buraya yazarım, herkes bundan kullansın çok rahat
üstelik small benimki

KAFAYIYEMİŞDÜŞLER tekrar geçmiş olsun canım.gayet güzel olmuş valla...bence de erisin deme sen yine de :nazar: şu an ayağındaki çorap varis çorabı değil.Ona emboli çorabı deniyor.bacak ameliyatlarından ve travmalarından sonra giyiliyor.ben de diz altı ve diz üstü (kasıklara kadar) olanlarından var 2 tane.Özellikle silikon ameliyatından sonra varis çorabı çok baskılı olacağı için bunu öneriyor doktor.Ben hala işe giderken çok ayakta kaldığım için giyiyorum.Bir yararı var mı bilmiyorum hala ama zararı yok en azından.2 ayı tamamlayana kadar giyerim sanırım, ki zaten 1 hafta sonra 2.ay bitecek.
Birinin markası VARİMED diğeri SALUTE.Ayrı yerlerden aldığım için böyle.Fiyatı da sanırım 35 veya 45 tl idi.

KAFAYIYEMİŞDÜŞLER tekrar geçmiş olsun canım.gayet güzel olmuş valla...bence de erisin deme sen yine de :nazar: şu an ayağındaki çorap varis çorabı değil.Ona emboli çorabı deniyor.bacak ameliyatlarından ve travmalarından sonra giyiliyor.ben de diz altı ve diz üstü (kasıklara kadar) olanlarından var 2 tane.Özellikle silikon ameliyatından sonra varis çorabı çok baskılı olacağı için bunu öneriyor doktor.Ben hala işe giderken çok ayakta kaldığım için giyiyorum.Bir yararı var mı bilmiyorum hala ama zararı yok en azından.2 ayı tamamlayana kadar giyerim sanırım, ki zaten 1 hafta sonra 2.ay bitecek.
Birinin markası VARİMED diğeri SALUTE.Ayrı yerlerden aldığım için böyle.Fiyatı da sanırım 35 veya 45 tl idi.

teşekkürler tekbenmiyim
ben ince bacak seviyorum ama bakalım , erisin desem de demesem de eriyecek zaten , kaçınılmaz

şimdi bana bi de varis çorabı mı aldıracaklar, ben bi daha o kadar para vermem :)
korse ve bu çorap yeter herhalde

teşekkürler tekbenmiyim
ben ince bacak seviyorum ama bakalım , erisin desem de demesem de eriyecek zaten , kaçınılmaz

şimdi bana bi de varis çorabı mı aldıracaklar, ben bi daha o kadar para vermem :)
korse ve bu çorap yeter herhalde

Aldırırlar mı bilmem ama sen kendin alırsan daha ucuza bulursun unutma.Ben varis çorabını 50 tl ye almıştım,hastaneden alınca daha pahalı oluyor aklında olsun.gerekmez umarım...

Ameliyatı olup bu sıkıntıdan kurtulan tüm arkadaşlara büyük geçmiş olsun. Ban sık yazmamakla birlikte sıkı takip edenlerdenim. Bir albüm yaptım değerlendirip bana yorum yazarsanız cesaretlenip bende bu yaz başı bu sıkıntıdan kurtulmak istiyorum.tşkrler.

bacakların gayet guzelmıs. bence sılıkon ısıne gırme kesıp dıkmeye gerek yok sankı :)) yagla ıstedıgın sekıl olur bence

Ameliyatı olup bu sıkıntıdan kurtulan tüm arkadaşlara büyük geçmiş olsun. Ban sık yazmamakla birlikte sıkı takip edenlerdenim. Bir albüm yaptım değerlendirip bana yorum yazarsanız cesaretlenip bende bu yaz başı bu sıkıntıdan kurtulmak istiyorum.tşkrler.

fotolarına baktım bnm bacaklarıma benziyo seninkide ben yağ enjeksiyonu düşünüyorm slikon asla düşünmedim umarım sende bu dertten kurtulursn yakın zamanda

vücudunda yeterince yağ warsa halolmayacak bi bacak değil merak etme çok güzel sonuçlar çıkar inş. seninkinde de :)

bende olmayacakta kimde olacak 2 doğum yaptım aldığım kilolar hala duruyor:)) sayılır. boy 1.63 kilo 64 şaka bir tarafa göbek fazla bende ordan yırtarım belki

bende olmayacakta kimde olacak 2 doğum yaptım aldığım kilolar hala duruyor:)) sayılır. boy 1.63 kilo 64 şaka bir tarafa göbek fazla bende ordan yırtarım belki

kaas mrhb fotolarını yeni gördm bnmkilere benziyo bacakların
yaptırmayı düşündüğün bi doktor varmı bn hala araştırma aşamasındayımda

Sağolun kızlar, bu haftayı da bitirince atlatmış sayılıcam

bir resim çektim az önce , tepeden çektiğim için bacaklarım çok kalın görünmüş

benim orada kafama takılan bir yer var

sol bacağımda iç tarafta bir göçüklük var bakın, bu geçer mi

yağ enj yaptıran arkadaşlar, bu konu ile ilgili bi fikriniz var mı?

resim bu linkte

http://f1203.hizliresim.com/v/c/3fmbv.jpg

işallah geçer canım benimde kaderim sana bağlı biliyosun az bucuk aynı bacaklar takipçinim:)) ama ben aynısını izmirde yapabilen bir doktor bulsamm

kaas mrhb fotolarını yeni gördm bnmkilere benziyo bacakların
yaptırmayı düşündüğün bi doktor varmı bn hala araştırma aşamasındayımda

semizotu sana özelde yazdım canım açıklamalı

zeynepprojen biliyosun izmirdeyiz ve senden foto bekliyorum canım karar verme aşamasındayım.

X