Bacak dolgusu yaptıran var mı?

ftm ay ne ilginç isimleriniz var doğru yazmak için foruma kırk kere bakmam gerekiyor:))bacaklarının durumu hiçde vahim değil yağ yeter bence de... DR.PALMADORO:KK1:

selam kızlar
ben ameliyat olalı 20 günü geçti.
nihayet düz basabiliyorum.
hala etek giyemedim. hem hala atamadım kolay değil 30 senenin alışkanlığı hemde havalar müsade etmedi.
dün samimiyle konustuk tlf da. onun da yazdıgı gibi dar paça kot giydim. çizmeyle.
evde ayna karsısında cıplak bacak etek giydiğimde hala bana carpık geliyo bacaklarım bilemiyorum. fotograf cektim ilk fırsatta eklicem.

kafayıyemişdüşler e tüm kalbimle acil şifalar diliyorum yarın ameliyat olcak sağ salim kurtulcak bu sorundan allahın izniyle ve gelip burda bize tecrübelerini anlatıcak.:nazar::nazar::nazar:
Tekrar geçmiş olsun:)) umarım ağrı sızı yoktur ve gönlüne göre olmuştur.

KYD canım geçmiş olsun umarım hemen ayaklanırsın.senin yanına uğramayı o kadar istedim ki ,hatta hepinizi ziyaret etmeyi çok istedim ama ya kar yağdı yada hafta sonu operasyon oldunuz,sana da kızımla gelecektik ama misafirim geldi nete bile giremedim değil evden çıkmak..sabahtan beri forumdayım oku oku bitmedi.resimlerini gördüm ama karar vermek için çok acele ediyorsun..merak etme silikon konmadığı için bacakların kalın olmayacak sadece şişler o kadar..sonra erimesin diye dua edeceksin emin ol.işe gitmemek için siyatik olmuşum diyebilirsin ben oldum. ağrısı belden gelir genelde yanma şeklindedir ve arabaya otururken bile bacağını iki elinle kaldırıp koltuğa öyle ..koyarsın..sandalyeden kalkarken ağrın olur zorlanırsın...

teşekkür ederim palmodoro
iyi ki gelmemişsin, hastane ortamı pek hoş değil, moraliniz bozulurdu , odada pencere bile yok
ben ve kardeşim bir an önce çıkmak için uğraştık hastaneden

bu arada dediğim gibi ataşehirdeki hastaneyi hiç beğenmedim, aklınızın bir köşesinde bulunsun, fazla beklentiyle gitmeyin
yemeği bile dışardan sipariş verdik yemekleri çok kötüydü

ben ayağımı burktum dedim, raporu da o şekilde yazacaklar sağolsunlar
bugün kardeşciğim gidip raporu ve korsemi alacak hastaneden

kızlar bu arada daha önceden ayağınız burkuldu mu hiç :))

Arkadaşım çookk geçmiş olsun bütün korkuların bitmiştir artık daha önce bahsetmiştim benim tek sıkıntım korku bunda eşimin de etkisi var gereksiz bulduğu için
Senin de söylediğin gibi bazen gerek varmı diyorum gelmişsin 37 yaşına:)) boşver bu işleri...diyorum
4 tane ameliyat geçirdim ama hepsi zorunluluktan bu biraz keyfi geldiği içinmi korkağım bilmiyorum
Ayağımı burktum daha önce hem de topuğum döndü 15 gün bandaja aldılar rapor alma şansın varsa 15 gün dinlenmekte iyi olur.
Gönlüne göre olsun herşey:)):nazar::nazar::nazar:

Arkadaşım çookk geçmiş olsun bütün korkuların bitmiştir artık daha önce bahsetmiştim benim tek sıkıntım korku bunda eşimin de etkisi var gereksiz bulduğu için
Senin de söylediğin gibi bazen gerek varmı diyorum gelmişsin 37 yaşına:)) boşver bu işleri...diyorum
4 tane ameliyat geçirdim ama hepsi zorunluluktan bu biraz keyfi geldiği içinmi korkağım bilmiyorum
Ayağımı burktum daha önce hem de topuğum döndü 15 gün bandaja aldılar rapor alma şansın varsa 15 gün dinlenmekte iyi olur.
Gönlüne göre olsun herşey:)):nazar::nazar::nazar:

teşekkürler samyeli
ben 30 yaşındayım ve evli değilim
buna rağmen pişman oldum valla
belki ilerde herşeyi unutur iyi ki de yaptırmışım derim ama , burun ameliyatımda böyle pişman olmamıştım
bir daha her yerim sarkarak yere değse bile estetik ameliyat olmam
ne gerek var zaten insan ömrü kaç sene .

semizotu sana özelde yazdım canım açıklamalı

zeynepprojen biliyosun izmirdeyiz ve senden foto bekliyorum canım karar verme aşamasındayım.

izmir'li hemşerim dr araştırmalarında var mı gelişme ayın 15'inde samiminin dr randevu aldım
yeni önerin de varsa beklerim:)):KK16:

teşekkürler samyeli
ben 30 yaşındayım ve evli değilim
buna rağmen pişman oldum valla
belki ilerde herşeyi unutur iyi ki de yaptırmışım derim ama , burun ameliyatımda böyle pişman olmamıştım
bir daha her yerim sarkarak yere değse bile estetik ameliyat olmam
ne gerek var zaten insan ömrü kaç sene .

büyük konuşmamak gerek bende bacaklarımı gençken çok takmıyodum anne olup yaş ta ilerleyince bi bakmışsın göğsün karnın sarkmış sonra mutsuz oluyosun
sonra herşey batmaya başlıyo dışarıdan bakan için sorun yok ama sen kendini öyle görünce sorun oluyo 12 yıllık evliyim eşim bacak kompleksimi şimdi öğrendi
anneme sorsan aaa ne gereği var kızım diyecek kadar habersiz:)) işte böyle ne garip insanın hiç tanımadağı birine özelini anlatması arkadaşlarımla bile paylaşmadım bu forumun güzel tarafı insanlar aynı sorundan muzdarip olduğu empati yapabiliyo bu yüzden de yakın bulup dertleşiyor

bacılar ameliyat oncesi ve 1.ay dolmus halinin fotolarını ekledim albume. yarın silicem fotoları. isteyen bakabilirrrrrr
ozgurdu canım saol sayende yukleyebildim :KK52:

vayyy be süper görünüyor bacakların arkadaşım bizde görcezmi bu kadar güzel bacaklarımız acaba .

teşekkürler de bana göre çok inceler birde aralarında kalınlık farkı var yağ enk. düşünüyorum oda sanırım bir seferde yeterli gelmez silikonada cesaretim yok

bacaklarında bence hiç sorun yok dencek kadar az çok şanslısın bizlere göre yağ enj ile halledilebilir ne güzel

izmir'li hemşerim dr araştırmalarında var mı gelişme ayın 15'inde samiminin dr randevu aldım
yeni önerin de varsa beklerim:)):KK16:

bende samimi ile yarın buluşuyorum onun dr gidiyorum daha sonra zeynepprojenin dr gitmeyi düşünüyorum bacaklarını bir görsem arkadaşımızın daha net karar veririm sanırım. onunda dr izmirde ünlü bir dr.

ftm cim sen de yorum yapmıssın. tek sefer yetebilir sana.kisiye de baglı anladıgım. ben de bariz bi incelme oldu ama yakınımda olmadı bariz incelme ki o benden 2 hafta once yaptırmıstı. gerci bende cok sorun oldu onun etkisi de olabilir. yagım diz icine kacmıs onu da ctesi aldı dr. yine sargılı yine agrıyo. ayyhhh ne talihsizmisim ben yaf :2:

bende samimi ile yarın buluşuyorum onun dr gidiyorum daha sonra zeynepprojenin dr gitmeyi düşünüyorum bacaklarını bir görsem arkadaşımızın daha net karar veririm sanırım. onunda dr izmirde ünlü bir dr.

yarın 2 de görüşürüz:))) ne güzel hem tanışmış oluruz.

teşekkür ederim palmodoro
iyi ki gelmemişsin, hastane ortamı pek hoş değil, moraliniz bozulurdu , odada pencere bile yok
ben ve kardeşim bir an önce çıkmak için uğraştık hastaneden

bu arada dediğim gibi ataşehirdeki hastaneyi hiç beğenmedim, aklınızın bir köşesinde bulunsun, fazla beklentiyle gitmeyin
yemeği bile dışardan sipariş verdik yemekleri çok kötüydü

ben ayağımı burktum dedim, raporu da o şekilde yazacaklar sağolsunlar
bugün kardeşciğim gidip raporu ve korsemi alacak hastaneden

KAFAYIYEMİŞDÜŞLER ARKADAŞIM NEDİR SENİ BÖLE DÜŞNÜDÜREN AMELİAYT OLAN ARKADAŞLARDAN CESARET ALMAK İSTEDİK HEP AMA SEN OLAN BİRİ OLARAK NEDEN PİŞMANIM DİYORSUN :s...
VE RAPORU NERDEN ALIYORSUN HERHANGİ Bİ DOKTORDAN MI YOKSA AMELİYAT OLDUĞUN HASTANEDEN Mİ ?

KAFAYIYEMİŞDÜŞLER ARKADAŞIM NEDİR SENİ BÖLE DÜŞNÜDÜREN AMELİAYT OLAN ARKADAŞLARDAN CESARET ALMAK İSTEDİK HEP AMA SEN OLAN BİRİ OLARAK NEDEN PİŞMANIM DİYORSUN :s...
VE RAPORU NERDEN ALIYORSUN HERHANGİ Bİ DOKTORDAN MI YOKSA AMELİYAT OLDUĞUN HASTANEDEN Mİ ?

ağrı sızı yok bende
pişmanlık bunun için değil
ama sonuç olarak şu an takma bacak takmışım gibi yürüyorum
sürekli yatıyorum

ameliyat olmadan önce çok korktum haftalarca
depresyona girdim bu korkudan
belki hala o depresyondan kurtulamamışımdır
ameliyat oldum, çok istediğim bir şeyi geride bıraktım
ama çok da çektim psikolojik olarak

bu ameliyatı olmadan önce bence psikolojik olarak kendimizi bazı gerçeklere alıştırmamız gerekiyor
ben buradan okuduklarımla cesaretlendim
ameliyatın üçüncü günü sabahtan akşama kadar yürüyebilenler oldu
hatta bi de efsaneleşmiş lahmacun olayı var (canım lahmacun istedi şimdi)
ben üçüncü günümdeyim , robot gibi yürüyorum, takma bacak takmışım gibi
yürürken kasılıyor, yatarken hiç ağrı yok
yağ alınan yerlerde hiç acı yok ilk günden beri
ama bana çok yağ enj. edildiğinden sanırım bacağım bu hacme henüz alışamadı
sende muhtemelen böyle zor olmaz yürümek

serpil de ilk başta pişman olmuştu, şimdi mutlu
belki ben de bu yürüyemediğim günleri geride bırakınca mutlu olurum

raporu ameliyat olduğum doktorun asistanı ayarlayacak, başka doktordan

Son düzenleme:
DIOR canim mesaj kutym dolu sana cevap yazdim ama gitmedi,

KYD gecmis olsun hersey gönlunce olsun senin o bacaklara kalin demen beni iyice psikolojik bunalima soktu artik kadinlarin bacaklarinin guzelligine degil kalinlik durumuna bakiyorum sanirim bir sure formu takip etmeyi birakacagim hicbirseyden etkilenmeden kendimi dinlemem gerek:KK43:

DIOR canim mesaj kutym dolu sana cevap yazdim ama gitmedi,

KYD gecmis olsun hersey gönlunce olsun senin o bacaklara kalin demen beni iyice psikolojik bunalima soktu artik kadinlarin bacaklarinin guzelligine degil kalinlik durumuna bakiyorum sanirim bir sure formu takip etmeyi birakacagim hicbirseyden etkilenmeden kendimi dinlemem gerek:KK43:

teşekkür ederim, ama üzüldüm şimdi ya
benim bacaklarım çok şiş , ben o yüzden kalın sandım, bi de yukardan bakınca daha kalın görünüyo ,
ayrıca ben ince bacak seviyorum,
çünkü ben çıtı pıtı bi kızım, boyum da kısa, zayıfım, minyonum , bana kalın bacak asla olmaz zaten istesem de
hem burdaki çoğu insan kalın bacak seviyor, anormal olan benim , sen üzülme , kafana takma, psikolojini de bozma,
baktın çok rahatsız oluyorsun doktor lokalle halledeceğini söylemiş sana zaten
daha niye üzülüyorsun , yıpratma kendini , herşeyin çözümü var , üzülme artık

Son düzenleme:
Kızlar rapor işini nasıl hallediyosunuz siz? Ameliyat eden doktor mu veriyor yoksa sağlık ocağından fln mı alacaksınız?

X