Bacak dolgusu yaptıran var mı?

kızlar sanırım hepimiz bu yolları farklı şekillerde denedik :)) ben de bu konuda çok yaratıcı olduğumu düşünüyordum :)) tek değilmişim.. ama en iyisi ameliyat sanırım. :KK43:

KAFAYIYEMİŞDÜŞLER bugün nasılsın???? bacakların ne durumda? değişim falan var mı?

iyiyim canım teşekkür ederim, rapor için uğraştım bugün
ben de yaratıcılığımı rapor konusunda kullandım, raporu bir zarfa koydum ama zarf benim tasarımımdı :))
çok detaylı yazamıyorum buradan :)
bi de ofise uzaktan bağlanarak çalıştım bugün :)

bacağımla ilgili de sol bacağımdaki o ova gibi olan çukurluk halen aynı
yürüyüşüm ise detaylı olarak şu şekilde

1. gün hiç yürüyemiyordum
2. gün sürüngen ve robot karışımı gibi yürüyordum
3. gün robot gibi yürüyodum
4. gün yani bugün robot ve insan gibi karışımı bir yaratık gibi yürüyorum

ama topukluyla :)

perşembe günü işe gidiyorum :KK8:

:))) KAFAYIYEMİŞDÜŞLER canım yaaa öldürdün beni gülmekten o nasıl anlatış öyle :)) Allah yardımcın olsun ama anladığım kadarıyla zaman ilaç oluyor sana inşallah yarını çok güzel atlatırsın yarın senin için yeniden doğuş diyelim o zaman :)

ayın 15 inden sonra tavsiye ettiğim yöntemi deniycem kızlar...zaten buda olmazsa artık bizim çarpık bacakları başkada birşey kurtarmaz ameliyat dışında...insan böyle çaresiz olunca küçük bir umut için sayfalar dolusu forum sitelerini okuyor acaba bir yöntem bulurmuyum diye ...çoooooook gecelerimi harcadım bilirim...umarım size umut olur bu yöntemim.. en kısa zamanda paylaşıcam...çok sağlıklı olmasada bu yöntem en azından özel günlerde gecelerde bizi kurtarsa yeter..yılda 5 gün mesela istediğimiz tüm kıyafetleri giysek fenamı olur...dolgulu çorap konusunu çok düşündüm yapabilirmiyim diye ama ince işçilik istiyor sütyen diken makinalarla dikilmesi lazım ki dışardan bakan anlamasın...çorap firmalarıda hiç duyarlı değil bu konuda...mutlaka ki akıllarına gelmiştir..mail atanda çok arkadaş olmuş dolgulu çorap üretin diye ama tık yok...

hanguley bu yöntemin başarılı olursa imalatına başla
ilk alıcında benm :)) ama ben çok ciddiyim kendine yaptıktan sonra başarılı olur inşallah
banada yaparsan inanki alırım hiç değilse etek giyemesem bile dar paça pantolon çizme filan
giyebilirim

kafayıyemişdüşler yürümen günden güne düzeliyo maşallah
umarım işte de sorun yaşamazsn
en yakın zamnanda _koyarmısn bilmem ama_ ben fotolarını bekliyorum

bu gün dr's kaas arkadaşımda geldi orda tanıştık kendisiyle:) o da gün aldı ameliyat için bakalım hayırlısı:))

evet seninle tanışmak çok güzeldi yardımcı bayan işini hallettim gibi sanki yarın netleşecek akşam eşimle konuşucam hayırlısı bakalım bu arada bacakların çok güzel olmuş

merhaba arkadaşlar,ben de birkaç ay önce sütyenin sünger kısmını kestim,coton külotlu çorabımı giydim, çorabın iç kısmına ,bacağımın dolgun olmasını istediğim yere ,süngeri koyup,dıştan diktim.üzerine siyah tayt,üzerinede pentinin kesik desenli siyah normal kalınlıkta çorabını giydim.evet dışardan belli olmadı ama ben bildiğim için o sünger belli gibi geldi bana.veee hızımı alamadım,çarşıya çıkıp mini elbiseler denedim.kabinden her çıktığımda mağazadaki müşterilerde dahil çok yakıştığını söyledi.valla bi güven geldi sormayın.giyindim tekrar evde ,eşim-bak ne kadar güzel bacakların var,sorunu sen kendin yaratıyorsun demez mi?-yani kimse anlamadı.mayısta eczacılar gecesi var,bakarsınız ameliyatsız,kendi üretim çorabımla ve mini elbiseyle katılırım.tabi hep siyah çorap giymek kaydıyla.bu arada pentiye de mail atmıştım böyle bir çorap üretin diye ,kaç sene önce ama zor heralde.ha birde çarşıya gittiğimde unutuyorumda,şimdi şu bedene yapışan silikon sütyen,hani askısı,arkası falan yok.kapak gibi,2 çift. sadece yapıştırıyorsun.onu deneyecegim inşallah....

Onu ben denedim boşuna almayın.Ebat olarak çok küçükler uzuuun olması lazım.Birde yapışmıyor aşağıya kayıyor.:KK30:

varis çorabı şişmemek için mi sadece
yoksa yağlar tutsun diye mi ki

normalde varisi olanlara veriyolar ama, hani damarlar görünüyoya bazılarında kırmızı kırmızı, bizde varis olmasın diye heralde. şişliğe de etkisi oluyor, çıkarınca daha çok şişiyor.
ben sana daha önce de anlatmıştım bu öyle hadi hop oldum çıktım rahat rahat yürürüm koşarım zıplarım ameliyatı değil. arkadaşlar lütfen bu kadar hafife almayın bu ameliyat sonuçta, insanlar buraları okuyup yanılıyor. benim ağrı eşiğim çok yüksektir daha önce de yazdım burada trafik kazası geçirip ağzımı açıp acıyor demeyen bir tipim, hatta elime çaydanlık devirip mutfağı temizledikten sonra hastaneye giden tuhafım, ama bu ameliyattan sonra ayıldığımda acıyor diye ağlamışım, eşim ne yapacağını şaşırmış benden daha önce böyle bir tepki görmediği için. sonuçta herkese yapılan işlem farklı, herkesin eti derisi farklı, kimi zorlanıyor kimi kolay atlatıyor ama kesinlikle herkesin zorlandığı bir dönem var. benimki bir hafta sürmüştü bir hafta sonra normal yürüyebilmiştim. demoniac diye bir arkadaş vardı eskilerden uzun süre kendine gelememişti. son dönem ameliyat olan herkes kolay atlatıyor ne mutlu ama sadece silikon ameliyatının sonrası zor diye birşey yok.

son 7 amaniiiiin günler önce KAFAYIYEMİŞDÜŞLERin yaşadığını şimdi ben mi yaşayacağım ama umarım ben de atlatırım güzelce.. kızlar yaa benim özel bi sorum daha olacak ama hepinize olacak onun için burdan yazmak zorundayım sormak zorundayım yani ama doktor ismi vererek sormak zorundayım ne yapayım ?????

kızlar sonunda resim eklemeyi becerdim , en son taytlı remim ameliyat olmadan önceki fotoğrafım dipğerleri ameliyattan sonraki fotoğraflarım , objektif yorumlarınızı bekliyorum

ve kızlar geçen yıl çok inat ettim kısa elbise giyicem diye..aldım 3-4 adet ama mini değil dizde...ben 29 yaşımdayım ve geçen yıl keşfettim bacaklarımı düzgün kullanarak yürümeyi bacaklarım düz duruyor ve hiç çarpık durmuyor kimse anlamıyor...bir süre giydim..şimdide ara ara giyiyorum bacaklarımı hafif öne eğip birleştirerek yürüyorum inanılmaz farkediyor..ama çok yoruluyorum bacak kemiklerimde yamuk olduğu için sürekli onları düz tutma çabam sonucu çok yoruluyorum ve bacaklarım akşam ağrıyo ,,,ve sürekli dikkatin bacaklarımda olması lazım unuttuğum anda eskisi gibi yürümeye başlıyorum ve çarpıklık ortaya çıkıyor birde çocuk olunca onun peşinde koştururken bacaklarıda düzgün tutma çabam beni çok zorluyor..bu yıl bıraktım artık giymiyorum...pes ettim :) bazende çok gülüyorum allahım nelerle uğraşıyorum diye...şuan yazdıklarıma gülüyorum..okudum şimdi...çok güldüm...

Allah iyiliğini versiiinnnn....vallahi gülmekten karnım ağrıdı...diğer mesajını okumak için sakinleşmeye

çalışıyorum...:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
[/SIZE

kızlar sonunda resim eklemeyi becerdim , en son taytlı remim ameliyat olmadan önceki fotoğrafım dipğerleri ameliyattan sonraki fotoğraflarım , objektif yorumlarınızı bekliyorum

canm önceki haline göre gayet hoş olmuş
bu benm objektij yorumm inşallah yağların erimez

kızlar ya bu arada ben internette bu derdimzle ilgili gezinirken
bi doktor buldum adını vermicem
hatta daha önce buradada konuşulmuş ona ameliyat olanlar bide var
örneğin angel die bi arkadaş çok memnunum yazmış
kendi geliştirdiği bi yağ transfer yöntemi varmış videosu var bizzat anlettığı izledim.
aklıma baya yattı sizin bu konu hakkında bi bilginiz varmı doktor adı
verebilirm isterseniz ama reklem olmasın

Kızlar 10 yaşındaki kızım bana süper bir akıl verdi denedim güzel oldu.Hamur yap anne dedi.Bende hamuru içine bir yumurta sarısı kırarak yoğurdum.Ele hafif yapışan bir hamur yaptım bacağımın problemli yerine koydum.Üzerine 3 kat (biri kalın) ten rengi çorap üstünede 2 tane ince kilotlu çorap giydim.Sonra hamur koyduğum yeri dıla doğru hafif masajla bacağıma yedirdim.Dieğr tarafların rengide hamurla aynı oldu.Mini bir elbise giydim eşime bu elbise nasıl olmuş dedim.Elbise güzelde bacakların çok kilo almış dikkat et dedi:KK1: Sonra sebebini açıkladım güldü.Şuan halen üzerimde kaşıntı tutacak mı diye bekliyorum.Yanlız acayip hoşuma gitti:KK1:

evet seninle tanışmak çok güzeldi yardımcı bayan işini hallettim gibi sanki yarın netleşecek akşam eşimle konuşucam hayırlısı bakalım bu arada bacakların çok güzel olmuş

sağol canım seninle tanışmakta çok güzeldi.hadi inş.sevindim adına.teşekkürler senin bacak yapın çok kötü olmadığı için seninkiler süper olcak eminim.:))))

kızlar nette bu derdimizle ilgili araştırma yaparken bir doktor buldum
kendi geliştirdği bi yöntem var
hatta forumda daha önce adı geçmiş ve angel die bi arkadaş ona yaptırmş
çok memnunm demiş bacakları barbie bacağı gibi olmuş
doktor adı vermiyim konu hakkında bilgisi olan varmı
nette bizzat kendi anlatımıyla yöntemini tanımlamış isteyene link atabilirim.

hatta leydi diye bi üye var önceden burda çokca yazıyordu oda ona
yaptırmış beni baştan yarattı die bi yorumu var
okadar memnun yani

uff ya kafamda netleşen bi doktor vardı
şimdi yine kafam karıştı lütfn arkadaşlar bi akıl verin:KK43:((

Kızlar 10 yaşındaki kızım bana süper bir akıl verdi denedim güzel oldu.Hamur yap anne dedi.Bende hamuru içine bir yumurta sarısı kırarak yoğurdum.Ele hafif yapışan bir hamur yaptım bacağımın problemli yerine koydum.Üzerine 3 kat (biri kalın) ten rengi çorap üstünede 2 tane ince kilotlu çorap giydim.Sonra hamur koyduğum yeri dıla doğru hafif masajla bacağıma yedirdim.Dieğr tarafların rengide hamurla aynı oldu.Mini bir elbise giydim eşime bu elbise nasıl olmuş dedim.Elbise güzelde bacakların çok kilo almış dikkat et dedi:KK1: Sonra sebebini açıkladım güldü.Şuan halen üzerimde kaşıntı tutacak mı diye bekliyorum.Yanlız acayip hoşuma gitti:KK1:

bu akılı deniycem:)) öyle bi haldeyimki kim ne derse onu yhapıyorum:KK43:

hatta leydi diye bi üye var önceden burda çokca yazıyordu oda ona
yaptırmış beni baştan yarattı die bi yorumu var
okadar memnun yani

Canım..o dediğin doktoru çok iyi biliyoruz...leydi yide tanıyoruz...sen o yorumlara inanma sakın!
Ziraa...kimse başka doktor aramazdı.

.

X