Bacak dolgusu yaptıran var mı?

sevcan ameliyat olacağın doktorun asistanına söyle, o hallediyor
yumuşak doku zedelenmesi yazılacak benim raporuma
ayağımı burktum dedim herkese
3 gün raporluyum

teşekkürler kafayıyemişdüşler...yazmışsın aslında önceki sayfada sölemişsin ama görmemişim anlaıdm iyi bu süpermiş...ama estetik merkezindeki bi doktordan deildir herhalde :))..

arkadaşlar ,kyd nin anlattıklarını okuduktan sonra anladım ki;hepimiz önceleri bacağımız eğri,ince,parantez derken,ame.olduktan sonra sevineceğimiz yere hep bir bahane buluyoruz.kalın,yağ yetmedi....vs.bazen kendi kendime soruyorum,e biz niye bu kadar çile çektiğimizi düşünürken,istediğimiz olunca mutlu olamıyoruz.ben ki çok isteyen biri olarak,eşim yarın hadi gidelim dese geri adım atıcam,o hale geldim.lütfen eziyet etmeyin kendinize ame.olan arkadaşlar.ben ilk doğumumda:asla bir daha doğurmam dedim,6 sene sonra tedaviyle çocuk yaptım.heralde bizim mevzu bacak falan değil,palmadoronun yazdığı yazı gibi,beden algı bozukluğu.çünkü,biz yaptırmayanlarda yaptıramadığımız için üzgün,yaptıranlarda onun için üzgün.valla ben çözemedim bu işi,umarım ki herkes için hayırlısı neyse o olur...........

valla yazdıkalrın gülümsetti beni ve çok doğru fade etmişsin aynen yazdıkların gibi :)))))....ama allah hepimizin gönlüne göre versin...istiyorsak olanla da yetincez çünkü öncesi muhahakkak daha kötü..yaptırırpta aa eskisi daha iyyidi diyende yok yani..o yüzden beğenmemem lüksümüz çok az bizim...

tekbenmiyim nasılsın,bir rapor vr bakalım nasılsın bu sıralar?

:) iyiyim PALMADORO. iş yerindeyim şu an.çok yoğunum ama ağrım,şişliklerim yok gün sonunda. arada bir yara yerim dar pantolonda sıkışırsa acıyo o kadar.devamını sonra yazayım zil çaldı,arkadaşlar gelir şimdi...

sorunu çok vahim olanlar üstüne alınmasın...
Beden-İmaj Bozukluğu (Vucüt Dismorfik Bozukluğu)

Bütün gününüzü ayna karşısında kaşınıza, gözünüze, burnunuza, dudaklarınıza, kulaklarınıza bakarak mı geçiriyorsunuz? Saçınızı ince, yanaklarınızı beğenmiyor musunuz?
Bu organlarınızı kusurlumu buluyor ve düzelttirme ihtiyacı içinde estetik cerrahların kapısını çalmak ihtiyacı içerisinde misiniz?
Çok dikkatli olan beden-imaj bozukluğu rahatsızlığınız olabilir.
Bu algılama bozukluğunun hezeyanlaşmış şeklinde görünen formudur.
Bu bozukluğu tedavi ettirmeden yapacağınız her estetik cerrahi girişimi sonunda mutlu olamayabilirsiniz. Beklentileriniz hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir.
Bu hastalıkta görünümünüzdeki hayali bir kusurla uğraşıp duruyor olabilirsiniz.
Çok hafif belli belirsiz fiziksel bir kusur sizde aşırı bir kaygı yaratıyor olabilir.
Bu uğraş, klinik açıdan belirgin bir sıkıntıya ya da mesleki, sosyal ve toplumsal işlevinizde düşmeye neden olabilir.
Psikiyatrik bir sorun olan beden imaj bozukluğu için mutlaka psikiyatrik destek alın. Belki hiç cerrahi girişime gerek kalmadan kendinizi daha çok seveceksiniz.

:) iyiyim PALMADORO. iş yerindeyim şu an.çok yoğunum ama ağrım,şişliklerim yok gün sonunda. arada bir yara yerim dar pantolonda sıkışırsa acıyo o kadar.devamını sonra yazayım zil çaldı,arkadaşlar gelir şimdi...

aaaaa,sen hala pantalonmu giyiyorsun?o muhteşem bacaklarla:nazar:

uzun zamandır çarpık bacaklara yapılabilecek en kolay yöntemleri araştırıyorum estetik dışında...benimde bacaklarım maalesefki çok çarpık...dar paça pantalon mini etek giyemeyecek kadar çarpık...forumda okudumki bazı arkadaşlar etek şort giyebiliyo sanırım onlarınki benimki kafdar çarpık değil..olsalar inanın cesaret edemezler...velhasıl bu benim yıllardır kanayan yaram..okul yıllarımdan beri..denize girdiğim dönemlerde dahil..önceden bu benim bacaklarım değiştiremem yapacak birşeyim yok dedim..ama araştırdıkça birşeyler yapabileceğimi anladım..önce kendime içi dolgulu bir tayt yaptım ..bir süre kullandım..giyemediğim bot ve elbiseleri giymeye başladım..ama biri evine davet ederde botları çıkarmak zorunda kalırsam korkusuyla yaşamak beni yıldırdı...bir dönem çarpık bölgeye çorap falan doldurdum ama yine aynı korku..bazen vazgeçip amannn napim diyorum takmıyorum..ama bu ara yine taktım ve sürekli aklım orda ...çünkü artık herşey moda ..bir çocuk annesiyim hafta sonu kızlarla toplanıyoruz..onlar fizikleri en iyi şekilde sonuna kadar kullanıyolar..çünkü hepsinin bacağı sütun gibi...onlarla görüştükçe yine bacaklarıma takmadan edemiyorum moralim bozuluyor..onları minicik elbiseler içinde görünce...bende durmadan düşünüyor ve araştırıyorum..yaratıcı yönüm oldukça yüksektir..becerikli olduğum söylenir..bende bunu bacaklarımda kullanmaya karar verdim..düşündüm düşün dedim dolgulu silikonlu çorap olsada giysek ama yok firmalar üretmiyo sünger pamuk koysam oynuyo kayma yapıyo ve belli olmuyo...şöyle yumuşak et gibi duran birşey olsa ama ne..bende şu bacağa takılan implant silikondan yola çıkarak bol bol düşündüm ve jel mum buldum nette ...eritiyosunuz istediğiniz şekli verebiliyosunuz..bacak silikonu gibi şekil verip çorabın içine yerleştirsek hiç kimse anlamaz...çünkü insan etinden farksız..evde deneme amaçlı yaptım jel mum vardı benmari usulü erittim daha dayanıklı olsun diye içine silikon koydum ( silikon tabancıları için olan ince silikondan) ama parçalanıyo daha çok oyun hamuru gibi oldu..anladımki sadece jel mum yeterli...evet en azından kışın kalın opak çorapla bacak içine yerleştirip ara arada olsa istediklerimizi giyebiliriz..nedersiniz..ben malzemeleri alıcam ama ayın 15. ini bekliyorumm..yüzüm güzel herkes beğenir ama fiziğimde kusurlarım var tabi..ama ben bunları hep kamufle etmeyi bildim çevremde giyim tarzımı beğenirler ve hiç kimsede çarpık olduğumu bilmez..madem bu tarz kamufleler yapabiliyoruz ozaman bunuda bir deneyelim nedersiniz...ben bu formu okadar çok okudum ki çaresiz insan çok benim gibi her yolu deneyen..ama inanın opak çorap içinde hiç belli olmuyor ve yumuşak dokusu ilede insan etinden farksız :) umarım biraz umut olmuşumdur..biliyorum ki çünkü biz kadınlar denemediğimiz ve yapamayacağımız hiç bir şey yok isteyince..sınırları zorluyoruz

uzun zamandır çarpık bacaklara yapılabilecek en kolay yöntemleri araştırıyorum estetik dışında...benimde bacaklarım maalesefki çok çarpık...dar paça pantalon mini etek giyemeyecek kadar çarpık...forumda okudumki bazı arkadaşlar etek şort giyebiliyo sanırım onlarınki benimki kafdar çarpık değil..olsalar inanın cesaret edemezler...velhasıl bu benim yıllardır kanayan yaram..okul yıllarımdan beri..denize girdiğim dönemlerde dahil..önceden bu benim bacaklarım değiştiremem yapacak birşeyim yok dedim..ama araştırdıkça birşeyler yapabileceğimi anladım..önce kendime içi dolgulu bir tayt yaptım ..bir süre kullandım..giyemediğim bot ve elbiseleri giymeye başladım..ama biri evine davet ederde botları çıkarmak zorunda kalırsam korkusuyla yaşamak beni yıldırdı...bir dönem çarpık bölgeye çorap falan doldurdum ama yine aynı korku..bazen vazgeçip amannn napim diyorum takmıyorum..ama bu ara yine taktım ve sürekli aklım orda ...çünkü artık herşey moda ..bir çocuk annesiyim hafta sonu kızlarla toplanıyoruz..onlar fizikleri en iyi şekilde sonuna kadar kullanıyolar..çünkü hepsinin bacağı sütun gibi...onlarla görüştükçe yine bacaklarıma takmadan edemiyorum moralim bozuluyor..onları minicik elbiseler içinde görünce...bende durmadan düşünüyor ve araştırıyorum..yaratıcı yönüm oldukça yüksektir..becerikli olduğum söylenir..bende bunu bacaklarımda kullanmaya karar verdim..düşündüm düşün dedim dolgulu silikonlu çorap olsada giysek ama yok firmalar üretmiyo sünger pamuk koysam oynuyo kayma yapıyo ve belli olmuyo...şöyle yumuşak et gibi duran birşey olsa ama ne..bende şu bacağa takılan implant silikondan yola çıkarak bol bol düşündüm ve jel mum buldum nette ...eritiyosunuz istediğiniz şekli verebiliyosunuz..bacak silikonu gibi şekil verip çorabın içine yerleştirsek hiç kimse anlamaz...çünkü insan etinden farksız..evde deneme amaçlı yaptım jel mum vardı benmari usulü erittim daha dayanıklı olsun diye içine silikon koydum ( silikon tabancıları için olan ince silikondan) ama parçalanıyo daha çok oyun hamuru gibi oldu..anladımki sadece jel mum yeterli...evet en azından kışın kalın opak çorapla bacak içine yerleştirip ara arada olsa istediklerimizi giyebiliriz..nedersiniz..ben malzemeleri alıcam ama ayın 15. ini bekliyorumm..yüzüm güzel herkes beğenir ama fiziğimde kusurlarım var tabi..ama ben bunları hep kamufle etmeyi bildim çevremde giyim tarzımı beğenirler ve hiç kimsede çarpık olduğumu bilmez..madem bu tarz kamufleler yapabiliyoruz ozaman bunuda bir deneyelim nedersiniz...ben bu formu okadar çok okudum ki çaresiz insan çok benim gibi her yolu deneyen..ama inanın opak çorap içinde hiç belli olmuyor ve yumuşak dokusu ilede insan etinden farksız :) umarım biraz umut olmuşumdur..biliyorum ki çünkü biz kadınlar denemediğimiz ve yapamayacağımız hiç bir şey yok isteyince..sınırları zorluyoruz

hanguley... vay be dedim sana şu anda harika bi fikir senn kadar iyi olmasada bende
bazen bacağımın çarpık tarafına karton koyup
pantolon giydim hiç çarpık durtmadı
tabi dışarı çıkarken giyemedm çok rahatsz etti
karton etkisi yapacak kullanımı daha rahat
ne olabilir diye ço düşündüm ama bulamadım
sen olayı çözmüşsn gerçekten harika fkir
bnm içimde ukde olan giyemediğim en büyük şey uzun
botlar ee bide elbise tabi opak çorapla o denediğin sey oluyorsa
ben bacaklarımı yaptırmaktan vezgeçiyorum:))

hanguley... vay be dedim sana şu anda harika bi fikir senn kadar iyi olmasada bende
bazen bacağımın çarpık tarafına karton koyup
pantolon giydim hiç çarpık durtmadı
tabi dışarı çıkarken giyemedm çok rahatsz etti
karton etkisi yapacak kullanımı daha rahat
ne olabilir diye ço düşündüm ama bulamadım
sen olayı çözmüşsn gerçekten harika fkir
bnm içimde ukde olan giyemediğim en büyük şey uzun
botlar ee bide elbise tabi opak çorapla o denediğin sey oluyorsa
ben bacaklarımı yaptırmaktan vezgeçiyorum:))

bu arada arkadaş olarak ekledim kabul et lütfen
ve o yaptığın şeyleri banada öğret ne oluuuuurrrr:))

nedemek semizotu arkadaşım..eklemenden memnun olurum..evet cnm yemin ediyorum 20 gündür daha bir yoğun düşünüyodum..napsam diye..dedimki en iyisi sütyen içindeki silikonları çıkarıp tayt içine dikip dolgulu bir tayt yaparım herşeyin içinede onu giyerim dedim..ama forumu gezerken şu bacak içine silikon aklıma geldi ameliyat videosunuda izledim netten...nasıl birşşey diye...sonra googlede bol bol arattım hazır bulsam alıp onu koyacaktım çorap içine ..ama yoktu..bende ne olur ne olur en son bu aklıma geldii.oda evdeki mumlardan...ben ankarada yaşıyorum kızılayda falan varmı bu jel mum bilmiyorum ama nette var kg mı 20 tl...sanırım 1 kilodanda bize 2 çift silikon çıkar herhalde :))

nedemek semizotu arkadaşım..eklemenden memnun olurum..evet cnm yemin ediyorum 20 gündür daha bir yoğun düşünüyodum..napsam diye..dedimki en iyisi sütyen içindeki silikonları çıkarıp tayt içine dikip dolgulu bir tayt yaparım herşeyin içinede onu giyerim dedim..ama forumu gezerken şu bacak içine silikon aklıma geldi ameliyat videosunuda izledim netten...nasıl birşşey diye...sonra googlede bol bol arattım hazır bulsam alıp onu koyacaktım çorap içine ..ama yoktu..bende ne olur ne olur en son bu aklıma geldii.oda evdeki mumlardan...ben ankarada yaşıyorum kızılayda falan varmı bu jel mum bilmiyorum ama nette var kg mı 20 tl...sanırım 1 kilodanda bize 2 çift silikon çıkar herhalde :))

nedemek semizotu arkadaşım..eklemenden memnun olurum..evet cnm yemin ediyorum 20 gündür daha bir yoğun düşünüyodum..napsam diye..dedimki en iyisi sütyen içindeki silikonları çıkarıp tayt içine dikip dolgulu bir tayt yaparım herşeyin içinede onu giyerim dedim..ama forumu gezerken şu bacak içine silikon aklıma geldi ameliyat videosunuda izledim netten...nasıl birşşey diye...sonra googlede bol bol arattım hazır bulsam alıp onu koyacaktım çorap içine ..ama yoktu..bende ne olur ne olur en son bu aklıma geldii.oda evdeki mumlardan...ben ankarada yaşıyorum kızılayda falan varmı bu jel mum bilmiyorum ama nette var kg mı 20 tl...sanırım 1 kilodanda bize 2 çift silikon çıkar herhalde :)):KK16:

X