Bacak dolgusu yaptıran var mı?

senin bacakların benimkinden daha iyi durumda benimkilerin arası daha fazla açık. bu sitede bile en çirkin bacaklar bana ait galiba tıpkı çevremde olduğu gibi :KK43:(

inan ben de en açık benimki diye düşünüyorum, o nedenle son ana kadar silikon olmalı dedim, hatta kapanmadı diye kendimi hazırlıyorum sonuca, fotoğrafta daha kalın ve kısa duruyor, belki ondan. senin boyun ya da bacakların daha uzun olabilir. bir başka şeklini daha yüklerim, ben de çevremde yalnızım, iyi ki bu forum var :)

Kaas merhaba. Geldiğine sevindim sen hatırlat mısın bilmem ama beni aydınlatmıştın cevaplarınla... Yeniden seni burada görmek güzel. Bebişin de iyidir umarım.

sağol canım benim herzaman aydınlatmaya devam ederim vakit bulduğum sürece bende ameliyat olmadan önce olanların yazılarını pür dikkat nasıl okuyordum o günlerim geldi aklıma bebişim iyi ama ben çok yoruluyorum tek olduğum için malesef... şimdi açtığımda bacaklarımın eski hali ile karşılaştım :)) inanın burda olmasa benim elimde mevcut değildi eski resmi sevindim en azından bacaklarının şekli bana benzeyenler için yeni resimleri yüklediğimde nasıl olacağını biraz anlarlar benim belimden yağ alınıp bacağım da ki boşluğa konuldu dizlerim çok kalın ve çirkindi yağ alındı bacağımın dışından yağ alındı ama zaten kemik olduğundan dış kısımda yine dışa çıkıntı çirkin duruyor ama olsun en azından kimse bana artık çarpık demez çünkü çarpıklık bacak içinde olduğunda kötü görünüyor ben geçen sene nisan ayında ameliyatımı oldum ve hayatımda hiç dışarıda giyecek şortum olmamıştı hiç tayt giymemiştim düşünemezdim bile ve ben bütün yazımı şort ile geçirdim ve kışımıda tayt ile geçirdim yani erime oldu tabi ama kalan yağlarım yetti demekki bana ikicanımvar resimlerini göremedim tatlım görsem yorum yapardım sana yenilerini ilk fırsatta aklımdasınız eklemeye çalışacağım

son halini de ekledim arkadaşlar

Hadi gözün aydın. Boşluk kapanmış bayağa. Tabi önemli olan boşluğun kapanmasından önce bir şey giysiğinde bacakların ayrı yönlere bakmaması. :)) Dış yanlardan yağ alındı mı? Ama senin oralarda zaten çok yağ yoktu. Amyleenin ayaklarında bir sürü bant vardı senin neden bacaklarının iç kısmında iki tane büyük bant var başka yok? Aynı teknik değil mi acaba?

sağol canım benim herzaman aydınlatmaya devam ederim vakit bulduğum sürece bende ameliyat olmadan önce olanların yazılarını pür dikkat nasıl okuyordum o günlerim geldi aklıma bebişim iyi ama ben çok yoruluyorum tek olduğum için malesef... şimdi açtığımda bacaklarımın eski hali ile karşılaştım :)) inanın burda olmasa benim elimde mevcut değildi eski resmi sevindim en azından bacaklarının şekli bana benzeyenler için yeni resimleri yüklediğimde nasıl olacağını biraz anlarlar benim belimden yağ alınıp bacağım da ki boşluğa konuldu dizlerim çok kalın ve çirkindi yağ alındı bacağımın dışından yağ alındı ama zaten kemik olduğundan dış kısımda yine dışa çıkıntı çirkin duruyor ama olsun en azından kimse bana artık çarpık demez çünkü çarpıklık bacak içinde olduğunda kötü görünüyor ben geçen sene nisan ayında ameliyatımı oldum ve hayatımda hiç dışarıda giyecek şortum olmamıştı hiç tayt giymemiştim düşünemezdim bile ve ben bütün yazımı şort ile geçirdim ve kışımıda tayt ile geçirdim yani erime oldu tabi ama kalan yağlarım yetti demekki bana ikicanımvar resimlerini göremedim tatlım görsem yorum yapardım sana yenilerini ilk fırsatta aklımdasınız eklemeye çalışacağım

Benim de bacağımın dışında çok çıkıklık var orda kemik olduğu için pek oradan yağ alınıp düzeleceğinden ümidim yok yani çok kalın olacak beninkiler. Resimleriniz nerde görebilir miyim?

Hoşgeldin Dipuka... Aynı dertleri paylaştık ve sonucunu görüyoruz. Şimdi birbirimizi bulduk umudu paylaşıyoruz. Aramıza hoşgeldin

iyi akşamlar kızlar.amylee, yenide,bibi ve diğer kızlar.ben bu forumda yeni olduğum için benim hiç arkadaşım yok :KK43: beni eklermısınız .memnun olurum.birde bende foto yüklemek istiyorum ve sizden yorum istiyorum .inşallah yakın zamanda yüklerim.bu arada dün antalyaya aradım ve kardeş doktorlar varmış onların sekreteriyle konuştum.fiyatı 3.500 dediler yağ transferi için.protea yapmiyorlarmış, ama tabiki benim bacakları daha görmediler.sadece tlfn görüşmesiydı.

Merhaba kader arkadaslarim,Ben de nihayet esime acildim. aslinda gizlice yaptirip 3 gun hasta numarasi yapip yataktan cikmam diyordum ama cesaret edemeyip konusmaya karar verdim.. ben bu konuda kompleksliyim , mutsuzum dedim..bi sure kesinlikle olmaz ugrasma kendinle ben begeniyorum seni dedi ama sonunda lokal anestezi olucaksa olabilir dedirttim :) dizlerdeki yaglari aldirip biraz bileklere koydurtucam artik sonuca razi olucam su anki halinden iyi olur diye dusunuyorum..Bugun bi doktorla gorustum eger kok hucre koyarsak yuzde ellisi kalir dedi ama fiyat biraz fazla geldi,diger doktor uygun fiyata yapicak ama onunki klasik yag transferi yani bilekte tamami eriyebilir..2500 tl fark var arada ne yapsam bilemedim.

iyi akşamlar kızlar.amylee, yenide,bibi ve diğer kızlar.ben bu forumda yeni olduğum için benim hiç arkadaşım yok :KK43: beni eklermısınız .memnun olurum.birde bende foto yüklemek istiyorum ve sizden yorum istiyorum .inşallah yakın zamanda yüklerim.bu arada dün antalyaya aradım ve kardeş doktorlar varmış onların sekreteriyle konuştum.fiyatı 3.500 dediler yağ transferi için.protea yapmiyorlarmış, ama tabiki benim bacakları daha görmediler.sadece tlfn görüşmesiydı.

Burada hepimiz arkadaşız. Aynı dertten muzdarip olmamız bizi birbirimize bağlıyor. :) 3,500 çok iyiymiş neden bu kadar az şaşırdım. ben kendimi 6000-7000e hazırlıyorum oysaki.

Bu arada protea nedir anlamadım ben.

Son düzenleme:
Merhaba kader arkadaslarim,Ben de nihayet esime acildim. aslinda gizlice yaptirip 3 gun hasta numarasi yapip yataktan cikmam diyordum ama cesaret edemeyip konusmaya karar verdim.. ben bu konuda kompleksliyim , mutsuzum dedim..bi sure kesinlikle olmaz ugrasma kendinle ben begeniyorum seni dedi ama sonunda lokal anestezi olucaksa olabilir dedirttim :) dizlerdeki yaglari aldirip biraz bileklere koydurtucam artik sonuca razi olucam su anki halinden iyi olur diye dusunuyorum..Bugun bi doktorla gorustum eger kok hucre koyarsak yuzde ellisi kalir dedi ama fiyat biraz fazla geldi,diger doktor uygun fiyata yapicak ama onunki klasik yag transferi yani bilekte tamami eriyebilir..2500 tl fark var arada ne yapsam bilemedim.

Neden sadece yağ aldırıp bileklere koyduruyorsun. Eşin mi izin vermiyor daha fazlasına? Bence yaptıracaksan tam yaptır sonra içinde kalır. Hem yağ aldırmak ne kadar düzeltir ki Ozaman senin eğriliğin çok fazla değil.

Esim ameliyata izin vermiyor,Anestezi gerektirmeyen tek mudahale oldugu icin duzelebildigi kadar duzelsin diyorum zaten benim bacak iclerinde cok bosluk yok , cirkin gosteren kisim kalin ve yagli dizlerim,ince ve cikik bileklerim ve disa dogru parantez olmasi, dis kisimda alinacak pek yag yok yani tamamen duzelmesi zaten zor..

seni anlıyorum çünkü ben de eşime ancak 15 sene sonra söyleyebildim.o da bana abartığımı söyledi ve hiç birşey yok senin bacaklarda dedi. beni üzmemek için söylediğini düşünüyorum.ben foto yüklerim demiştim ve şu anda denicem inşallah olur.sizce abartılmıcek gibimı.böyle bişey olamaz.öyle ben çocukluğumdan beri bu kadar komplekse girmezdm:KK43: daha önce kızın birisi yazmıştıya.erkek işte....olmadı yükleyemedim

Hadi gözün aydın. Boşluk kapanmış bayağa. Tabi önemli olan boşluğun kapanmasından önce bir şey giysiğinde bacakların ayrı yönlere bakmaması. :)) Dış yanlardan yağ alındı mı? Ama senin oralarda zaten çok yağ yoktu. Amyleenin ayaklarında bir sürü bant vardı senin neden bacaklarının iç kısmında iki tane büyük bant var başka yok? Aynı teknik değil mi acaba?

diz içlerimden yağ alındığı için orada kalın bezler var, biraz da ondan kavuşmuyor bacaklar :) tabii rahatlıkla dik duramıyorum biraz da ondan. onun dışında basenlerimden ve biraz da belimden yağ alındı, aradaki boşluğa tek bir yerden konmuş, o nedenle çok bant yok. dış kısımlardan alınmadı, sanırım birazı da erirse kalın baldırlarım olmasa da en azından parantezlik gider

Esim ameliyata izin vermiyor,Anestezi gerektirmeyen tek mudahale oldugu icin duzelebildigi kadar duzelsin diyorum zaten benim bacak iclerinde cok bosluk yok , cirkin gosteren kisim kalin ve yagli dizlerim,ince ve cikik bileklerim ve disa dogru parantez olmasi, dis kisimda alinacak pek yag yok yani tamamen duzelmesi zaten zor..

iç tarafta çok boşluk yoksa, dizlerin incelmesi bile alt tarafı daha düzgün gösterecektir bence

kök hücreye %50 diyen doktor kim merak ettim doğrusu... Özelden yazabilir misin?

iç tarafta çok boşluk yoksa, dizlerin incelmesi bile alt tarafı daha düzgün gösterecektir bence

tombiş bacaklı yenideeeeeeee:) ara kapandı oh oh...
bi de şişlikler gitsin o zaman bakalım. geçmiş olsun tekrar :)
dış yanlardan neden almadı ki acaba?

Ankara'da oldun sen di mi? benim hatlar karıştı.:KK17:

iyi akşamlar kızlar.amylee, yenide,bibi ve diğer kızlar.ben bu forumda yeni olduğum için benim hiç arkadaşım yok :KK43: beni eklermısınız .memnun olurum.birde bende foto yüklemek istiyorum ve sizden yorum istiyorum .inşallah yakın zamanda yüklerim.bu arada dün antalyaya aradım ve kardeş doktorlar varmış onların se
kreteriyle konuştum.fiyatı 3.500 dediler yağ transferi için.protea yapmiyorlarmış, ama tabiki benim bacakları daha görmediler.sadece tlfn görüşmesiydı.[/QUOTE
slm.daha yeni olduğum için özelden cvp yazamadm .amylee sana tşkr ederim bilgilendirdiğin için.evet onlar

X