Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Yag transferi yaptiran ve erime yok diyen arkadaslara kok hucre mi uygulandi acaba? Klasik transferde erime oluyor diye biliyorum.

tombiş bacaklı yenideeeeeeee:) ara kapandı oh oh...
bi de şişlikler gitsin o zaman bakalım. geçmiş olsun tekrar :)
dış yanlardan neden almadı ki acaba?

Ankara'da oldun sen di mi? benim hatlar karıştı.:KK17:

aman ne güzel iltifatlar :))) istanbulda oldum, alt tarafta dışa doğru çıkıklıktan çok içe doğru göçüklük vardı, ondan dışlardan almamış olabilir.diz içini unutmuşum geçen mesjda. toplamda üst bacak içinden, basenden, belden ve diz içlerinden yağ alındı.

Yag transferi yaptiran ve erime yok diyen arkadaslara kok hucre mi uygulandi acaba? Klasik transferde erime oluyor diye biliyorum.

kök hücre denen şey ömrü uzatılmış yağ hücresi demekmiş zaten. çok fark olmamalı yöntemler arasında. sonuçta aynı doktora ameliyat olan arkadaşlarda da erime oranları farklı oluyor. hiçbiri erimeyecek garantisi vermiyor ki. bizi umutlandıran aradan uzun zaman geçmiş arkadaşların memnuniyeti. doktorların da bir bildiği vardır herhalde. elde bir şey kalmayacaksa onlar için de risk sonuçta.neden işini kötü yapmak istesinler ki...

gecmis olsun yenide.atlattigina cok sevindim.inslh diledigin gibi olmustur

çok teşekkür ederim arkadaşım, uykusuzluk çok, korseden mi bilmiyorum midemde yanma var. bacakların şekli şimdilik çok güzel de bakalım, bu sargılar ne kadar kalacak, sonra ortaya ne çıkacak? bugün kontrole gidiyorum, görüntü değiştikçe paylaşırım ama evime döneceğim için eşime fotoğraf çektirmek zor olabilir (burada annem çekiyordu) herkesin bacağının ihtiyacı farklı tabii ama yine de insan değişimi merak ediyor :)

canım geçmiş olsun :)) ohhh sen rahatsın artık.sıra bende şimdi .benimde inş hayırlısı ile biter biran önce :))

evet, öyle görünüyor ki sıradaki şanslı sensin :) inanamıyorum hala, bakıp bakıp sargının içindeki de böyle mi diye düşünüyorum. inşallah senin de rahat geçer. :))

kök hücre denen şey ömrü uzatılmış yağ hücresi demekmiş zaten. çok fark olmamalı yöntemler arasında. sonuçta aynı doktora ameliyat olan arkadaşlarda da erime oranları farklı oluyor. hiçbiri erimeyecek garantisi vermiyor ki. bizi umutlandıran aradan uzun zaman geçmiş arkadaşların memnuniyeti. doktorların da bir bildiği vardır herhalde. elde bir şey kalmayacaksa onlar için de risk sonuçta.neden işini kötü yapmak istesinler ki...

yenide öncelikle çok geçmiş olsun,umarım bacakların istediğin gibi olur,dilediğin herşeyi giyersin..kök hücre uygulaması ile klasik yağ transferi arasında bence fark var,görüştüğüm doktor dizlerime baktı ve burdan çıkan yağı makineden geçirince pek bişey kalmaz sadece bileklere biraz ekleyebilirim ama yüzde ellisi kalır dedi ve bana 1 yıl sonraki resimleri gösterdi, diğer doktor kök hücreden hiç bahsetmedi ve bileklere koyarım ama çabuk erir,tatilde rahatsız oluyorsan tatil öncesi gel yapayım dedi..ben de madem eriyecek dolgu malzemesi koyun dedim, oraya çok dolgu gider ve pahalıya mal olur dedi,macrolane kullanmış daha önce ama artık Türkiyeye girişi yokmuş, halbuki hyacorp markasının da varmış vücut dolguları,bunu yapan bir doktor bulursam yaptırıcam çünkü diğeri zaten eriyecek
bileklerimdeki şişlikleri,basıncı boşuna çekicem..ya da 4500 verip kök hücre yaptırıcam ,o da bu işlem için çok,tüm bacak düzeltilse neyse..

Seni anlıyorum kendini bunca hazırlamışken..ama üzülme ve vazgeçme lütfen,sadece 6 ay ertele ameliyatı bu süre boyunca da yapabilirsen biraz para biriktirmeye çalış..hem kışa getirmiş olursun ameliyatı korse,varis çorabı çok rahatsız etmez..

Seni anlıyorum kendini bunca hazırlamışken..ama üzülme ve vazgeçme lütfen,sadece 6 ay ertele ameliyatı bu süre boyunca da yapabilirsen biraz para biriktirmeye çalış..hem kışa getirmiş olursun ameliyatı korse,varis çorabı çok rahatsız etmez..

maalesef kışa getirmek gibi bir şansım yok. Ben küçük bir şehirde yaşıyorum eşimin işi için burdayız. Tüm ailemiz Ankarada ve biz sadece haziran ayında gidebiliyoruz işte ben hep bunları hesaplamıştım. Ankaraya gidecektim ailemin yanında kalacaktım falan. Belki seneye hazirana kaldı ama artık bu şekilde olmak beni çok yoruyor.

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.Sizlerle aynı dertten muzdaripim bende bacaklarrrr.inşallah eşime açılabilirsem,yağ dolgusu yaptırmak istiyorum bende.Benim 1 yıl yada daha önce yaptıran arkadaşlara bir kaç sorum olucaktı.Cevaplarlarsa çok sevinirim.Konulan yağların büyük bir kısmı eridikten sonra ,kalan yağlar zamanla bezeleşiyormu.Küçük yağ bezeleri olup elleyince elinize geliyormu.Yanıtlarsanız çok sevinirim.Bu arada yağ dolgusu yapan arkadaşların hepsine dua ediyorum inşallah istediğiniz gibi olur bacaklarınız.

Arkadaşlar buradaki bir kaç arkadaşa arkadaşlık isteği yolladım ,kabul ederseniz sevinirim.Hiç arkadaşım yok henüz.

Son düzenleme:
maalesef kışa getirmek gibi bir şansım yok. Ben küçük bir şehirde yaşıyorum eşimin işi için burdayız. Tüm ailemiz Ankarada ve biz sadece haziran ayında gidebiliyoruz işte ben hep bunları hesaplamıştım. Ankaraya gidecektim ailemin yanında kalacaktım falan. Belki seneye hazirana kaldı ama artık bu şekilde olmak beni çok yoruyor.

off... çok üzüldüm ama her işte bir hayır vardır.Dur bakalım. Şu anda önemli olan eşinin yanında olabilmen. İnşallah geçici bir sıkıntıdır ve yakın zamanda istediğin parayı ayarlarsın.
Sonuçta büyük paralar bunlar bizim gibi normal insanlar için. Hemen olmayabilir. Benim de uzun bir bekleyişim oldu ama sonunda yaptırabildim. Sen de yakın zamanda muradına ereceksin eminim.

Bir de bence de yazın olmaması senin hayrına. O iş için ayrıca gidersin belki...

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.Sizlerle aynı dertten muzdaripim bende bacaklarrrr.inşallah eşime açılabilirsem,yağ dolgusu yaptırmak istiyorum bende.Benim 1 yıl yada daha önce yaptıran arkadaşlara bir kaç sorum olucaktı.Cevaplarlarsa çok sevinirim.Konulan yağların büyük bir kısmı eridikten sonra ,kalan yağlar zamanla bezeleşiyormu.Küçük yağ bezeleri olup elleyince elinize geliyormu.Yanıtlarsanız çok sevinirim.Bu arada yağ dolgusu yapan arkadaşların hepsine dua ediyorum inşallah istediğiniz gibi olur bacaklarınız.

Hoşgeldin MEMKO.
Sağol iyi dileklerin için.

merhaba arkadaşlar daha önceki mesajlardan hatırlarsanız eşimle konuştuğumu söylemiştim oda ameliyatı kabul etmişti. Artık para ayarlayıp haziranda ameliyat olacaktım. Maalesef dün öğrendimki maddi sıkıntımız varmış eşimin işyeri var ve piyasadaki alacaklarını toplayamadığı için mal aldığı yerlere ödemesini yapamamış şimdi yüklü bir miktarda kredi çekip borcunu kapatacakmış. Anlayacağınız benim hayalimde suya düşmüş oldu. Aslında ben çok bişey istememiştimki bu hayattan sadece arzum biraz kadına benzemekti. Bu bacaklar ne kadar değişirdi bilmiyorum ama bu halinden iyi olacağı kesindi şuan bunları ağlayarak yazıyorum inanılmaz hayal kırıklığına uğradım. İnanın şuan içimde olan bitenleri tarif edememkarmakarışığım. Belkide bazılarınız abarttığımı düşünüyor ama öyle değil. Benim çevremdeki herkez çok güzel fiziğe sahip o kadar kişinin içinde tek olmak öyle zorki. Düğünlerde bayramlarda herkez prenses gibi olurken ben sadece onlara bakıp kıskançlık hissettim. Ben niye böyleyim diye belliki bundan sonrada hep böyle olacak...

canım üzülme herşeyde bşi hayır vardır.seni bizlerden iyi kimse anlayamaz.insan o kadar sabırsız oluyo ki ameliyat öncesinde.ben artık hiçbişey düşünemez olmuştum.sabret belki o zamana kadar daha hayırlı bi doktor yada formül çıkar ne bileyim.sakın üzülme haline şükretmeyi unutma.bi şeyi kafana koyarsan bi şekilde yapıyosun ben bunu anladım.sende birazcık daha bekliyceksin sadece böyle düşün.

X