Bacak dolgusu yaptıran var mı?

hayır bilmiyorum.daha eski sayfalara bakarsan orda ;doktor adı vermiyorum çünkü doktorunun diğer dr lara göre çok daha uygun yaptığını ,sonucu tam netleşmeden ,yani bir kaç ay geçmeden dr adı vermek istemediğini yazmıştı.

aaaa evet hatirladim simdi.iyi dusunmus dogrusu ne guzel emin olmadan sonucun ne oldugundan kimseye tavsiye etmemis.

bunak ın bacaklarına bayıldımmmmmmmm.kızlar bide bi çözüm buldummmm.benim gibi yaptıramayanlaraaaaaa.çorabın içine pamuk koydum.üstüne pantolon giydim, süper oldu.benm dolgular pamuktan.erime riski yokmuş:)))))))))))))

bunak ın bacaklarına bayıldımmmmmmmm.kızlar bide bi çözüm buldummmm.benim gibi yaptıramayanlaraaaaaa.çorabın içine pamuk koydum.üstüne pantolon giydim, süper oldu.benm dolgular pamuktan.erime riski yokmuş:)))))))))))))

bende südyenin süngeriyle denemiştim bir kaç kez aynı şeyi.boşluk olan yere koymuştum,hatta o gün arkadaşım gelmişti ,dar paça bir kot giymiştim.aaaa ne güzel yakışmış dar paça niye giymiyosun hiç demişti.bende o gazla ertesi gün çarşıya gidincede aynı şeyi yaptım ama bu sfer süngerler yürüdükçe kaymazmı ,zor attım kendimi eve.diz üstü çorabın içine koyup üstünede külotlu çorap giymiştim.Allahım ne olur kurtar bizi bu bacak komlexinden ,ne olur.

kalça geniş ve göbek olunca bacaklar hala zayıf duruyor yarın konuşuruz anlatırım eski halinden iyi ama 2. istiyor alışmış kudurmuş meselesi iyi geceler

bende südyenin süngeriyle denemiştim bir kaç kez aynı şeyi.boşluk olan yere koymuştum,hatta o gün arkadaşım gelmişti ,dar paça bir kot giymiştim.aaaa ne güzel yakışmış dar paça niye giymiyosun hiç demişti.bende o gazla ertesi gün çarşıya gidincede aynı şeyi yaptım ama bu sfer süngerler yürüdükçe kaymazmı ,zor attım kendimi eve.diz üstü çorabın içine koyup üstünede külotlu çorap giymiştim.Allahım ne olur kurtar bizi bu bacak komlexinden ,ne olur.

Of çok güldüm bu iki yoruma. Ben de selpakları top yapıp koli bantıyla bacağıma doladım giydim kotumu aynada baktım durdum. Ama öyle sokağa çıkmaya cesaret edemezdim ben. Sizdeki büyük cesaret. Benim yöntemimi deneyin daha sabit duruyor. O şekilde oturdum kalktım kırk şekle girdim oynamadılar. :KK52:

Son düzenleme:
Bunak çok güzel olmuş ama bacakların hiç parantez gibi de durmuyor. Doktur çok güzel mi yaptı yoksa senin bacakların fazla sorunlu değil miydi şaşırdım. Hangi şehirde yaptırmıştın sen?

Son düzenleme:
Of çok güldüm bu iki yoruma. Ben de selpakları top yapıp koli bantıyla bacağıma doladım giydim kotumu aynada baktım durdum. Ama öyle sokağa çıkmaya cesaret edemezdim ben. Sizdeki büyük cesaret. Benim yöntemimi deneyin daha sabit duruyor. O şekilde oturdum kalktım kırk şekle girdim oynamadılar. :KK52:

ooooy allahim supersiniz arkadaslar super.coook guldum yaaa

süngerden ağzımın payını aldım ,yeni icatlara kapalıyım artık.

benimkiler iyice çarpıktı bu fotolar bu gün çekildi yani 50 günlük ilk fotolar çok güzeldi tombiş tombiş birde 30 günlükler var onuda yükleteyim bakın biraz eridiler ama eskiyle kıyaslanmaz diz kapaklarım çok çıkıktı içe doğru kavis vardı benim bilekler çok ince kemikler dışarda oraya ellenmedi birazda orda kalınlaşma olsaydı keşke size göre solda olan bileğimin üstüde diğerine göre asimetrik olmuş ama diyorumya eskisiyle çok farklı

benimkiler iyice çarpıktı bu fotolar bu gün çekildi yani 50 günlük ilk fotolar çok güzeldi tombiş tombiş birde 30 günlükler var onuda yükleteyim bakın biraz eridiler ama eskiyle kıyaslanmaz diz kapaklarım çok çıkıktı içe doğru kavis vardı benim bilekler çok ince kemikler dışarda oraya ellenmedi birazda orda kalınlaşma olsaydı keşke size göre solda olan bileğimin üstüde diğerine göre asimetrik olmuş ama diyorumya eskisiyle çok farklı

bence asimetri felan yok ,çok hoş görünüyor bacakların.özelden yazma imkanın varsa kime ve kaça yaptırdığını yazabilirmisin.

Evet çok güzel görünüyorlar. Bacaklarının eski halini çok merak ediyorum doktor çok iyi iş çıkarmış. Doktorun ismini ve fiyatını ne zaman açıklayacaksın? :106:

sizlere birsey sormak istiyorum daha doğrusu yeni ameliyat olacaklara tekbenmiyim ve demoniac rumuzlu arkadaslardı zannedersem silikon taktırıp çıkarrttırmışlardı tekrar yağ enjeksiyonu yaptırmışlardı iç kasın zarının kesilmesi ile kasta zaten bir 3 cmlik bir genişleme olduğunu tekrar konan yağların daha güzel tuttuğunu ve buna şaşırdıklarını yazmışlardı oytun idilin sitesindede kas zarı kesildiği için kasın hacim kazandığı gibi bir tabir vardı acaba yağ enjeksiyonundan önce bu işlem yapılsasonra yağ dolgusu yapılsa yağlar geniş alanda rahat rahat tutmazmı zaten o3cmlik hacim bile çok işimize yarardı bunu ameliyat olacaklar drlarına sorabilirlermi lütfen

kızlar bu sorumu dr.a soran oldumu

b enim deri bir çizmem var onu giydiğimde (tabii bilekler incecik) tam kapanıyordu (normalde aldığım çizmeler hep büyük gelir bu bizlere göre bir çizmeydi şaşırmıştım giydiğimde hatta satıcı ,abla onu herkezde açtırıyoruz açarız merak etme dedi sonra bana bakıp dilini yuttu bidaha konuşamadı bacaklarımı saran çizmeyi görünce hahahaaaayt) neyse o çizme yarıya kadar kapanıyor şimdi allahım erimesin yine ince zaten diyorum

X