Bölgesel İncelme Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Platesle ilgili önerisi olan arkadaşlar,caps şeklinde buraya kopyalayabilirmisiniz?..ya da link verseniz..çok iyi olurdu:)...şimdiden teşekkürler..

canım bisiklet hareketini yap aceyip işe yarıo şahsen denenmiştir sengözlerimebaksanab

arkadaşlar bnm de bacaklarım kalındı ama üstü baldır kısmı..ben bir snedir pilates yapıorm acaip fark var..alt bacaklarım ince olmasına ramen daha da inceldi..görenler naptın dio..bnce azimle pilate hareketleri yapın..fitness maalesef daha da kalınlaştırıo bacakları önermiyorum..ama pilates on numara..özellikle bacak çevirme hareketlerini tavsiye ederim:lepi:

canımmm egzesiz olarak bacağını yukarı kaldır ve dayanabildiğin kadar yukarıda tut bunu 10 kez tekrarla birini indir diğer ötekini yap bi kaç hafta içinde göreceksin yararını..:teytey:

yha benim bacaklarım çok kalın vücuduma göre ama zayıfım bazen 36 giyerim bazen 38 ama vücudumda çok bariz bi şekilde belli oluyo ve benim sinirime dokunuyo önerileriniz ne olabilir???yardımcı olursanız sevinirim....
sana önerimm egzersiz olarak bacağının tekini kaldır yukarıya dayanabildiğin kadar tut yukarıda sonra diğer bacağına da yap 1 haftada şekil alıyor bu haraketi 10 kez dene

arkadaşlar alt bacak inceltilebilir mi? benim de ince olmayan tek yerim bacaklar, özellikle de altlar. ne yapabilirim bunun için. hatta resim de yükledim. bir bakabilir misiniz?

Eklentiler

• $alt-bacak.jpg
    $alt-bacak.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 593
arkadaşlar alt bacak inceltilebilir mi? benim de ince olmayan tek yerim bacaklar, özellikle de altlar. ne yapabilirim bunun için. hatta resim de yükledim. bir bakabilir misiniz?

ayak ucuna basarak yürü. bol bol aynısı bendede var seninki çok abartılı gelmedi ama,bu hareket özellikle alt için.etek giyince incecik helede uzun giyince..... ama pantolon ve kısa etekde tombiş tombişÇok üzgünüm çoook

ayak ucuna basarak yürü. bol bol aynısı bendede var seninki çok abartılı gelmedi ama,bu hareket özellikle alt için.etek giyince incecik helede uzun giyince..... ama pantolon ve kısa etekde tombiş tombişÇok üzgünüm çoook

ya üst bedenim ince ama benim. boyum 1.60 kilom 49. kilomun çoğu alt bacakta. mafoldumben ayak ucuna basarak yürürsem kaslarım şişmez mi?

ya üst bedenim ince ama benim. boyum 1.60 kilom 49. kilomun çoğu alt bacakta. mafoldumben ayak ucuna basarak yürürsem kaslarım şişmez mi?

aynı boyda sayılırız bi tanem ben iki doğum yaptım 62 kiloyum zaten bekarkende 57 diydim.fazla senin gibi ince olamadım.hiç bi zaman.ben ilk doğumda 73e cıkmıstım sonra cok sıkı diyet ve spor salonuna gittim,orada bu hareketi tavsiye ediyodu.hoca.....
bide nette görüntülü hareket siteleri var oralara bak kendine sıkıntı yapma.önce iyice ısın yada oyna zıpla,,,sonra ısındıktan sonra sadece bacak hareketleri yap seninki bölgesel sorun bunu yaparsan incelirsin.....baskada bisürü hareket var.öğren yapmaya calış.kolay gelsin

kas yapması için önce ordaki yağların yanması lazım yağlar erimedden kas yapmaz

benim de alt bacaklarım kalın üst bedenim çok zayıf gerçekten orantısız ,ama eritmekten vazgeçtm çünkü sürekli spor yapamam ve sporu bıraktığım zaman kasların eriyip yağ haline gelmesinden korkuyorum o zaman gerçekten berbat bi görüntü oluşur,o yüzden çok takmıyorum artıkk :teytey:

benim de alt bacaklarım kalın üst bedenim çok zayıf gerçekten orantısız ,ama eritmekten vazgeçtm çünkü sürekli spor yapamam ve sporu bıraktığım zaman kasların eriyip yağ haline gelmesinden korkuyorum o zaman gerçekten berbat bi görüntü oluşur,o yüzden çok takmıyorum artıkk :teytey:

kaslar erimez canım merak etme en kötüsü eski haline gelir oda ancak kilo alımıyla olur spor dediğim biraz bölgesel hareket.......sıkılasınca erir ve kilo almadıkça kolay kolay eski haline dönmez merak etme:1ninca:

çok teşekkür ederim canım. fırsatını bulursam yapacağım mutlaka.

birde ben netten abtronic diye minik pillerle calısan bicihaz aldım 25 lira iki tane aldım bacaklarıma jel sürüp hani ultrason jelleri var ya sonra onları bağlıyodum acı esiğim biraz yüksektir kademe ve programları var bi nevi pasif cimnastik çok işe yarıyo .ilgilenirsen netten arastır 10 dakika sonra kapanıyo .ben bi ara okadar alısmıştımki 1saat tutuyodum ama biraz maymun iştahlıyımdır bi hevesle baslarım sıkılırım sen istikrarlı bi arkadas ssın bi dene....abtronic parçalı diye googleden yaz:eek:puyorumnanaktan

birde ben netten abtronic diye minik pillerle calısan bicihaz aldım 25 lira iki tane aldım bacaklarıma jel sürüp hani ultrason jelleri var ya sonra onları bağlıyodum acı esiğim biraz yüksektir kademe ve programları var bi nevi pasif cimnastik çok işe yarıyo .ilgilenirsen netten arastır 10 dakika sonra kapanıyo .ben bi ara okadar alısmıştımki 1saat tutuyodum ama biraz maymun iştahlıyımdır bi hevesle baslarım sıkılırım sen istikrarlı bi arkadas ssın bi dene....abtronic parçalı diye googleden yaz:eek:puyorumnanaktan

o tarz cihazların kalp ritminine bazı etkileri olabiliyormuş. olabiliyormuş değil varmış yani. o yüzden ben bu tarz aletler kullanmaya pek sıcak bakmıyorum.

o tarz cihazların kalp ritminine bazı etkileri olabiliyormuş. olabiliyormuş değil varmış yani. o yüzden ben bu tarz aletler kullanmaya pek sıcak bakmıyorum.

sağol cnm yaaa bende biraz fazla yapınca niye kalbim çarpıyo diyodum zaten kansızlık ve strese bağlı ritm bozukluğum varAllah senden razı olsun kardesim...bidaha aslaaaa:::1no2:

Arkadaşlar sadece bacaklara yönelik winsor bacak platesi var, 20 dakika sürüyor ama çok can yakıcı sempatiksalakcinni.. google da aratırsanız malum siteden indirebilirsiniz, sadece 2 part.. Tavsiye ederim..

X