Bölgesel İncelme Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
benim bacaklarım kaslı ve kalın daha önce kısa mesafe kostum okul yıllarımda şimdi onları inceltemiyorum cünkü yağ yok sadece iç kısmında var bisiklet bende kas yapıyor ne zamn yapsam kaslarım belirginleşiyor benm kuzenim bisiklet sürüyor sürekli işe onunla gidip geliyor erkek zayıf ama bacakları inanılmaz kalın ve kaslı masaja gelince işe yaradığını bi arkadasımda gördüm lahana yağı biberiye kekik ve limon yada portakal yağı güzel kokusu içinde ya menekşe ya lavanta yada çilek yağı hepsni karıstırıp masaj yaptı strecledi ve ev işi yaptı bu yöntemle bacaklarını inceltti ben biberiye kkokusuna dayanamadgm için yapamadım o olmadan da işe yaramıyacagını düşündüm ve yapmadım ben işe yaradıgı gördüm kızlar denemek isteyen varsa kokusna katlanabilen yapabilir.

benim de bacaklarımın üstü özellikle çok kalındı. çok spor yaptım, masajlar bilmem ne. zaten çok da kilolu değilim. ama yine de bacakların üstü öyle kalın kaldı. birkaç aydır yeni nesil bir LPG uygulaması var onu yaptırıyorum. cidden incelme oldu. çok memnun kaldım :) etek giyemiyordum artık rahat rahat giyebilirim :)

bikini giymeye az kaldı bacaklar için çalışmak lazım düzenli spor yapmak çok iyi eğer yapamıyorsanuz yeni nesil lpg uygulattırın mutlaka kısa seanslarda çözüm bulacaksınız ama bacaklar için bol su çok önemli.

bikini giymeye az kaldı bacaklar için çalışmak lazım düzenli spor yapmak çok iyi eğer yapamıyorsanuz yeni nesil lpg uygulattırın mutlaka kısa seanslarda çözüm bulacaksınız ama bacaklar için bol su çok önemli.

Çok duydum bu yeni nesil lpg seanslarını hatta yazdımda bir kaç yere nasılmış neymiş öğreneyim diye bir sürü marifeti var diyor hanımlar havadan mı gerçekten mi bilmiyorum artık :) iyice araştırıp öyle başlıycam çünkü düzenli seanslarla işe yarıyormuş uzmanda varmış başında hadi hayırlısı bakalım. Uzman olmayan yerden uzak durun bi de hanımlar herşey için geçerli bu lazer olayları gündemde şu aralar yanan yanana yaptırırken başınızda tescilli işi bilen insanlar olsun .

KIZLAR yine bu sitede vucut inceltmek için niveanın siluette (dogru yazmısımdır umarım)önermişlerdi bi arkadaş 3 cm inceldiginden bahsetmişti. isterseniz bi deneyin. ben şimdi selülit kremi kullanıyorum 2 haftadır 1 ayda saonuc veriyomuş görecem artık benimde üst bacaklarım kalın alta göre ama benim göbegim asıl sorunum cok sarkık malesef ne kadar zayıflarsam zayıflayım o sarkık görüntü deri yıgını kaybolmuyor. her giydigim badiden belli olmuyomu cok sinir bozucuuu
bende denedim hata iki gun boyle oturamadim baya aciyordu bacagim sonra aciya alişinca unutum sikilaştigini hisediyorsun krem çok guzel kokuyor ve acikcasi ben faydasini gördüm.

ben size en yakın arkadaşımın gittiği yeni nesil lpgden bahsetmek istiyorum ya kızda öle harikalar yarattı ki bu ciha herkese ama herkese anlatmak zorunda hissediyorum kendimi ben de kendim için randevu aldım

ben size en yakın arkadaşımın gittiği yeni nesil lpgden bahsetmek istiyorum ya kızda öle harikalar yarattı ki bu ciha herkese ama herkese anlatmak zorunda hissediyorum kendimi ben de kendim için randevu aldım

nerde yaptırdı peki birde ücret hakkında bilgi vermeniz mümkün mü

arkadaşlar aslında herkesin saçmalama çok zayıfsın dediği biriyim boyum 1.73 kilom 53 olması lazım. tamam zayıfım ama kilolarım popoda birikmiş azcık, tamam onu da geçtim ben üst bacağımın kalın olmasından hiç hoşlanmıyorum ve yemek yedikçe kalınlaşıyormuş gibi hissediyorum. eğer iyi sonuç aldığınız bi hareket varsa bana yazın lütfen şimdiden teşekkürler.

Kızlar benimde bacaklarım çok kalındı,yürüyüş yaptım 3 ay boyunca ve incelebildiğini gördüm.Şuan ince bacaklarım:)

3 ay boyunca her gun mu yaptın ve kac dk yaptın, bi de yürüyüş popoyu da etkiliyor mu cnm yani kküçültüyorr mu

3 ay boyunca haftada 5 kez tekrarladım 2 buçuk litre su ile güzel bir sonuç aldım:)Yürüyüş bacaklarımı inceltti,kalçamda inceldi.

üst bölgem ince fakat popom ve bacaklarım için aynı şeyi söyleyemeyeceğim :KK37::KK37:

sanırım buraya yazarsam kendimi bölgesel zayıflama için ikna ederim gibi hissediyorum :KK55:

üst bölgem ince fakat popom ve bacaklarım için aynı şeyi söyleyemeyeceğim :KK37::KK37:

sanırım buraya yazarsam kendimi bölgesel zayıflama için ikna ederim gibi hissediyorum :KK55:

merhaba kızlar bu gülben ergen hadise bacakları kalınken incecik olmuş alt bacakları falan nasıl oldu acaba çok merak ediyorum yürüyüşş bu kadar etkili mi sizce ?

Benimde bacaklar kalın tabii kilom da var . Dün ve bugün yarım saat yürüdüm . Bakalım ne kadar devam edebileceğim . Her gece yürümek istiyorum , yavaş yavaş süreyi de bir saate çıkarmak niyetindeyim . İstikrarlı olurum umarım.

Bu sorunun çözümü bende galiba..:) Bacaklarınızı şekillendirmek istiyorsanız pilatesi tavsiye ederim.Şekillendirmek istediğiniz bölgeye göre hareketinizi seçin ve haftada 3-4 gün yapmaya çalışın.Bir süre sonra şekillendiğinizi göreceksiniz.
Bacaklarım için hangi hareketi yapmalıyım derseniz şu an uzun uzun anlatmam biraz zor.Görmek lazım..Ben hareketleri youtubedan pilates diye aratarak bulmuştum.Şu an utube türkiyede yasaklı olsa da ztunnel vb siteler üzerinden youtube'a erişebilirsiniz.
Ben çok faydasını gördüm.Tavsiye ederim..
Meraba insallah sizing yontem işime yarar belim incecik olmasına ragmen baldırlarımın masallahı var :KK16:.Pilates topu olarak en buyuk boy mu kullandınız?:KK55:

Benimde aynı sorunum var, Üstüm ince bacaklar kalın. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle nişantaşında yeni açılan Duru güzellik merkezine LPG'ye gitmeye başladım. Hem selülitlerim azalı hemde bacaklarımda incelme oldu. Seansın başında aldığımız bacak genişliğimin ölçüsü daha 6.seanstan 4 cm e yakın inceldi. Yer çok güzel fiyatlarda yle uçuk değil. Tatlı bir bayan, ödeme konusunda da esnekler. Git bir görüş derim.

Bu arada tabi LPG ile birlikte diyet ve spor da yapmak lazım. Yiyip yiyip LPG olmaz:KK54:

X