Doğuma Hazırlık Bağcılarda Özel Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

zehra1809

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.459
3.109
Merhaba hanımlar,

30+1 haftalık olduk kızımla :anneadayı: doğumu özelde yapmaya karar verdim aklımda 5 hastane var 2si arkadasımın tavsiyesi diğerleri ise benim iyi olabileceğini düşündüğüm yerler.

1. Medipol esenler arkadasım doğum yaptı ve iyi yer dedi. Sezeryan 1850 tl miş normal doğumu bilmiyorum
2. Esenler Avicenna hastanesi yine arkadasım doğum yaptı o da iyi yer dedi. Sezeryan 1750 tl miş normal doğumu bilmiyorum
3.Bağcılar Medilife burasıda beğenılıyor çevrem tarafından
4. Meltem hastanesi
5. Bağcılar yeni iklim hastanesi

Ben bu yerlere gidip hem fiyat bilgisi alıcam.

Bu hastanelere giden memnunum diyen var mı doktor önerebilecek olan ya da Bağcılar da başka özel hastaneye gidip burası ve bu doktor ıyıydı dıyen ona göre gidip bilgi almam gerekıyor.

Sordugun hastanelerden aldigim duyumlara gore en iyisi esenler medipol cok memnun olanlari duydum meltem hastanesni begenmiyorum.sahsen ama coook yillardir gitmiyorum belki iyi doktorlar filan vardir bisey diyemiycem

30 haftadan sonra her ozel doktor seni kabul etmwyebilir tabi kriterleri olan kurallari olan disiplinlj bi doktor sa ileri hafta gebe kabul etmeyebiliyorlar smdjye kadar nereye gittin ki

30 haftadan sonra her ozel doktor seni kabul etmwyebilir tabi kriterleri olan kurallari olan disiplinlj bi doktor sa ileri hafta gebe kabul etmeyebiliyorlar smdjye kadar nereye gittin ki
Esenler kadin doguma gidiyordum aslinda benim kaydim medipol esenlerde var meltem hastanesinde de var gitmistim.bi kac kez. Tabi gecerli kabul edilir mi bilmiyorum.

Bilemiyorumda bu zamana kadar devlette memnundunsa devam et bisey kalmams yada biran evvel kararni vermelsn Allah korusun erken.dogum olur bi komplikasyon olur 32.haftadan sonra dha sik kontrole cagriliyorsun

Devletten memnun degilim. Rapor bile vermeyecekler bayrama denk geldigi icin ozele git rapor al dedi. Bende o zaman ozele devam ederm dogumu da yaparim diye karar verdim. Bu ay sonu hastaneyi kesinlestiricem benimki onden gidiyor biraz yoksa 32.haftam bayrama denk geliodu ama doktor adete gore hesaplaniyor onden gitmesi zamani degistirmez dedi yine bunu da teyit ettiricem yanlis birsey olmasin

Esenler medipolde yenidoğan için yoğun bakım vs yok diye biliyorum sorun siz yinede Allah korusun bir aksilik birsey olursa bagcılar medipole sevk ediyorlardı şimdi değişmiş mi?

Esenler medipolde yenidoğan için yoğun bakım vs yok diye biliyorum sorun siz yinede Allah korusun bir aksilik birsey olursa bagcılar medipole sevk ediyorlardı şimdi değişmiş mi?
Var canim arkadasim orada dogum yapti o konuda sorun yokta nasil desem 4 kisi medipol esenleri onerdi ancak bu yeni dogum yapan arkadasimin cok.memnun kaldim dedigi doktoru kotulediler. Begenmedik dediler iyice kafam karisti. Doktor sec hastane sec ne zor seyler.

Var canim arkadasim orada dogum yapti o konuda sorun yokta nasil desem 4 kisi medipol esenleri onerdi ancak bu yeni dogum yapan arkadasimin cok.memnun kaldim dedigi doktoru kotulediler. Begenmedik dediler iyice kafam karisti. Doktor sec hastane sec ne zor seyler.
Bağcılar medipol fiyatı ne kadar peki birde bahçelievler memorial iyiymiş diye duydum

Bağcılar meydandaki Hospitalist
Hem doktorları iyi hem hastane güzel
Normal doğuma 1000 sezeryana 1400 dediler.

Yeni Iklim de var yuruyus yolunda oradan da fiyat alabilirsin.

Esenler medipolde karar kildim cevremde oraya giden ve memnun kalan cok kisi var onlara guvenmeyi tercih ettim😊Allah kismet ederse buraya da dogumdan sonra gorusumu yazarim hos daha cok.var ama olsun 😊

X