Saç Şekillendiriciler Bağdattan saç düzleştirici bitkisel madde 2 uygulama sonra daıma düz saçlar...

pinaripekci

pinaripekci.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
3.830
14
44
öncelikle mrhaba ben eşimin ıraklı olması sebebiyle 2 yıl ırakta yaşadım ve o sırada bahsettiğm bitkisel maddeyi keşfettim.gerçekten inanılmaz birşey.saçlarımın normalde dalgalı ve sürekli elektriklenen bir yapısı vardı.şekil vermek çok zordu ama bu mucize bitkileri keşfedince gercekten saclarımla barıştım.bır hafta arayla 2 defa ozel bır uygulama ıslemıyle saca uygulanıyor ve her defasında saçta 24 saat bekletılıyor sonrası dümdüz ve parlak siyah saçlar.ayrıca yumuşacık.ben yaklaşık 4 yıl önce yaptım ve şimdi 6 ayda bir yeni çıkan saçlara yapıyorum.saçlar hızla uzuyor ve hiçbir şekilde kırılmıyor..parlaklığını yolda yürürken insanların sürekli sormasından anlıyorum.gerçek saç olduğuna inanamıyorlar.tek kötü tarafı bu madde saçtayken hiçbir kimyasal işlem uygulanamıyor olması.yani dipten çıkan saçlara boya yapamıyorsunuz mesela.maddeden vazgeçmek istediğinizde işlemli saçın uzamasını bekliyorsunuz ve ancak onu kesip yeni saçınıza kimyasal işlem uygulayabiliyorsunuz.ama benim gibi siyah ve düz saç kullananlar için ideal.kuaför masrafınız anında iptal...resimlerini eklemeye çalışacağm.bu bahsettiğm maddeyi bağdatta yalnız 1 kişi satıyor ve muhteviyatını da sır gibi saklıyor..kokuları tanıdık ama ne olduğunu çıkartamıyorsunuz..ama tamamen baharat ve bitkilerden oluşuyor.yanında birde yılan yağı hediye işte böyle kızlar bunu paylaşmak istedim gerçekten mucize bir madde..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

madde ve yılanyağının resmi...

sadzletiricimadde.jpg

maddeuygulama.jpg

badattansadzletiricimad.jpg

saçlarımda fön ya da başka bir düzleştirici işlem yok..tamamen o bahsettiğim kına tarzı maddeyle bu hali aldı..normalde aşırı derecede kabaran dalgalı ve kumral saçlarım vardı..

Son düzenleme:
prensesim izmirde olsan ben yapabilirdm sana cnm ama ankarada cok zor.yıne de ıstersen oradan aktarlara fln sor belkı onlardan bılen vardır..

boyle kınaya benzeyen bır toz bu cnm.ama etkısı ınanılmaz.kımyasal bır ıslem uygulanırsa saclar kopuyor bu nedenle kesınlıkle yasak..sayfana da cevap yazdım tatlıcm.opuyorumnanaktan

bağdatta bunu satan kişi madde diye satıyor.muhteviyatını da sır gibi sakladığı için açıklama yapamıorm cnm.fotosunu eklerim size belki yardımı olur.burada kimya mühendisliğinde okuyan bir arkadaşıma verdim bir küçük kutu hocalarına da sordu.bu kimyasal madde değil yöresel baharat biz bunu analiz edemeyiz demişler.işte böyle muamma mucize cnm..

saçınızın resimlerini ekleyebilir misiniz Pınar Hanım? çok merak ettim. bende bayılır düz koyu saça...

ılgilendiğiniz için teşekkürler. bu arada saçları sonradan kimyasal işlem yaptırmama kısmı uygulanabilir ama ya önceden işlem gördüyse, boya filan, o zaman da kopma olabilir mi?

ben boya ve glatt uygulamıştım daha 1 ay olmadı.Sanırm saçı biraz dinlendirmek gerekiyor. ızmir Çiğli deyim.

ilk başta içeriğini bilmiyorum demişsin sonrada ben yapıyorum diyosun bu nasıl oluyo içeriğini bilmediğin bişeyi nasıl yapabiliyosunki

cnm oradaki yapıyorumun manası uyguluyorum anlamında.ben ıcınde ne oldugunu bılmıorm cunku yoresel baharatlardan olusmus dedıklerıne gore ışte bööle cnm.zaten bağdattaki amcada yalan oldu galiba..1 aydır kayıp.umarım sağ salim geriye döner.madde olmasa da razıym günah adamcağıza..

badattansadzletiricimad.jpg

saçlarımda fön ya da başka bir düzleştirici işlem yok..tamamen o bahsettiğim kına tarzı maddeyle bu hali aldı..normalde aşırı derecede kabaran dalgalı ve kumral saçlarım vardı..

bağdatta bunu satan kişi madde diye satıyor.muhteviyatını da sır gibi sakladığı için açıklama yapamıorm cnm.fotosunu eklerim size belki yardımı olur.burada kimya mühendisliğinde okuyan bir arkadaşıma verdim bir küçük kutu hocalarına da sordu.bu kimyasal madde değil yöresel baharat biz bunu analiz edemeyiz demişler.işte böyle muamma mucize cnm..

canım ya şu maddenin bi fotosunu eklesen
neye benziyor merak ettim

canım ya şu maddenin bi fotosunu eklesen
neye benziyor merak ettim

datlum bu akşam eve gitmeyeceim..yarın unutmazsam eklerim olurmu..kınaya benziyor görüntüsü..şeffaf bir poşette geliyor bana üzerinde de hiçbirşey yazmıyor..yani öyle fabrikasyon bir üretim değil..aktardan aldığın karabiber gibi aynen..yine de eklerim ama bitnm..opuyorumnanaktan

Çok ilgimi çekti kaydirigubbakcemile, yaa benim saçlar boyalı şu an kendi rengime dönmeyi düşünmüyorum. İlerde olabilir CADIARZU. Boyalı saça olmuyor yani sempatiksalakcinni yada yaptırdıktan sonra boyatmıyoruz bilmiyorumkismile. Ben izmirde değilim zaten -tatlicadiarzu-. Ama düz saçlarım olsun istiyırum yaaa kötükedihüso, föne para vermekten sıkıldım ohaoldumsmile , hemde daha pratik olur aklinialirimsmile

Çok ilgimi çekti kaydirigubbakcemile, yaa benim saçlar boyalı şu an kendi rengime dönmeyi düşünmüyorum. İlerde olabilir CADIARZU. Boyalı saça olmuyor yani sempatiksalakcinni yada yaptırdıktan sonra boyatmıyoruz bilmiyorumkismile. Ben izmirde değilim zaten -tatlicadiarzu-. Ama düz saçlarım olsun istiyırum yaaa kötükedihüso, föne para vermekten sıkıldım ohaoldumsmile , hemde daha pratik olur aklinialirimsmile

öncesinde boyanmış olabilir bitnm..ama bir açma işlemi uygulandıysa birkaç ay beklemek uygun olur..sonrasında ise hiçbir kimyasal işlem uygulanamıyor..aksi taktirde saç kopabiliyor..ama çok rahat..yıka çık fönlü saçlar..cidden kolaylaştırıyor evden çıkma sürecini:))

Saçlarımda açma boyama var. hemde kaç defa üst üste. Önce röfleliydi sonra koyu renge boyatttım sonra orialle açıp tek renk sari yaptırdım. bir sürü işlem var saçımda :1no2:, ama yazın süper olur bu :jeyyar:, yıka ve çık, denize havuza gir, fönüm bozuldu derdi olmadan alkisalkisalkis

çamura benziyor aynı
yılan yağıyla mı karıştırılıyor pınarcım

X