Saç Şekillendiriciler Bağdattan saç düzleştirici bitkisel madde 2 uygulama sonra daıma düz saçlar...

ewt cnm okudum..aslında saça boya yapar gbi işlem aynı..sadece daha uzun kalıyo saçta..o kısımları anladımda yalnız resimdeki madde katı halde..onu çamur haline suyla mı getiriyoruz yoksa adamın maddenin yanında werdiği yılan yağıylamı karıştırıp çamur kıwamına getiriyoruz?

bide şunu merak ediyorum saçta bu işlemden sonra diğer kalıcı düzleştirme işlemlerinde olduğu gibi incelme yıpranma ve saç dökümeleri meydana geliyor mu?

ewt cnm okudum..aslında saça boya yapar gbi işlem aynı..sadece daha uzun kalıyo saçta..o kısımları anladımda yalnız resimdeki madde katı halde..onu çamur haline suyla mı getiriyoruz yoksa adamın maddenin yanında werdiği yılan yağıylamı karıştırıp çamur kıwamına getiriyoruz?

madde normalde aynen kına gibi toz halde..suyla karıştırılarak çamur kıvamına geliyor..

bide şunu merak ediyorum saçta bu işlemden sonra diğer kalıcı düzleştirme işlemlerinde olduğu gibi incelme yıpranma ve saç dökümeleri meydana geliyor mu?

herhangi bir yıpranma olmadı bitnm..ne bende ne de işlemi uyguladığım kişilerde..

bir de öznceki saçınızın yani bu işlemleri yapmadan önceki resminizi koyarsanız çok memnun olucam bilgilerinizi için teşekkürler

bir de öznceki saçınızın yani bu işlemleri yapmadan önceki resminizi koyarsanız çok memnun olucam bilgilerinizi için teşekkürler

doğru aslında aradaki farkı görsek güzel olur pinarcim, senin resmin yoksa yaptığın ya da yapacağın kişilerdem birini çeksen önce sonra diye süper olur:icecream:

arkadaşlar madde yapılmadan önce özellikle saçımın resmini hiç çekmemiştim ama yine de bir araştırayım belki de bulabilirim..yeni yaptığım arkadaşlara gelince hepsi izmirin başka yerinde maddeyi yapıyorum saçları sarılı gidiyorlar bir daha 6 ay sonra geliyorlar dip yaptırmaya o zamana uzamış oluyor..ama isteğiniz çok mantıklı ve haklı bir istek bu konu üzerinde duracağım..hepinize teşekkürler ediorm..amon ra haklısın bitnm..ben de gözümle görmesem endişe ederdim sanırım..ama mucizeye şahit oldum bir kere.. :))

eğer bu şey doğruysa benim hayatımı kurtaran şey olur heralde ama ancak birkaç yıl sonra offffffffffffffffffffffffffffff ne yapıcam bu saçları ya

X