Saç Şekillendiriciler Bağdattan saç düzleştirici bitkisel madde 2 uygulama sonra daıma düz saçlar...

Aslında bu tür 'aktar' mantığındaki bir ürün için pahalı sayılır, çünkü onların cilt soyucu ürünleri, yağları vs epey epey ucuz oluyor. Pahalılıktan kastım 1-2-5 dolar türü fiyatlandırmaları var her tür ürünün. Bunun uçurumu ilginç geldi; ama herhangi bir sağlık sakıncası yoksa da denenebilir.

Benim iri dalga saç tipim; ama hep düz sevmişimdir. Bunun resmi ve bakanlık onaylı bir sunumu olsaydı harika olurdu; zira hassas bir yapım var ve muhteviyatını bilmediğimiz için, epey risk benim açımdan. Çok kafam karıştı, hem siyah saça dönmek korkutuyo, hem içeriğini bilmemek işkillendiriyor, hem de fena feci halde düz saçlarım olsun istiyorum:asigim:

arkadaşlar bu kına taşı olabilir ona benzettim ben.. değdiği an her yeri simsiyah yapar kına taşı saça ya da vücuda yapılan kına dövmelerde de kullanılır

Aslında bu tür 'aktar' mantığındaki bir ürün için pahalı sayılır, çünkü onların cilt soyucu ürünleri, yağları vs epey epey ucuz oluyor. Pahalılıktan kastım 1-2-5 dolar türü fiyatlandırmaları var her tür ürünün. Bunun uçurumu ilginç geldi; ama herhangi bir sağlık sakıncası yoksa da denenebilir.

Benim iri dalga saç tipim; ama hep düz sevmişimdir. Bunun resmi ve bakanlık onaylı bir sunumu olsaydı harika olurdu; zira hassas bir yapım var ve muhteviyatını bilmediğimiz için, epey risk benim açımdan. Çok kafam karıştı, hem siyah saça dönmek korkutuyo, hem içeriğini bilmemek işkillendiriyor, hem de fena feci halde düz saçlarım olsun istiyorum:asigim:
haklısın epey pahalı bir ürün aktar da satılan ürünlere nazaran..ancak ne var ki saç düzleştirmeye epeyce yarıyor a.s.

arkadaşlar bu kına taşı olabilir ona benzettim ben.. değdiği an her yeri simsiyah yapar kına taşı saça ya da vücuda yapılan kına dövmelerde de kullanılır

yok canım kına taşı ya da alman taşı denilen madde değil bu..o maddeyi yakinen tanırım yurtta kalırken iş açmıştı başıma..ancak bunda öyle bir durum söz konusu değil..

öncelikle mrhaba ben eşimin ıraklı olması sebebiyle 2 yıl ırakta yaşadım ve o sırada bahsettiğm bitkisel maddeyi keşfettim.gerçekten inanılmaz birşey.saçlarımın normalde dalgalı ve sürekli elektriklenen bir yapısı vardı.şekil vermek çok zordu ama bu mucize bitkileri keşfedince gercekten saclarımla barıştım.bır hafta arayla 2 defa ozel bır uygulama ıslemıyle saca uygulanıyor ve her defasında saçta 24 saat bekletılıyor sonrası dümdüz ve parlak siyah saçlar.ayrıca yumuşacık.ben yaklaşık 4 yıl önce yaptım ve şimdi 6 ayda bir yeni çıkan saçlara yapıyorum.saçlar hızla uzuyor ve hiçbir şekilde kırılmıyor..parlaklığını yolda yürürken insanların sürekli sormasından anlıyorum.gerçek saç olduğuna inanamıyorlar.tek kötü tarafı bu madde saçtayken hiçbir kimyasal işlem uygulanamıyor olması.yani dipten çıkan saçlara boya yapamıyorsunuz mesela.maddeden vazgeçmek istediğinizde işlemli saçın uzamasını bekliyorsunuz ve ancak onu kesip yeni saçınıza kimyasal işlem uygulayabiliyorsunuz.ama benim gibi siyah ve düz saç kullananlar için ideal.kuaför masrafınız anında iptal...resimlerini eklemeye çalışacağm.bu bahsettiğm maddeyi bağdatta yalnız 1 kişi satıyor ve muhteviyatını da sır gibi saklıyor..kokuları tanıdık ama ne olduğunu çıkartamıyorsunuz..ama tamamen baharat ve bitkilerden oluşuyor.yanında birde yılan yağı hediye işte böyle kızlar bunu paylaşmak istedim gerçekten mucize bir madde..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ewt cnm bu işlemi ben kendim yapıyorum çünkü yapılma şekli biraz değişik..ücreti dolarla oluyor ve bana kaç dolara gelirse ona göre hesap ediyorum.en son yaptığım 2 ay önceydi bir defasını 60 dolara yapıyordum 2 kez yapıldığı için 120 dolar oluyordu.ama bundan sonrası gelecek maddenın fıyatına baglı.

pinarcim, ben şimdi bu maddeyi alıp uygulamak istiyorum ama bu bahsettiğin özel uygula şekli nedir, biz kendimiz yapamaz mıyız bunu evde?

pinarcim, ben şimdi bu maddeyi alıp uygulamak istiyorum ama bu bahsettiğin özel uygula şekli nedir, biz kendimiz yapamaz mıyız bunu evde?

ilk sayfaya yapım aşamalarını koydum canım resimli olarak.yapabilecek bir yakının varsa yapabilirsin..

ilk sayfaya yapım aşamalarını koydum canım resimli olarak.yapabilecek bir yakının varsa yapabilirsin..

tamam pınarcım, baktım resimlere normal boya gibi o zaman, özel yazısını görünce dedim acaba farklı bir şey de mi var, mesaj atıyorum sana konuşalım a.s.

çok ilginç canım yaohaoldumsmile bayağı bayağı düzleştiriyormu ben fazla kıvırımda o bakımdan yani-tatlicadiarzu-

Merhaba.

Arkadaşlar site içinde, forumdan yada özel mesajlardan ürün temini,alışı yada satışı yasaktır..Başlık sadece deneyimlerinizi paylaşmak için açılmıştır ve sizlerin bu doğrultuda mesajlaşmanızı istiyoruz..

Teşekkürler..

Son düzenleme:
X