Bahçeci tüp bebek

panikataak

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
47
7
29
Kızlar merhaba 2 Yıldır bebek düşüncemiz var ama maalesef olmuyor aşılama yaptırdık tutmadı tüp bebek için bahçeciyi önerdiler yaptıran veya başka merkez öneren memnun kalan yada süreç hakkında bir fikri olan varmı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Eğer maddi gücünüz yerindeyse gidebilirsiniz, ben laboratuvarları sebebiyle tercih ettim. Çok şükür iki gün önce pozitifi gördüm ama attığınız her adıma para veriyorsunuz nerdeyse.

Eğer maddi gücünüz yerindeyse gidebilirsiniz, ben laboratuvarları sebebiyle tercih ettim. Çok şükür iki gün önce pozitifi gördüm ama attığınız her adıma para veriyorsunuz nerdeyse.
Ben ilaclar, yumurt toplama ve transfer harici bisey ödemedm kisiden kisiye degisiyo belkide

Maddi anlamda çok zorlayabilir biz ortalama 40bine mal olur diye hesaplamıştık 2022 yılı fiyatıyla ama nerden baksanız 75-80bine yakın mal oldu farklı bir merkeze taşıdım ben embriyolarımı

Kızlar merhaba 2 Yıldır bebek düşüncemiz var ama maalesef olmuyor aşılama yaptırdık tutmadı tüp bebek için bahçeciyi önerdiler yaptıran veya başka merkez öneren memnun kalan yada süreç hakkında bir fikri olan varmı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba ben daha yaptırmadım ama bu kliniği bizde düşünüyoruz ..benim çok akrabam buraya gitti ve eli boş hiç dönmediler doktor Cem Çelik vardı ayrılmış klinikten size Remzi abalı önerebilirim bide Özkan özdamar ve Mehmet hoca vardı Mehmet Resitasoğlu hepsi ilgililer klinik kendi başına zaten çok ilgili pozitif bir atmosferi var telefonda defalarca aradılar konuştuk doktorla sekreter de öyle

Biz de bahçeci bülent erol a gitmeyi düşünüyoruz erkek faktörlü olduğu için. Ama tüp bebeği orada mı yaparız yoksa başka yere mi gideriz bilmiyorum. Hani ilkinde tutacağı kesin olsa o parayı insan görmez bile. Yeter ki olumlu olsun

Kesinlikle kızlar ilkte tutacağını bilsek hiç önemli değil para ama bir umut işte ben Mehmet Reşat asoğluna gitmek istiyorum ama bilmiyorum giden varmı memnuniyet nedir

Gitmeyi planlayanlara şunu söyleyebilirim evet ilgililer fakat sadece hemşireler ve asistanlarla muhattap oluyorsunuz dru sadece muayenede 30 saniye görüyorsunuz. Bence drun yaklaşımıda çok önemli sonuçta o kadar para veriyosun ama soruları cevapları hep hemşirelerle konuşuyorsun. Açıkcası benim suan gittiğim dr bana herşeyi en ince detayına kadar anlatıyor sohbet ediyor. Şuan transfer aşamasındayım cuma test günüm hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻🙏🏻

Kesinlikle kızlar ilkte tutacağını bilsek hiç önemli değil para ama bir umut işte ben Mehmet Reşat asoğluna gitmek istiyorum ama bilmiyorum giden varmı memnuniyet nedir
Ben Mehmet Bey'e gidiyorum. Kendisiyle ilk görüşmemiz çok güzel geçmişti. Her şeyi konuşmuştuk fakat sonrasında süreç başladığında yoğunluktan dolayı çok kısa bir süre görüyorsunuz kendisini. Ama bi şekilde aradığınızda, soru sorduğunuzda cevapsız kalmıyorsunuz. Ben şu anda 2tane dondurulmuş embriyom ile transfer için adet olmayı bekliyorum. Labaratuvarının çok iyi olması bahçeçiyi seçmem için en büyük sebepti. Umarım hayırlısıyla pozitif sonucu bir an önce alırız hepimiz🤲

Ben yaptırdım tavsiye ederim Ankara bahçeci

Gitmeyi planlayanlara şunu söyleyebilirim evet ilgililer fakat sadece hemşireler ve asistanlarla muhattap oluyorsunuz dru sadece muayenede 30 saniye görüyorsunuz. Bence drun yaklaşımıda çok önemli sonuçta o kadar para veriyosun ama soruları cevapları hep hemşirelerle konuşuyorsun. Açıkcası benim suan gittiğim dr bana herşeyi en ince detayına kadar anlatıyor sohbet ediyor. Şuan transfer aşamasındayım cuma test günüm hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻🙏🏻
Ben hep doktorumla iletisim halindeydim sasirdim bu yorumunuza belki doktordan doktora fark vardir

X