Bahceci tup bebek

Benim toplamadan sonra dinlendirme verdi rahim filmi istedi sıkıntılı duruyordu tekrar istedi bu sefer temiz çıktı ondan biraz uzadı dondurma ücreti ise senede bir ama transfer esnasında tekrar dondurma işlemi ixin para alırlar eğer geriye embriyolari tekrar durmak isterseniz tabi
Senelik ücreti biliyorum Anladım yani rahim dinlendirme 3 yada 5 ay olsun farketmiyor bir kerelik dinlendirme parası alınıyor doğru mu anladım

Benden 9500 rahım dınlendırmese , 12 bınde dondrumada aldı bahçecı , başka yerlerde rahim dınlendırmede para aiınmıyor
Rahim dinlendirme neden alıyorlar çok saçma ya sanki ekstra yaptıkları bir şey var çok para gidiyor ama umarım değer para bir yana iğneler artık psikolojik olarak çok yordu beni Allah kimseyi o kapıdan bis çıkar mısın inşallah

Rahim dinlendirme neden alıyorlar çok saçma ya sanki ekstra yaptıkları bir şey var çok para gidiyor ama umarım değer para bir yana iğneler artık psikolojik olarak çok yordu beni Allah kimseyi o kapıdan bis çıkar mısın inşallah
Evet bencede çok saçma eksrra bir şey evde kendın dınlenıyorsun onlar para alıyor , çoğu hastanede buna para almıyor sadece bahçecide ,

Evet bencede çok saçma eksrra bir şey evde kendın dınlenıyorsun onlar para alıyor , çoğu hastanede buna para almıyor sadece bahçecide ,
Bahceci para ön planda tedaviye başlamadan önce haftada bir ararlardi tedaviye başladım para para başka bir şey ey yok ama doktora diyecek de çok iyi bir doktor güvenç bey

Aa aynı bizimki ki gibi bizim ikinci deneme ama güvenç beyde ilk deneme
Bahceci para ön planda tedaviye başlamadan önce haftada bir ararlardi tedaviye başladım para para başka bir şey ey yok ama doktora diyecek de çok iyi bir doktor güvenç bey
Bende Güvenç beydeyim bugün toplama yaptı 13 yumurta çıktı taze transfer cuma yada cumartesi bana rahim dinlendirme söylemedi

Neden 2 ay dinlendirme yaptılar acaba birde buna ek ne kadar ödediniz merak ettim son durumunuz nasıl inş yavrunuz size merhaba demiştir bana taze transfer dedi yaşım31 eşimde sperm sorunu ve bende tek tüp sorunu vardı
Normalde bir aydı dinlendirme ama benim rahim filmi sorunlu görünüyordu tekrar çektirdik temiz çıktı bir ayda onun için bekledik yani bende pko var

X