Bahceci tup bebek

Oyu kurban olurım ya o kadar mutlu oldum ki ne kaç gün oldu transfer olalı paşamız gelsin sağlıgıyla ağzımdan paşa çıktı vallahi inş sağlıkla gelir
Allah razı olsun 19 mart transferdi 10 gun sonra idrarda çıktı bugünde kanda çıktı:) sağlıklı olsun da kiz erkek hiç fark etmez ama gönlüm kız çocuğundan yana ❤️ Rabbım isteyen herkese nasip etsin asla pes etmeyin 9 yıl sonra ilk kez nasip etti

hayırlı ugurlu olsunnn saglıkla kavusun ınsallah.. hangı doktorda oldu surec acaba
Allah razı olsun :) fulya bahceci güvenç karlikaya güzel geçti aşırı yoğunluktan dolayı doktorla çok vaktiniz olmuyor ama güvenlikten sonra gerisi oluyor bir şekilde ben çok korkuyordum bana hep hiç korkma derdi ve birazda nasip işi

Allah razı olsun :) fulya bahceci güvenç karlikaya güzel geçti aşırı yoğunluktan dolayı doktorla çok vaktiniz olmuyor ama güvenlikten sonra gerisi oluyor bir şekilde ben çok korkuyordum bana hep hiç korkma derdi ve birazda nasip işi
Ay canımsınız çok mutlu oldum inanın sizin arınıza sağlıkla kavuşun inşallah 🥰🥰

Evet cnm memnunum sukur benim surec bitti sayilir Allahın izniyle transfer oldum 7.gunumdeyim darisi basina
Maşallah umarım sağlıklı bi şekilde pozitif alırsın hayırlı günlerde 😍 adet olduğumda transfer için hazırlığa başlayacağız kaç yumurtanız oldu kaçıncı gün embriyosuydu 17 yumurtam toplamdı 12si döllenmiş 11 tanesi olgun takip ediyorum dediler bana perşembe günü sayı düşecek diye korkuyorum çok meraklıyım

X