Bakıcı nerden bulabilirim

ysmnztrk

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
36
59
26
4 yaşında ve 1 yaşında iki kızım var 1 aylik oğlum oldu. İki çocuğumla oyun oynayıp yemeklerini yedirip ilgilenecek biri lazım nasıl bulabilirim. Aşırı fazla bir ödeme yapamam bana ev hanımı makul bir fiyatta anlasabileceğim biri lazım nerden bulucam bana akıl verin durumum acill

İş ilanı hangi sitelere verilir oyun ablası gibide olur ev işi yapmasını istemiyorum

Fiyatlardan haberiniz var mı acaba ne kadar isteniyor en az böyle bir is için o konuda da yardımcı olur musunuz
5den başlayıp 25e kadar çıkıyor aslında mahallenizde felan yok mu ev hanımı o şekilde birini bulursanız daha uyguna gelir benim memleketimde dediğim şekilde bakan bi kadın vardı geçen yıl 2 ye bakıyordu

5den başlayıp 25e kadar çıkıyor aslında mahallenizde felan yok mu ev hanımı o şekilde birini bulursanız daha uyguna gelir benim memleketimde dediğim şekilde bakan bi kadın vardı geçen yıl 2 ye bakıyordu
Buraya taşınalı 1 sene oldu çocukların da yaşı küçük çok fazla dışarı çıkmaya fırsatım olmuyor çevrem yok hiç aslında o mahalle de oturan is arayan insanlara nasıl ulaşabilirim öğrenmek istediğimde buydu daha uyguna gelir dediğiniz gibi

Buraya taşınalı 1 sene oldu çocukların da yaşı küçük çok fazla dışarı çıkmaya fırsatım olmuyor çevrem yok hiç aslında o mahalle de oturan is arayan insanlara nasıl ulaşabilirim öğrenmek istediğimde buydu daha uyguna gelir dediğiniz gibi
Dediğim uygulamalardan bakabilirsiniz ama sigorta isterler o zaman bence siz en iyisi mahallenizde bakkal vs varsa onlara sorun biri vesile olur

Dediğim uygulamalardan bakabilirsiniz ama sigorta isterler o zaman bence siz en iyisi mahallenizde bakkal vs varsa onlara sorun biri vesile olur
Bim var hemen evimin burda mahallede herkes sonuçta oraya girip çıkıyor ilan yapıp asmama izin verilir mi

X