Saç Rengi ve Saç Boyama bakırdan sarı saça geçmek istiyorum lütfen yardım edin

nilsss

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2012
8
0
merhaba kızlar yeni üye oldum ve forumunuzdaki verdiğiniz deneyimlerinizi çok beğendim :) doğal saçlarımı bi kaç ay önce kuförde açtırıp kumral bakıra boyattım akınca güzel bi turuncu tonu oldu ama daha sonrasında evde kendim boyadım ama o rengi tutturamadım zaten bakır çok çabuk akıyor. şimdi ise saçlarımı açık sarıya döndürmek istiyorum ama bunun için ne yapabilirim kuaförde saçlarımı açık kumrala boyatıp daha sonra açık sarıya geçebilirmiyim tekrar açmadan

boya siliciler var, onlardan kullanırsan sarıya geçmen zor olmaz.
hem açıcı sürmüş gibi de yıpratmıyor saçları

boya silicilerin kuaförde uygulandığını biliyorum evde uygulanır mı bilmiyorum aslında saçlarımı açtırıp sarı tonlarında boyatıp üstüne açık sarı boyamayı düşünüyorum ama açık sarı açmadan tutar mı bilmiyorum boya konusunda da pek bi bilgim yok maalesef

boya silicilerin kuaförde uygulandığını biliyorum evde uygulanır mı bilmiyorum aslında saçlarımı açtırıp sarı tonlarında boyatıp üstüne açık sarı boyamayı düşünüyorum ama açık sarı açmadan tutar mı bilmiyorum boya konusunda da pek bi bilgim yok maalesef

ben kaç defa denedim evde de gayet uygulanabiliyor.
saça boya sürer gibi süreceksin ve yıkayacaksın.
kuaförde bu işlem için onca para dökmeye gerek yok hem.
lorealin ve matrixin ürünleri var ikisini de denedim memnun kaldım, yıpranma da yaşamadım hiç

bana nedense kuaförler hiç saç silme işleminden veya kusturma işleminden bahsetmediler hatta kendi kuaförüm bile :s anlayabilmiş değilim sadece tekrar açmak istemediler kumrala boyayıp bi kaç kez daha sonra sarıya geçmemi istediler aslında saçlarım bayada akmış durumda iki aydır boyamıyorum. benim istediğim kumrala boyamak değilde sarı tonlarına geçip daha sonra açık sarıya geçmek ama kuaförler olmaz tutmaz diyolar kafam çok karıştı

saçlarım belime kadar uzun ve bi kaç ay önce açtırdım ve ince telli kestirmekte istemiyorum saçlarımı açtırıp sarıya boyatsamda çok çiğ bi sarı oluyo tahminimce

X