Saçım küllü turuncumsu oldu LÜTFEN YARDIM EDİN ÇOK KAFAMA TAKIYORUM :(

hilalgursess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
4
1
27
Saçlarım önceden uçları platin kadar açık dibime doğru da koyularak gidiyordu bugün saçımı 2. Fotoğraftaki gibi yaptırmak istedim ama saçım hiç sevmediğim küllü/gri sar oldu (özellikle uçları daha koyu fotoğrafta öyle çıkmamış) çok mutsuzum akınca alttaki platin yüzünden sarı olacağını söylediler ama hiç mantıklı gelmedi sizce aktıkça güzel istediğim 2. Fotoğraftaki gibi sarıya yakın olur mu çok üzgünümm küllü hiççç sevmiyorum yorumunuza çok ihtiyacım var kızlar :KK43:

Eklentiler

• IMG_5489.jpeg
    IMG_5489.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 163
  • IMG_6465.jpeg
    IMG_6465.jpeg
    175,4 KB · Görüntüleme: 164
Saçlarım önceden uçları platin kadar açık dibime doğru da koyularak gidiyordu bugün saçımı 2. Fotoğraftaki gibi yaptırmak istedim ama saçım hiç sevmediğim küllü/gri sar oldu (özellikle uçları daha koyu fotoğrafta öyle çıkmamış) çok mutsuzum akınca alttaki platin yüzünden sarı olacağını söylediler ama hiç mantıklı gelmedi sizce aktıkça güzel istediğim 2. Fotoğraftaki gibi sarıya yakın olur mu çok üzgünümm küllü hiççç sevmiyorum yorumunuza çok ihtiyacım var kızlar :KK43:
Bence simdiki sacin 2. Resimden guzel. Gule gule kullanin

Merak etmeyin yıkandıkça açılır o tonlara döner saçınız
Ahh umarımm öyle olur sanki akınca çart turuncu olacakmış gibi alttaki saçım da buydu direkt paket atılıp başlandı sonra yıkandı bişey sürdüler bekledik sonra tekrar birşey sürüldü (böyle birşey sürüldü diyorum çünkü hiç anlamıyorum bu işlerden hala)bekledik yıkadık bu sonuç umarım dediğiniz gibi saçım akar ve sarı olur çünkü turuncu veya çiğ iğrenç sarı olmasından korkuyorum 😨
IMG_5495.png

Ahh umarımm öyle olur sanki akınca çart turuncu olacakmış gibi alttaki saçım da buydu direkt paket atılıp başlandı sonra yıkandı bişey sürdüler bekledik sonra tekrar birşey sürüldü (böyle birşey sürüldü diyorum çünkü hiç anlamıyorum bu işlerden hala)bekledik yıkadık bu sonuç umarım dediğiniz gibi saçım akar ve sarı olur çünkü turuncu veya çiğ iğrenç sarı olmasından korkuyorum 😨 Eki Görüntüle 3335911
Bu istemediğim küllüyü yaptıklarından önceki saçımdı

X