bakirelik konusu

Bu kadar özelini sorması senin de yanıtlaman gereksiz olmuş
Ablanın Gözünde değişecek bişey de yok yani sadece yanlış kişilerden ve korunmasız ilişkilerden uzak dursan iyi olur.
Hpv testini ihmal etme inşallah bişey yoktur
haklısınız evet artık hayatımda kimse yok zaten bu yaşlarda hayatıma almayı da düşünmüyorum. Pişman oldum söylediğime, yani ileride konusu açılır mı bilmiyorum. teşekkür ederim bu arada

Ben sizi neden samimi bulmadım?
Kendiniz mi kanattınız yani.
Kusura bakmayın açık yazdım, çünkü soru işaretleri bırakıyorsunuz.
kanattınız derken? kan mı geliyormuş herkesten? ne saçma bir cümle. samimi bulmadıysanız yazmazsınız olur biter. açık açik yazmak zorunda değilim çünkü her şeyimi

kanattınız derken? kan mı geliyormuş herkesten? ne saçma bir cümle. samimi bulmadıysanız yazmazsınız olur biter. açık açik yazmak zorunda değilim çünkü her şeyimi
Yoo, tabii ki herkesten kan gelmiyor. Nasıl anladınız anlamında sormuştum. Ama sonra tahmin ettim, her neyse.
Samimi gelmediniz konusuna gelirsek erkek arkadaşımla cinsel yakınlık oldu diyip kendim bakireliğimi kaybettim demenizdi. Ama siz şimdi bu lafa da takılırsınız.
Konuya dönecek olursak: herkesin kendi hayatı. Ablanıza şaşırtıcı gelmiş olabilir bu durum, ama bi süre sonra sizi anlayacak ve alışacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta siz aynı sizsiniz, abartılacak bişey yok bu kadar🤷🏼‍♀️

Sorduğun için tavsiye vereyim yoksa haddime değil. Senden 12 yaş büyüğüm o yüzden tecrübelerimden örnek vereyim. Ben evlilik öncesi birliktelik yaşamadım. Ama bekarken yeni tanıştığım bir adam bana bakire misin diye soru sorunca o kişiyi direkt hayatımdan çıkarıyordum, bu tarz soruların sorulmasını hele ki daha yeni tanıdığım insanlar tarafından olmasını ben asla kabul edemiyordum. Bence sen de bundan sonra bu tarz bir soru gelirse o kişiye "bu benim özelim seni ilgilendirmez" demelisin. Baktın ki karşındaki insanın bekaret hassasiyeti var uzaklaşır ve konuşmayı bitirirsin. Elbet ki karşına bu soruyu sana hiçbir zaman sormayacak adamlar çıkacak, onlarla zamanı ve vakti geldiğinde güvendiğinde bir şeyler yaşayabilirsin veya yaşamazsın sana kalmış. Ama senin kimseye bekaret borcun yok bunu unutma soran olursa da dediğim gibi..

Kendim yaptın mı dedin ben mi yanlış anladım.
Nasıl bir insan kendi bekaretini bozuyor garip değil mi

X