Tatlı Tarifi Baklavalık Yufkadan Sütlü Nuriye Burma -Pınar Süt Sponsorluğunda

Yetenekli gadının hali başka oluyor işte çeşit çeşit Nuriye deniyor. Biz de Nuriye ne ola ki diye bakalım. :/

Ay benim zaten baklavada aldığım yer belli bir iki tane yer onun dışında ben de asla yemem. Zaten benim annem baklava açmaz, mecbur iyi bir hazıra talim :KK70:
Bildiğin yerden şaşma :confused:

Esasında nbş de kullanılsa normal bildiğimiz şeker de kullanılsa şeker sağlıklı değil de,ne derler yasaklar tatlı geliyor :bicak:
Özellkile kanser hücrelerini beslediği yazılıyor,yine de kopamıyoruz şekerden:olamaz:
Nbş daha da beter hazır gıdaların hepsinde var aslında şeker orucuna girip şeker ihtiyacını meyve şekerinden (abartmadan) karşılayınca işlenmiş şekeri yiyemiyorsun ama uyuşturucu gibi mübarek bağımlılık yapıyor:KK31:

deynepnaz deynepnaz kuzum ellerine emeğine sağlık gerçekten çok pratik çok enfes bir tarif olmuş benim kızımda çok seviyor Allah izin verirse cumartesi bende yapacağım.
yarışmada başarılar dilerim.
:KK200:

Eline sağlık deyno mm maşallah harika görünüyor :KK200::KK200:
Teşekkür ederim Habibte'm:KK200:

deynepnaz deynepnaz kuzum ellerine emeğine sağlık gerçekten çok pratik çok enfes bir tarif olmuş benim kızımda çok seviyor Allah izin verirse cumartesi bende yapacağım.
yarışmada başarılar dilerim.
:KK200:
Teşekkür ederim canım ,gerçekten çok pratik ve de yapması zevkli,şimdiden afiyet olsun size:anne:

Çok güzel çok pratik olmuş gerçekten. Ben de sütlü Nuriyenin sütlü şerbetli baklava olduğunu bilmiyordum. Hiç de açıp bakmamışım ama çok güzelmiş. Ellerine sağlık deynebimmm :KK200:
Teşekkür ederim canım:KK200: ,ben de geçen sene öğrendim O da yine yarışmalar sayesinde,bahsi geçilince öğrenmiştim.:KK48:

Ellerine sağlık deynebimmmmmmmmmmmmmm:KK36:

Nasıl da tek tek ayrınıtlı anlatmışsın.. ben gibi beceriksiz bile mutfağa girse yapar sanırım anlatışınla senin.. sunum şahane tadı da enfestir eminim:kk77:

ellerine sağlık :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:

Ellerine sağlık deynebimmmmmmmmmmmmmm:KK36:

Nasıl da tek tek ayrınıtlı anlatmışsın.. ben gibi beceriksiz bile mutfağa girse yapar sanırım anlatışınla senin.. sunum şahane tadı da enfestir eminim:kk77:

ellerine sağlık :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
Teşekkür ederim Miulego'm:KK200:
Evet ayrıntılı olmasına dikkat ettim ,yaparsın tabii zor değil,elmde açmadın sonuçta:KK53:

:ıslık::KK67:

ben yicem heps,n, yerim ki kahve de var :rolleyes:
Ye tabii can boğazdan gelir :KK53:

X