Sebze Yemekleri Bal Kabağı Mücveri-Komili Ayçiçek Yağı Sponsorluğunda

Mutlaka deniycem ya daha yeni kabak çorbası denedim isabel isabel İn tarifini oda enfes oldu. Kabağı tatlı yapmadan kullanacağım tarifler istiyorum böyle
Ozaman dogru yerdesin hatta nevoşum baska tarıdlerıde var bal kabagınile ilgili mesela patates gibi fırında yapmak vs gibi dimi nevoş 🤗 Nevreste Nevreste

Mutlaka deniycem ya daha yeni kabak çorbası denedim isabel isabel İn tarifini oda enfes oldu. Kabağı tatlı yapmadan kullanacağım tarifler istiyorum böyle
Bunu kızartman şart değil diyet dersen fırında yap🥰
Pişirme kağıdına dizip üzerine fırça ile az yağ sürüyorum🤩
Tavuk,patates ve bal kabağı 3 lüsü ile fırında yemek yapabilirsin.
Birde patates gibi kızartılıyormuş.Ben fırında kızartma yaparım.Bunuda öyle denemeyi düşünüyorum🤗

Birde patates gibi kızartılıyormuş.Ben fırında kızartma yaparım.Bunuda öyle denemeyi düşünüyorum🤗
İşte bundan bahsediyordum🙈 Bonus Bonus

Yemişim diyeti ya cazır cuzur kızartmak istiyorum :KK70: karnabaharı da soğanla fırında kızartıyorum çok güzel oluyo oda

Birde yoğurtlu bulgur köftesi yaparız.Bulgur köftesi haşlıyoruz.Onun üzeyine yoğurt dökeriz.Üstüne normalde yazın sakız kabağı haşlıyorum.Geçen yıl balkabağı küp küp doğrayıp çok az haşladım.Dilerseniz kızartabilirsiniz.Onunla servis ettim. Oda çok güzel olmuştu🤩

Birde yoğurtlu bulgur köftesi yaparız.Bulgur köftesi haşlıyoruz.Onun üzeyine yoğurt dökeriz.Üstüne normalde yazın sakız kabağı haşlıyorum.Geçen yıl balkabağı küp küp doğrayıp çok az haşladım.Dilerseniz kızartabilirsiniz.Onunla servis ettim. Oda çok güzel olmuştu🤩
Yaaa yine agzım sulandıı🤤🤤 oysaki yemekten yeni kalktık oda cok guzel oluyodur nevoşum eminim🥰🤗

X