Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık İle Terazi Uyumu

Sanırım bızde ayrılıyoruz:KK43: balık erkegıyle uyum kolay olmasına ragmen,karsınızda kı zorlastırıyorsa ozaman ısler degısıyor...benı sıkan,kısıtlayan ve bunlardan dolayı yoran ınsan,suan benı baska sekıllerde aldattı yanı bırkez daha ıyı anladım balık erkegıne guvenılmeyecegını!!!! Megersem sevgılısı balık olan arkadaslarım haklıymıs:KK43:((

Sanırım bızde ayrılıyoruz:KK43: balık erkegıyle uyum kolay olmasına ragmen,karsınızda kı zorlastırıyorsa ozaman ısler degısıyor...benı sıkan,kısıtlayan ve bunlardan dolayı yoran ınsan,suan benı baska sekıllerde aldattı yanı bırkez daha ıyı anladım balık erkegıne guvenılmeyecegını!!!! Megersem sevgılısı balık olan arkadaslarım haklıymıs:KK43:((

korktum yahuu...nisanda bir yılımız dolacak.. kafamda soru işareti olur şimdi artık.:KK43:

korktum yahuu...nisanda bir yılımız dolacak.. kafamda soru işareti olur şimdi artık.:KK43:

Eger terazi burcuysan biraz zor,cunku genellikle teraziler durusttur ve fazla degiskenlikten hoslanmazlar... Biraz da karakter kisilik meselesi tabi ki!!! Velhasil cok kurnazca yalancilar ve seni kisitlarken kendisi cok guzel dunyaya yelken acmis baska baskaaa kizlara kayabiliyorlar...

Her iki burcunda değişken karaktere sahip olmasından dolayı biz şahsen çok iyi anlaşıyoruz.
Hele ki ev hallerinde...
Çok şükür ki şanslı kadınım okuduklarıma bakarsam :nazar::KK51:

Ben de teraziyim. Balık burcu için şunu diyebilirim. Çok hayalerestler ve kafalarına koyduklarını yaparlar.İnatçı bi eşim var ama anlaşıyoruz şimdilik :)

Ben balığım o teraziydi hiç beni anlamadı ilgi başlarda biraz verdi sonra tamamen çekti mantığını dinledi en sonunda çekti gitti arkadaşları için ölür terazi burcu bu da çok sinir bozucu

X