Saç Rengi ve Saç Boyama Balköpüğü+Sarı Renklerde Sarı İsteyenler İçin İşte Örnek Saç Rengim(resimli)

röflede kızıllık olursa nasıl düzeltilir?
kuaförümün yaptığı röflenin dibinde ve aralarda yer yer bakırlıklar var
çok çirkin duruyor
ya bir saç ya sarıdır ya kızıldır
bu ne böyle şimdi
ne yapmalıyım bilmiyorum...

barbıe suan burda olduguna sevındım kumral koyu olur demıssın yha ne yapmalıyım pekı saclarım senın at kuyrugu olarak topladıgın resımdekı rengınle aynı
cevap belıorum tatlım alakan ıcın sımdıden tskler

Barbie cim şimdi benim avatarda görünen renk saçım şimdi biraz da dipten çıktı kendi rengim resm de ekleyebilirim ben altın sarıya boyamak istiyorum da nasıl bir renk çıkıyor yani saçı çok mu açıyor?Çirkin bir sarımı ve yıpratıcı oluyor mu?Sağol tatlım şimdiden :)

Barbie cim şimdi benim avatarda görünen renk saçım şimdi biraz da dipten çıktı kendi rengim resm de ekleyebilirim ben altın sarıya boyamak istiyorum da nasıl bir renk çıkıyor yani saçı çok mu açıyor?Çirkin bir sarımı ve yıpratıcı oluyor mu?Sağol tatlım şimdiden :)

diplerin açık renkse ve açılmaya müsaitse
saç rengine uygun tatlı bir renk çıkar canım ortaya
saçların sarı zaten :CüvCüv:

hayır hayır kumralsan çok daha iyi sonuç alırsın
hayır turunculuk yapmıyor, saçları koyu renk olan birisi kalkıp altın sarısı boyarsa alıcağı sonuç turuncudur, sen kumralmışsın
ama sen yine küllü altın sarısı boya istersen, tedbiri elden bırakmamak adına

kızlar röflenın ustune ne boyarsak şöyle guzel açık kumral olur??
dip boyam turunculaşıyor gibi gelıyor hoşlanmıyorum

ya bende orta kumralım loreal casting bal köpüğü düşünüyorum ama turuncu olrsa diye korkuyorumeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

ya bende orta kumralım loreal casting bal köpüğü düşünüyorum ama turuncu olrsa diye korkuyorumeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

saçın kumralsa castingle boyayamazsın tutmaz!
casting serisinde amonyak yok, o yüzden saçını açma işlemi yapmıyor
hiçbir sonuç elde edemezsin boshayallersmile

barbie bana da yardımcı olurmusun bi sorum olucak saçlarım kahve köpüğü baya bi aktı diğer topiclerden birinde kahve köpüğü+9.3 altın sarısı karısımı tarifi var sence bu saca onu uygulasam turuncu olurmuyum?yada 8,65 kahve köpüğü ile palette 10.65 altın sarısını kullansam?diplerden de orta kumral saçlarım 1,5 2 cm gibi çıkmaya başaladı.

barbie bana da yardımcı olurmusun bi sorum olucak saçlarım kahve köpüğü baya bi aktı diğer topiclerden birinde kahve köpüğü+9.3 altın sarısı karısımı tarifi var sence bu saca onu uygulasam turuncu olurmuyum?yada 8,65 kahve köpüğü ile palette 10.65 altın sarısını kullansam?diplerden de orta kumral saçlarım 1,5 2 cm gibi çıkmaya başaladı.

canım kahve köpüğü altın sarısından baya koyu bildiğim kadarıyla
ikisini karıştırırsın ama kahve köpüğü daha koyu olduğu için baskın çıkıcaktır
altın sarısı kaynayıp gider arada
altın sarısını karışıma katmak belki kahve köpüğünün rengini kırmak için sana bi nebze yardımcı olabilir
ama sonuç bakılınca yine kahve köpüğü rengi olacaktır büyük bir ihtimalle a.s

Kırmak derken tatlım güneşteki şu bakırımsı mı desem kızılımsı mı desem:) bir parıltı oluyor o gidermi acaba?

hayır sadece koyuluğunu kırar biraz
o dediğin şeyin gerçekleşmesi için küllü bir boya kullanman gerekir

Kızlar merhaba, ben baya bi acemiyim bu konularda.
Doğal saç rengimden sıkılıp saçımın rengini değiştirmek istedim.
Saçım koyu kumral renkte, rengini açmak için ilk önce loreal casting balköpüğüne boyadım, ama hiç bir değişiklik yapmadı. Boya satın aldığım yere söyledim oda bana birde koleston 8.0 sarı rengini kullan dedi. Saçımı boyadım ve turuncu bir renk elde ettim. Yüzümde çok beyaz olduğu için inanılmaz kötü oldu. .Saçımın rengi açık sarı tonlarında olsun isterken bunlar geldi başıma.
Bu durumda kurtulmak için ne yapmalıyım?
tavsiyelerinizi bekliyorum.
(Birde alnımda boya izi kaldı, o kadar yıkadım:eek:, ne ile çıkara biliri??):eek:

X