Saç Rengi ve Saç Boyama Balköpüğü+Sarı Renklerde Sarı İsteyenler İçin İşte Örnek Saç Rengim(resimli)

selam herkese..benim saçım koyu kumral ve benim bir sorunum war.tüm saçımı palette kızıla boyamıştım geçen sene 1 saat bekledim yıkadım ve hiçbir renk değişmesi yok.çok şaşırdım .az önce de garnier küllü sarı aldım boyadım yıkadım yine yok..hiç bir renk değişmesi yok.ben neyim anlamadımohaoldumsmile

selam herkese..benim saçım koyu kumral ve benim bir sorunum war.tüm saçımı palette kızıla boyamıştım geçen sene 1 saat bekledim yıkadım ve hiçbir renk değişmesi yok.çok şaşırdım .az önce de garnier küllü sarı aldım boyadım yıkadım yine yok..hiç bir renk değişmesi yok.ben neyim anlamadımohaoldumsmile

kızıl boyadın ve hiçbir renk değişmesi yaşamadın öylemi?
çok enteresan ya..
saçında kına falan mı var?

en usteki renk cok hos onun altındaki gun ısıgındaki hali cok acık geldi bende actırcamsacımın renginide en usteki gibi cok fazla sarı istemiyorum..sana cok yakısmıs bu tonlar

saçlarım bu renge döndükten sonra bende birdaha kuaföre gitmedim ve KOLESTON Küllü Sarı Aldım ve boyadım..

zamanla saçlarım dahada açıldı Bal Köpüğü rengine döndü

Bende en son Koleston Altın Sarısıyla dip yapıp dahada ışıltı katarak Bal Köpüğü+Sarı Karışımı bir renk çıkardım ortaya

Şimdi bu saçı yapmak isteyenlere önerim; evde yada kuaförde

Önce saçın tamamı Oryalle açılıcak

Sonra tamemen Küllü Sarı boyanıcak saç..

bıR KAÇ hAfta sonra saç iyice oturup boya hafif akınca

ya aLTIN sARISI ( daha ışıltı bir renk için)

yada çok açık sarı boyanarak rengin devamı böyle sağlacak

saçında kızıllık yada turunculuk oluşanlar olursa Küllü Sarıyla boyamalılar mutlaka renk oturana kadar..

[/B][/QUOTE]

barbicim renk cok güsel peki bu rengi elde etmek için % kaçlık oksidan kullandın lütfen acil cevap yarcımdı ol???

arkadaslar bende balköpüğüne boyadım.cok acıldı sarı gibiyim. rengi bir ton koyulastırmk istiyorum ama bakıra kızıla çalsında istemiyorum .sizce ne katmalıyım.

kızlar kahve köpügü yapıp üstünede bal köpügü yapsam olurmu ki şu an elimde kahve köpügü saç boyası var ve saçım röfle bilginiz varmı...

barbicim saç rengim bu kolesto'nun altın sarısı tüp boyasını aldım canım %6 lık oksidan almayı düşünüyordum! ne dersin bu renge tutarmı bu oksidanla?boshayallersmile

Eklentiler

• $Görüntü045.jpg
    $Görüntü045.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 63
esracım kahve köpüğü ile bal köpüğü arasında sadece bir ton koyuluk var kahve köpüğü daha koyu hangi rengi elde etmek istiyorsun?

X