Doğuma Hazırlık Bana acil kız çocuk ismi lütfen ...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızımın adı meriç nil, göbek adı şüheda (şehit kanı). kayramira (cennette acan bir çicek) kayramira,arkadaşımın kızının adı anlamı da bu imiş...

hatta ne 8. ayı 2006 yılının aralık ayında açılmış :roflol: yani bebek :emir_bebek: bir buçuk yaşını geçmiştir o yüzden isim yazmaya devam etmeyin bence sırnaşık şey
başkaları da faydalanabilir,sitede çok fazla hamile arkadaşımız var,fikir olabilir onlarda..:emir_bebek:hihoyyyt

hatta ne 8. ayı 2006 yılının aralık ayında açılmış :roflol: yani bebek :emir_bebek: bir buçuk yaşını geçmiştir o yüzden isim yazmaya devam etmeyin bence sırnaşık şey

E ozaman konuyu açan da bizimle ilgilensin.Bebişin adını ne koydukalrını söylesin.Merak ettim şimdikaydirigubbakcemile2

neredeyse bende atlayacaktım tarihi görünce fikrim değişti
sayın __ROUGE__ un

yazısını görünce yine fikrim değişti
benden size 10 numara kız bebek ismi

TANEM ...

eğer kızım olursa adına ECRİN koymayı düşünüyorum.anlamıda çok güzel bence Allahtan gelen lütuf demek.

ecrin: allah'ın hediyesi demek. size hayırlı doğumlar dogacak bebeğinizinde mutlu saglıklı annesine babasına vatanına hayırlı bir evlat olması dileğiyle.:)

benim kızımın adı MİRAY anlamı;ayın ilk parladığı gün,güneş gibi parlayan

Minel : Cennetteki inci tanesi
Berra : Doğru sözlü, hayır işleyen kimse
bu iki ismi beyeniyorum

X