Doğuma Hazırlık Bana acil kız çocuk ismi lütfen ...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaslar kusura bakmayin ama sahsim adina burada yazan cogu ismi cocuguma koymazdim..yani neden kimden farkli olacaklar ki..oyle bir isim koyun ki hayat boyu agirligini yasamasin..cocugunuza guzel isimler koyun demis yuce rabbim..el bebek gul bebek kizim olacak ben ona töre mi diyecegim ya da janset ya da delemre,ıtır,kıtır,buket,paket..yaa guzelim Turk isimlerinin suyu mu cikti..isim ne "su"..yani bunlar kotudur demiyorum ama kiz cocuguna olmaz bence..benim nacizane bir kac onerim
serra..irem..ebru..duru..selin..hande..ve benim kizim olursada "nisa" ama illa farkli birsey ariyorsan 'gökçen:ince zarif,narin dilber demek..Allah anali babali buyutsun.simdiden tebrik ederim.

arkadas dogru soylemis icimden gecirenleri ifade etmis kutluyorum...

Rabia NurNihal Meryem Ahunaz,Aleyna Asel(cennetteki 4sudan biri bal) Bedia (esi az bulunur guzellikte) veeee Banu (Prenses Hanimefendi anlamina geliyor) benim kucuk prensesimin ismi :1hug::nazar::nazar:

belemir(peygamber çiçeği) farklı geldi bana ;duymuştum

kızlar isim konusu dinen çok önemli bir olaydır çocuklarınıza maanası güzel isim koymak zorundayız eften püften hiç bir anlamı olmayn isimleri sırf lafsı kulağa hoş geliyor diye koyarsak yarın ahirette hesabını veremeyiz peyganber efendimiz içersinde gül geçen isimleri çok severmiş gülfem gülbanu gülsüm...

sana bende yardım edeyım 1.irem cennettekı 6.bahceymıs 2.ise tabıkı benım kullandığim isim hem cok kullanışlı hemde kullanişlı kımsede sanırım yok kurandada geçiyomus anlamı,alımlı kız bayan ,anlamına gelıyomus

Yahu bilmedigim ne cok isim varmis öyle..:bbo:
Ben NAZ ya da NAZLI ismini cok seviyorum.. TÜRKAN da güzel. AMa bu aralar IREM ismini de begeniyorum :asigim:

Arkadaşlar çok sevdiğim kardeşim hamile ve 2 hafta sonra doğum olacak, kızı olacak onun da ama henüz isim koyamadılar kızlarına, lütfen bana en çok sevdiğiniz 6 kız ismi söyler misiniz, biriniz kızımızın isim annesi olacaksınız, şimdilik benim favorim, irem ve nehir ama daha güzel isimler vardır muhakkak, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler hepinize.

Sana çok tavsiye gelmiştir ama bide ben yazayım.

Göknil, Dilasu, Dilara, Dilay, Asu, Sura, Sima

kızlar İREM ismi öyle cennetteki yedi bağdan birisinin adı falan değil ! ben size anlatayım esas olan şu zamanın birinde kendini tanrı ilan eDen kafirlerden biri HZ ALLAH A HİTABEN senin cennet bagların varsa benim irem bağım var diyerek dünyada muhteşem bir bağ yapmış ve adını İREM koymuş işte allah şirk koşularak ismi konulan İREM bağı budur kız çocuk annelrini dikkatine sunulur

selam iyi akşamlar ayşe ve fatıma ismi çok iyi hayırlı bir isimmiş biliyorum şu zamanda daha favori nasıl desem modern isimler vardır ama ayşe veyahutaa fatıma öneririm ben benim kızımın ismi yaren oda güzel isim ayrıca aleyna ismini çok beğenirim ve esmanur da çok ii miş neyse çok konuştum benim önerilerim bunlar:)

he bu arada suda güzel isim aklında bulunsu su gibi duru saf olur kızınsırnaşık şey

nazlican,selinsu,belfinay,burcu,elif,damla,hazan,ece....yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Arkadaşlar çok sevdiğim kardeşim hamile ve 2 hafta sonra doğum olacak, kızı olacak onun da ama henüz isim koyamadılar kızlarına, lütfen bana en çok sevdiğiniz 6 kız ismi söyler misiniz, biriniz kızımızın isim annesi olacaksınız, şimdilik benim favorim, irem ve nehir ama daha güzel isimler vardır muhakkak, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler hepinize.

ırmak ceylin sena naz defnesu benanCADIARZU

X