bana beni eskisi gibi sevmediğini söyledi...ne yapmalıyım?

zynpkr

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
946
5
kızlar merhaba biraz uzun olacak ama ne olur sabırla okuyup bir akıl verin bana
lütfen
daha önce bir konu açmıştım.erkek arkadaşımın son zamanlarda çok ilgisiz olduguyla ilgili bundan yaklaşık 3-4 hafta önce.sıkıntılarım var idare et demişti.1 hafta süre ver demişti.buna ragmen ben ilgilenmediği için kızdım ona üzerine gittim.en son bana sevmiyorum sogudum seviyosam da eskisi gibi değil dedi ama hattımı değiştirip irtibatı kesecegimi söyleyince geri atmıştı.sinirle söyledim diye. halbuki sinirle söylediğine inanmadım.ve ilişkiyi bitirmek istediğimi söyledim.bundan bir gün sonra onu aradım.bana çok ciddi olarak seviyordum ama gercekten sogudum artık eskisi gibi olmaz sevemem artık eskisi gibi o lafların üstüne falan dedi.(ben her şeyini sildim attım dediğim içinmişmiş.) ben de Allah ne verdiyse agzıma geleni saydım. dönüş olmasın diye abarttım bile.bir daha ne o arasın ne ben ,istedim.çok gururum kırıldı. neyse 1 hafta sonra onunla çok güzel günlerimizin oldugu bir yere misafirliğe gittik.akşam msj attım buna.bi nedenden dolayı.ama barışmak amaçlı değil.bi bilgiye ihtiyacım vardı sınav tercihlerini yapcaktım.radı hemen nerdesin napıyon falan.oldugum yeri söledim niye haber vermedin dedi. versem nolcak dedim. neyse o gün konuştuk.bizim çok sevdiğimiz bi şarkı vardı.yanında ki kişiye dinletir gibi bak ne güzel falan dedi açtı onu dinletti.ama barışmak ister gibi konuşmuyor.sallamıyor.ertesi gün msj attım.nerdesin diye.iş yerinin oralardaysa görüm istedim.sadece oldugu yeri yazdı sonra sen nerdesin dedi.işteyim buralardaysan görim seni istedim dedim.10 dk ya çıkabilir misin dedi.tmm dedim. neyse o gün indim gördü beni.mutlu oldu farkındayım. sonra msj attı.ii gördüm seni diye.çok şükür iim sen de iidin dedim.bi kaç saat sonra kaçta çıkcan dedi.o gün böle ilgisiz ama beni görmek istedi ve akşamı görüştük biz. ben arkadaşça yaklaştım ama o dayanamadı.bana baktı gel buraya dedi öptü barıştık.sonra da bensiz çok acı çektiğini anlattı.sıkıntılarından kurtuldun mu dedim dedi ki her sey daha çok üstüme geldi.o sıra sen de sıkıntılı dönemlerde çok üstüme gelince böle oldu yoksa benim sevgimde değişiklik yok falan falan. her şey ii hoş.ama adamda ilgisizlik devam etti. 1 hafta kadar.ağzımı açıp tek kelime etmedim akşamdan akşama aradı. artık dün çok sinirliymiş de beni çok geç aramış bana patlamak istememiş.üstelik 3-4 gün evimin önünden geçip beni görüp gderken dün direk evine gitmiş.kırıldım bişi demicektm ama aglamaya basladım tutamadım kendimi.niye yanımda değilsin artık eskisi gibi dğeilsin dedim.bi depremden çıkdık da yaralarımızı sarmaya ugrasıoz da ilişki bitmiş başlamış bi süre böle olurmus da vs vs. dedim ki eskisi gibi olcaz mı peki.biz nolcaz.becerebilcek miyiz tekrar.daha iyi olmasını istiyorum daha farklı sevmek istiyorum seni dedi.daha az sorun olsun istiyormuş.istekşlerini bırak eskisi gibi seviyor musun dedim.az ya da çok ne farkeder ama böle olmasını istiyorum dedi. ama dedim söle eskisi gibi mi.hayır dedi.eskisinden az. sen eski sevgilini özledin dimi dedi.evet dedim.ben de eski sevgilimi özledim dedi.hiç kapris yapmayan güleryüzlü her şeye tolerans gösteren biriydim bi zamanlar.o da bu anlayışlı güleryüzlü şımarık komik halleirmi seviyodu.böle ol hep demiorum senin söz hakkın olmuycak mı hep benim dediğim mi olacak hayır ama işte falan. peki dedim bu soruyu sana ikinci kez sorcam dedim.daha önce ayrılıgımıda sevemez misin eskisi gibi demişt,im.sevemem dedi.bunda tekrar dedim ki sevebilir misin tekrar beni öyle sen kendini tanıyorsun tekrar öle olabilcek misin bana karşı.evet severim dedi. bir de dedi ki eskisine göre daha az seviyorum yenisine göre daha çok.

yani benim anladıgım anlatmak istediği şuydu. beni çok seviyordu gerçekten öyle ne fedaarlıklar yaptı ah eski günler :KK43: ama i şeyler üst üste geldi ben de üstüne gittim o sıra benden sogudu eski sevgisi bitti.ayrılık girince araya özledi tamamen bitmemişti bişiler çünkü.kurtulabilceğini düşündü tekrar basladı.ilk başladıgımız sıra sevgisi daha azdı tekrar ısınmaya basladı. ama hala eskisi gibi olmamı istiyor.bir de biz eskiden hep görüşürdük o da azaldı. benden dolayı azaldı.yoksa o her gün görüşsek yine eskisi gibi olur bence.bir de dedim ki ne yapmamı istiyorsun peki.hiç bişey yapma sen oldugun gibi davran.içinden geldiği gibi davrandıgında öle olacagına eminim ben dedi.mesela atkı örüyorum ona istemişti.mesela atkıyı içinden geldiği için örüyosun dimi dedi.evet dedim.işte bak dedi.ben istedim diye değil içinden geldiği için yap.bugun de ona yemek yapacaktım dün dedim sen seversin ben de yapcam sana da getiriyim.yarın getircem dedim.ben istemiyorum dedi.sen içinden geleni yap dedi.

benden eskisi gibi olmamı istedi.ben de ondan eski sevgilimi. en azından sabah 10 gibi ara uyandır dedim.şimdi aradı.10-20 sn kadar.araya sıkıştırdı yani.daha zun konuşabilirdi.durumunu biliyorum çünkü.arıcam ben yavrucum dedi.ama akşama kadar aramaz zannetmiyorum.hatta bugun buluşcaz Allah nasip ederse.

kızlar ne yapmalıyım ansıl davranmalıyım bilemedim.ben eskisi gibi olcagıma sıkıntısına sıkıntı katmayacagıma ve anlayışlı olcagıma söz verdim.bu ilişki bitsin istemedim.sizce bu sogukluk normal mi.her şeyin eskisi gibi olmas mümkün mü?? çok ihtiyaıcm var yorumlara.lütfen iyi kötü içinizden gelen neyse söyleyin ki fikir olsun.

beni seviyor muuuuuuuuuuuuuuuuu sevmiyor mu?..............................
bu dünyanın en zor sorusu. çünkü kimse kimsenin içini bilemediği gibi insanlar kendi içlerini de bilemezler. acaba hala seviyor muyum diye..
senin durumunu bilemem, akıl verecek durumda biride değilim ama şunu da merak etmedim değil. sen neden onun istediği gibi olamıyorsun artık yani eskisi gibi neden o cici kız olamıyorsun. niye bu aşk mevzunu rutin sevgili durumuna bağlamışsın.? daha da mühimi sen eskisi gibi değilsen ondan neden eskisi gibi olmasını bekliyorsun. valla bunu merak ettim ama dediğim gibi akıl verecek durumda biri değilim. inşallah bu konuda tecrübeli birisi okuyup sana cevap verir..

Kaç yaşındasınız, ne zamandır çıkıyorsunuz ve genelde ne tarz konularda tarışıyorsunuz?

Bence hiç bir şey yapmamalısın...
Tam olarak soğuma ve uzaklaşma nedenlerinizi anlamasam da madem istemediğini söylüyor bırak o zaman kendi halinde.
Çabalaman onu daha çok itebilir.
Ayrıca konuşmalarınızda geri dönüşü olmayan sözler sarfetmeyin. Hattımı kıracam,beni seviyor musun vs. bunlar çocukça inan.
Eğer ki nasibinizde varsa yeniden birleşirsiniz.
Ama hayırlısını iste derim.
Hayırlı olacaksa,karşılıklı mutlu olacaksanız birleşin inşallah...
Bol bol dua et ve sakin ol. Bırak biraz özlesin,kafasında düşünsün taşınsın.

beni seviyor muuuuuuuuuuuuuuuuu sevmiyor mu?..............................
bu dünyanın en zor sorusu. çünkü kimse kimsenin içini bilemediği gibi insanlar kendi içlerini de bilemezler. acaba hala seviyor muyum diye..
senin durumunu bilemem, akıl verecek durumda biride değilim ama şunu da merak etmedim değil. sen neden onun istediği gibi olamıyorsun artık yani eskisi gibi neden o cici kız olamıyorsun. niye bu aşk mevzunu rutin sevgili durumuna bağlamışsın.? daha da mühimi sen eskisi gibi değilsen ondan neden eskisi gibi olmasını bekliyorsun. valla bunu merak ettim ama dediğim gibi akıl verecek durumda biri değilim. inşallah bu konuda tecrübeli birisi okuyup sana cevap verir..

benim eskisi gibi olmama sebebim onun sıkıntılarım var diye beni ihmail etmesiyle basladı.bir de ilişkide zaman geçtikçe hesap sormaya baslıyorsun ister istemez.o da bunlardan sogudukça bana soguk davrandı o soguk davrandıkça ben hırcınlaştım derken böyle böyle ikimiz de bu hallere geldik.

Kaç yaşındasınız, ne zamandır çıkıyorsunuz ve genelde ne tarz konularda tarışıyorsunuz?

5 ay oldu biz aslında hiç küs kalmış insanlar değiliz daha zaten yeni bi ilişki sayılır tartışma nedenlerimiz onun ilgisizliği bazen benim de canımın sıkkın oldugu günler oldu konuşmak istemediğim ama bu bir ya da iki kez oldu ve hemen ertesi gün telafi ettim.o ise 3-5 gün uzattı hep.en sonuncusu da hüsranla bitmişti işte.

bi şekilde sevgisinden emin olmalısın,ki bu biraz zor.
seviyorum aşığım diye ağlarlar barıştığın zaman ise bir eşya gibi kenara fırlatıp atarlar

Bence hiç bir şey yapmamalısın...
Tam olarak soğuma ve uzaklaşma nedenlerinizi anlamasam da madem istemediğini söylüyor bırak o zaman kendi halinde.
Çabalaman onu daha çok itebilir.
Ayrıca konuşmalarınızda geri dönüşü olmayan sözler sarfetmeyin. Hattımı kıracam,beni seviyor musun vs. bunlar çocukça inan.
Eğer ki nasibinizde varsa yeniden birleşirsiniz.
Ama hayırlısını iste derim.
Hayırlı olacaksa,karşılıklı mutlu olacaksanız birleşin inşallah...
Bol bol dua et ve sakin ol. Bırak biraz özlesin,kafasında düşünsün taşınsın.

cnm hakjlısın ama istemediğini söylemedi.aksine daha iyi bir ilişkimiz olsun istiyorum dedi.ama benim ona hesap sormam neden aramıyon neden sormuyon tarzı konuşmalarım onu sıkıyo uzaklaştırıyo. benden eskiden oldugu gibi gleryüzlü içimden geldiği gibi ona olan sevgimi göstererek yaklaşmamı istiyor.hatalarında eleştirmekten ziyade canın saolsun ii ol da dememi istiyor. biraz kendimi frenleyip onu eleştirmekten vazgeçicem.yaptıgı şeyleri eleştirdiğimde bundan nefret ediyor.

bu zamanda sevgıler ne kadar cabuk bıtıyor..
ne kadar cabuk tekrar sevılıyor valla anlamıyorum..
sevgı bu kadar basıtmı ya..:S
hadı aşk basit artık anlıyorum..
daha 1 haftalık 2 3 aylık cıkanla bırbırıne deli gibi aşık oluyolar...
neyse cnm senın adamdan köy kasaba olmaz.
seviyom sevmıyom..
yok sevıyom ama eskısı gıbı degıl..
sevmıyom ama yenısıne gore sevıyorum..
bu ne yaa..
seven adam herseyıyle katlanır...

cnm hakjlısın ama istemediğini söylemedi.aksine daha iyi bir ilişkimiz olsun istiyorum dedi.ama benim ona hesap sormam neden aramıyon neden sormuyon tarzı konuşmalarım onu sıkıyo uzaklaştırıyo. benden eskiden oldugu gibi gleryüzlü içimden geldiği gibi ona olan sevgimi göstererek yaklaşmamı istiyor.hatalarında eleştirmekten ziyade canın saolsun ii ol da dememi istiyor. biraz kendimi frenleyip onu eleştirmekten vazgeçicem.yaptıgı şeyleri eleştirdiğimde bundan nefret ediyor.

Bak yanlış anlama da insanın sevgilisine nerede olduğunu,ne yaptığını sorması yanlış değildir.
Bunları hesap sorma olarak algılıyorsa sıkılmış demektir. En azından ben olsam böyle düşünürüm...
Bence sıkıntılarım var vs. bahanesine sığınmasın. Ya açıkça dertlerini anlatsın ya da seni bu kadar üzmesine izin verme.
Hatalarını eleştirmek değil de hoşlandığın tavırları anlatıp da düzelmiyorsa yine düşün derim.

seviyom sevmıyom..
bu ne yaa..

ah sorma ben ilk ilişkiye başladıgımızda onun sevgisini hakedecek miyim diye düşünürdüm neler ne fedakarlıklar ne sözler ne davranışlar.şimdi bitmiş eskisi gibi dğeilmişmiş.ben daha çok çektim bu aşkın ızdırabını ben neden sogumadım hala anlamıyorum.sogukluktan kastı diyorum belki benim sevdiğim kız bu değildi neden böyle oldu eskisi gibi olsun mutlu olalım diye mi bu şekilde anlatıyor.kafam karışık.delirtti beni ya.

Bak yanlış anlama da insanın sevgilisine nerede olduğunu,ne yaptığını sorması yanlış değildir.
Bunları hesap sorma olarak algılıyorsa sıkılmış demektir. En azından ben olsam böyle düşünürüm...
Bence sıkıntılarım var vs. bahanesine sığınmasın. Ya açıkça dertlerini anlatsın ya da seni bu kadar üzmesine izin verme.
Hatalarını eleştirmek değil de hoşlandığın tavırları anlatıp da düzelmiyorsa yine düşün derim.

ben de bir süre bunu yapacagım canım.sanki bir şey olmamış gibi onu eleştirmek sürekli aynı mevzuları açmak yeribne sevgim,i ve onda sevdiğim şeyleri gösterecegim ona. daha önce yaptıgım gibi. aramadın diye trip atmayacagım. daha çöne aramadıgında merak ederdim.şimdi sinirleniyorum.bende ki değişiklik bu bunu da yansıtıyorum.eskisi gibi olmamdan kastı bu belki de.

seviyom sevmıyom..
bu ne yaa..

haklısın ama haksızsın da aynı zamansa daha doğrusu sen değil insanlar haksız
evet bişeyler bitiyor ama onlar aşk değil sevgi değil. aşk ne demek sevgi ne demek biter mi hiç
bitmez.
türedi zamanlardaki bu haller ne sevgi ne de aşk..
adına cinsel çekim diyin hoşlanma diyin ne derseniz diyin
ama aşk değil sevgi değil

kızlar yine ben

her sey çok şükür düzeldi tek sorunumuz telefonda görüşmeler azaldı.yan yana sorunumuz yok.eskisi kadar içten dokunuyor öpüyor sarılıyor.ama gün içinde 2-3 kez konusabiliyotuz kısa kısa.daha önce saatlerce konusurduk.o zamanar ucretsiz aramalar yapıyordu rahattık telefon konusunda.şimdi kısa kısa arıyor. bir de msj hiç atmıyor.yani önceleri de pek atmazdı.ama arada sırada güzel bişiler yazardfı beni düşündüğünü falan.artık hiç msj yok.aramaları da az ve kısa. ama dediğim gibi yanyana her sey çok güzel. :nazar:

Son düzenleme:
kızlar yine ben

her sey çok şükür düzeldi tek sorunumuz telefonda görüşmeler azaldı.yan yana sorunumuz yok.eskisi kadar içten dokunuyor öpüyor sarılıyor.ama gün içinde 2-3 kez konusabiliyotuz kısa kısa.daha önce saatlerce konusurduk.o zamanar ucretsiz aramalar yapıyordu rahattık telefon konusunda.şimdi kısa kısa arıyor. bir de msj hiç atmıyor.yani önceleri de pek atmazdı.ama arada sırada güzel bişiler yazardfı beni düşündüğünü falan.artık hiç msj yok.aramaları da az ve kısa. ama dediğim gibi yanyana her sey çok güzel. :nazar:

Çok sevindim...
Bence şimdilik hiç bir şey kurma,düşünme...
Oluruna bırak hayatı,aşkı...
Bol bol dua et,hayırlısını iste Allahımdan.
İnşallah herşey çok daha güzel olur.

laale cnm bana yalan soyledi dun ya hic bi seye degmezmis o.yeni konu actim.cok sinirlendim ama sesimi bile yukseltmedim.aciklatmadim bile. bitirdim artik kafamda.huzurluyum simdilik.coj ozleyecegim zamanlar olacak.o zaman ne yapcam bilmiyorum.

laale cnm bana yalan soyledi dun ya hic bi seye degmezmis o.yeni konu actim.cok sinirlendim ama sesimi bile yukseltmedim.aciklatmadim bile. bitirdim artik kafamda.huzurluyum simdilik.coj ozleyecegim zamanlar olacak.o zaman ne yapcam bilmiyorum.

Hayırlısı olsun inşallah..
Konuna bakayım...:KK14:

Gerçek sevgi, iyilik gördüğünde artmayan, kötülük gördüğünde eksilmeyendir. :KK20:

X