Küs kız arkadaş

deryadeyin

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2023
127
28
28
Merhaba iyi geceler herkese. Fikrinizi almak istedim bir konuda çünkü burada gerçekten sağduyulu ve gerçekçi kadınlar var ❤️
Benim bir kız arkadaşım vardı Şuan 3 senedir görüşmüyoruz konusunu açmıştım hatta nankörlük kıskançlık ne arasanız vardı pazarlıkçı fesat ve gerçekten kötü kalpliydi bunu fark etmem yıllarımı aldı sonrasındaysa evlenip beni kocasından bile kıskandı ve görüşmedik. Alakası bile yok bu arada o sıra bende evliydim ve kimsenin kocasıyla ölsem işim olmaz o karakterde değilim yanlış anlaşılmayım diye bin düşünür bir konuşurum o derece yani. Neyse o samimi olduğumuz dönem o arkadaşımın teyzesinin kızıylada bir bağ oluştu aramızda ve hatta inanılmaz frekansımız tutmuştu bahsettiğim yakın arkadaşımdan daha samimi ve görüşür olmuştuk. Birbirimizin her kötü sıkışıp zamanına koştuk maddi manevi. Çok temiz düzgün bir kızdı çok seviyorduk birbirimizi kızkardeş gibi. Ama o arkadaşımla küsünce kuzeninide aramadım sonuçta onun vesilesiyle tanıştık istemez aralarında sorun olur diye. Ama o kız annemi dahi arayıp konuşalım gelip gitmiyor benim bir sorunum yok onunla falan dedi. O sıra iş ev telaşı ve ben evlenmiştim koptuk. Şimdi beni düğününe çağırdı ve gittim bir ay önce. Ona adım atmak istediğimi çok sevdiğimi farkettim. O yakın arkadaşım hakkındada konuştuk ve kız öz kuzeni için ne ölüme ne dirime diyor 2 senedir görüşmüyorlar. İnada defalarca kazık atmış küçümsemiş hiçbirşeyine düğün nişan vs katılmadı Gözümle gördüm. Şimdi bir kaçkez görüştük bu sürede ve hala eskisi gibiyiz onu farkettim görüşmediğimiz uzun süreye rağmen. Ağladık birbirimizi ilk gördüğümüzde falan. Evime geldi hediye aldı benden oldu bende gelebilirdim sana falan diyor ve çok samimi az çok anlıyorum insanı ben. Sizce tekrar görüşsem eskisi gibi ne alaka ya küs olduğum arkadaşımın kuzeni üç gün sonra barışırlar uzak dur ondan falan dermi? (Bunu diyebilecek kadar kıskanç diktatör bir insandır) iş yerinde küstüğü insanlara iş arkadaşım olmasına rağmen sende küs der ve bana trip atardı bunun için. Yani artık böyle şeylerle uğraşmak istemem ama 3 günlük dünyada bana iyi gelen bir kızla küs kalmakta istemem çokta özlemişim. Ama o bahsetttiğim arkadaşımlada ölsem görüşmem Buda onun kuzeni siz olsanız ne yapardınız?

E normalde de arkadaşlığınız devam etmiş yine eder ona ne? Onun hakkında hiç konuşmazsınız olur biter. Dünya onun çevresinde mi dönecek ne gözünüzü korkutmuş bu kadar kim ki o ya. Küsünce sen aramamışsın o arkadaşın hiç sorun etmemiş ki.

İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranın. Dünya iki günlük satranç oynar gibi hamle yaparak sürekli düşünemezsiniz. Kuzeni ile barışabilir de barışmayabilir de. Her ikiniz ile küs ya da barışık olmak zorunda değil. Siz küssünüz diye barışmama durumu olmaz. Bu bir ihtimal mesele bu dengeyi korumak ve kuzeni ile ilgili konuşmamak. O mesele kapanmış bitmiş. Siz ikili ilişkinize arkadaşlığınıza bakın. Biter veya devam eder onu kimse bilemez 🤷🏻‍♀️

E normalde de arkadaşlığınız devam etmiş yine eder ona ne? Onun hakkında hiç konuşmazsınız olur biter. Dünya onun çevresinde mi dönecek ne gözünüzü korkutmuş bu kadar kim ki o ya. Küsünce sen aramamışsın o arkadaşın hiç sorun etmemiş ki.
Yani sonuçta akrabası ya o yüzden birbirimizden de nefret ediyoruz doğru olurmu görüşmemiz tak diye biz barıştık onunla dermi diye bilemedim

İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranın. Dünya iki günlük satranç oynar gibi hamle yaparak sürekli düşünemezsiniz. Kuzeni ile barışabilir de barışmayabilir de. Her ikiniz ile küs ya da barışık olmak zorunda değil. Siz küssünüz diye barışmama durumu olmaz. Bu bir ihtimal mesele bu dengeyi korumak ve kuzeni ile ilgili konuşmamak. O mesele kapanmış bitmiş. Siz ikili ilişkinize arkadaşlığınıza bakın. Biter veya devam eder onu kimse bilemez 🤷🏻‍♀️
Haklısınız

Yani sonuçta akrabası ya o yüzden birbirimizden de nefret ediyoruz doğru olurmu görüşmemiz tak diye biz barıştık onunla dermi diye bilemedim

Hiç sorun olmaz. Kuzeni alt tarafı. Koca kadına küs mü diyecek oda onu mu dinleyecek ilkokul 5 de falan oluyor böyle şeyler. Sizi tanıştırmış gerisi onu ilgilendirmez.

Düşünceleriniz çok saçma yahu. Evlilikten falan bahsedildiğine göre yaşlar küçük değil ama olaylar lise öğrencisi kıvamında.

Bir insanla görüşmemeniz onun çevresinde olan kimseyle görüşmeyeceğiniz anlamına gelmez. Sizin biriyle görüşmüyor olmanız çevrenizdeki insanların görüşmemesini gerektirmez.

Düşünceleriniz çok saçma yahu. Evlilikten falan bahsedildiğine göre yaşlar küçük değil ama olaylar lise öğrencisi kıvamında.

Bir insanla görüşmemeniz onun çevresinde olan kimseyle görüşmeyeceğiniz anlamına gelmez. Sizin biriyle görüşmüyor olmanız çevrenizdeki insanların görüşmemesini gerektirmez.
Haklısınız benimde sülalemde görüşmediğim 1-2 insan var ama onlarla görüşenlere küsmüyorum tabiki o insanlar bizim ortak akrabamız hür ve özgürler. Ama bu insan iş arkadaşımız için ben onunla küsüm sen onunla yemek yemeye gittin diye bana roman gibi mesajlar atar kendimi kötü ihanet etmiş hissettirmeye çalışırdı gerçekten değişik ve insanları yönetmeye çalışan bir insandı. Ondan kurtulduğumda ne kadar toksik bir ilişkimiz olduğunu farkettim ve gerçekten üzülmedim hafifledim onca yıla rağmen

Haklısınız benimde sülalemde görüşmediğim 1-2 insan var ama onlarla görüşenlere küsmüyorum tabiki o insanlar bizim ortak akrabamız hür ve özgürler. Ama bu insan iş arkadaşımız için ben onunla küsüm sen onunla yemek yemeye gittin diye bana roman gibi mesajlar atar kendimi kötü ihanet etmiş hissettirmeye çalışırdı gerçekten değişik ve insanları yönetmeye çalışan bir insandı. Ondan kurtulduğumda ne kadar toksik bir ilişkimiz olduğunu farkettim ve gerçekten üzülmedim hafifledim onca yıla rağmen
Bütün insanlar hür ve özgürdür. Mesaj atarsa engellersiniz olur biter.

Lise de yapardık bu saçmalıkları…

Benim çok samimi bir arkadaşım vardı, iş yerinde hiç sevmediğim, yıldızımın barışmadığı bir kadınla kanka oldu…
Ben hiç etkilenmedim umrum bile olmadı. Onun hakkında konuşmadım bile.. Hatta işten ayrıldık onun iş yerinde yaşayacağı zorluğu tahmin etmiştim arkadaşım böyle böyle oldu diye anlatıyordu. Hiç umrumda değil deyip konuyu kapatmıştım.
Daha sonra ben evlendim evim eşim vs uzaklaştım. Onlar hala kankalar.
Olabilir ne olacak.
Gayet normal..

Ama arkadaşımı görsem kaldığım yerden devam ederim, o özledim o kadar çok özledim ki…
Evim onun evidir…
Ve bir kere bile birbirimiz hakkında bırakın bir kelime konuşmayız asla….

Benim gibi bak olaya devam et kuzeni ile arkadaşlığına, diğeri ile ilgili bir kelime dahi etmeyin. Yok hükmünde takıl..

Lise de yapardık bu saçmalıkları…

Benim çok samimi bir arkadaşım vardı, iş yerinde hiç sevmediğim, yıldızımın barışmadığı bir kadınla kanka oldu…
Ben hiç etkilenmedim umrum bile olmadı. Onun hakkında konuşmadım bile.. Hatta işten ayrıldık onun iş yerinde yaşayacağı zorluğu tahmin etmiştim arkadaşım böyle böyle oldu diye anlatıyordu. Hiç umrumda değil deyip konuyu kapatmıştım.
Daha sonra ben evlendim evim eşim vs uzaklaştım. Onlar hala kankalar.
Olabilir ne olacak.
Gayet normal..

Ama arkadaşımı görsem kaldığım yerden devam ederim, o özledim o kadar çok özledim ki…
Evim onun evidir…
Ve bir kere bile birbirimiz hakkında bırakın bir kelime konuşmayız asla….

Benim gibi bak olaya devam et kuzeni ile arkadaşlığına, diğeri ile ilgili bir kelime dahi etmeyin. Yok hükmünde takıl..
Doğru haklısınız onunla ilgili konuşmak ikimizinde canını sıkar zaten bu saatten sonra

Ne alaka?
Benim eniştem ve ablam küs olduğum Kayinvalidemle "konuşuyorlar". Biryerde görünce smalltalk tarzinda.
Ben yadirgamiyorum.

Koskoca kadinlarsiniz. Kim karişabilir?

X