Banyo havlularınızı nereye koyuyorsunuz?

Deniz8580

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
4
3
39
Merhaba hanımlar, banyoyu yeniliyoruz. Tadilat başladı. Bu zamana kadar çocuklar ve eşimle biz banyo havlularımızı banyonun kapısının arkasındaki askılara takıyorduk. Artık banyom daha modern bir görünüme kavuşacağı için banyo havlularını başka yere koymak istiyorum. Ama bir türlü bulamıyorum. Siz nereye koyuyorsunuz havlularınızı veya bornozlarınızı?

Merhaba hanımlar, banyoyu yeniliyoruz. Tadilat başladı. Bu zamana kadar çocuklar ve eşimle biz banyo havlularımızı banyonun kapısının arkasındaki askılara takıyorduk. Artık banyom daha modern bir görünüme kavuşacağı için banyo havlularını başka yere koymak istiyorum. Ama bir türlü bulamıyorum. Siz nereye koyuyorsunuz havlularınızı veya bornozlarınızı?
Benim banyo dolabım küçük olduğu için ben yatak odası gardorabıma koyuyorum

Banyoya dolap yaptırdık biz onun üst rafına koyuyorum tüm havluları. Kendi kullandığımı zaten duşa kabinin yanında asılı durduruyorum sürekli kullandığım için :)

Şık dursun istiyorsan kıyafet askısı ile banyoya asabilirsiniz. Ben o şekilde kullanmıyorum full spor evim ve tarzım ama kuzenim o şekilde kullanıyor gayet modern duruyor.

Eklentiler

• images.jpeg-3.jpg
    images.jpeg-3.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 111
Banyoda havlu dolabı olacak ama her banyo yaptığımızda havluları kirliye atmıyorum ki ben. Atmalı mıyım normali o mu?

Ayrıca yaptırabiliyorsanız dolap olsun. Çamaşır makinesinin üstüne el havlularını şekilli şukullu sarıp güzel bi havlu kutusu gibi bir şeyle koyuyordu arkadaşım. Estetik olarak hoş duruyor bence

Nemli olunca bakteri tutmaması için Askısı olan dolap alın veya boş olan duvara askılıklardan monteleyin bornozunuz hem herzaman kuru hemde herzaman elinizin altında olur.

Giyinme odasının kapı arkasında zaten ordan banyoya giriyorum. Yer varsa dilsiz uşak tarzı bir şey alsanız. Benim de en sevmediğim şeydir dağınık görünüyor banyoya asınca. Bir de nem alır başka birileri yıkanınca.

Nemli olunca bakteri tutmaması için Askısı olan dolap alın veya boş olan duvara askılıklardan monteleyin bornozunuz hem herzaman kuru hemde herzaman elinizin altında olur.
Kapalı bir dolapta askı olayı aklıma geldi evet bunun için önce balkonda kurutup asmak gerekiyor. Boş olan duvara askı asmak da ne bileyim havlularımın göz önünde olması pek sıcak gelmiyor artık...

Çamaşır makinesinin üstüne dolap olacak ya 3 raf oluyorsa 2 rafını feda etsem oraya vestiyerdeki mont asacakları gibi askılara yaptırsam nasıl olur sizce?

Kapalı bir dolapta askı olayı aklıma geldi evet bunun için önce balkonda kurutup asmak gerekiyor. Boş olan duvara askı asmak da ne bileyim havlularımın göz önünde olması pek sıcak gelmiyor artık...
Balkonda kurutup asmak uzun iş gibi, en güzeli kapaklı bir dolap yaptırın üzeri açık olsun, duşakabin gibi düşünün, böylece hem göz önünde olmaz hem havlunuzu balkona çıkarmamış olursunuz.

banyoda dolabın var ama orada koku oldu nedense Bende yatak odamızdaki dolabimiza koyuyorum

Banyonuz düzgün havalanmıyorsa havlular temiz dahi olsa kokar. Ben yorgan dolabımın bir çekmecesini havlular için kullanıyorum bornozlar ise yatak odasının kapı arkasında hoş durmuyor diye hiç düşünmemiştim sonuçta yatak odası ve banyo özel alanlar. Oralarda birinin havlu diş fırçası tarak vb şeyleri görmesinin bir sakıncası yok. Ne kadar lükste olsa çöp kovası koyuyoruz yani 😅 amaç bellidir.

Zaten kapısının arkasında yani bende takıntılıyım da bunu hiç düşünmemiştim

Bornozları her banyo sonrası kurutma makinasına atıyorum 2,3 banyo sonrası yıkıyorum girişte çok büyük vestiyer var en üst rafı boş katlayıp koyuyorum Kapı arkası veya açıkta sevmiyorum

X