Eşim hizmetçisiyim gibi davranıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geri adım atmayın olacaklardan korkmayın sizi ezmesine izin vermeyin hani belki yalvarır yakarırsa bir şans daha verin deneyin baktınız olmuyor kendisine hiçbir şey demeden açın davayı. Bu dünyaya bir kez geliyoruz kimsenin götünü toplamakla harcamayın ömrünüzü zaten çocuklarımıza yetişmek zor bide eşek kadar herifin peşinde mi koşacaksınız. Size bu şekilde davrandığını gören çocuklarınızda size değer vermez ve ilerde kendileride böyle davranırlar veya kendilerine böyle davrananları normal karşılarlar.

Yaptıkları ayılık,zalimlik.Ben en çok doğurmak üzere olan kadına ev temizletmesine sinir oldum.Üstelik anneler yardım edecekken engel oluyor.Kırk kat yabancı bile olsa insan hamile kadına acır,yardım eder.O gün ve doğumdan sonra tepki göstermediniz mi?

Yorumumu ,yorumları okuduktan sonra guncelliyorum.Esinizin tavrı çok kötü.Belli ki siz yapmayınca sürekli gerginlik çıkarıp ,sizi de bebeğinizi de tedirgin ediyor laftan snlamaz adam.Bebenizi uyutun.Son konuşmanızı yapın.Ya sorumluluklarini al, ya da bosanacagim de.Buyuk ihtimal bir hafta sonra aynı düzene geçer.Bosanin.Dogurmadigim çocuğa bakacak olsam evlatlık alırım.Cocuktur derim severim,koklarim.Milletin kıllı ,yamuk seyli oğluna kul köle olmam.Yazdikca yukseldim.Bosanin
Aynen öyle laftan anlamayan gerginlik çıkartan bi adam doğru anlamışsınız bazıları beni yargılamış kafana silah dayamıyor yapma diye ama öyle olmuyor işte. Ben senin annen değilim eşinim çeki düzen ver dedim bakalım konusucaz akşam

Yaptıkları ayılık,zalimlik.Ben en çok doğurmak üzere olan kadına ev temizletmesine sinir oldum.Üstelik anneler yardım edecekken engel oluyor.Kırk kat yabancı bile olsa insan hamile kadına acır,yardım eder.O gün ve doğumdan sonra tepki göstermediniz mi?

Minnet etmedim artık bi hafta oyaladı beni yarın yapıcam diye diye kendim yaptım en sonunda ,O an Yüzümü asmıştım tepki olarak doğum süreci doğum korkusıda vardı çok üstünde durmadım sonra sonra çok zoruma gitti hani işte olsa isteydi derdim balkonda oturdu bitirmeme yakın gelip ben ne yapayım dedi. Zalimlık merhametsiz

Gerçekten yaptığınız yorum çok ayıp ve çok kırıcı burda kadın kadına dertleşiyoruz derman olmaya çalışıyoruz zaten elimizde olsa bizde yapmayız ki yaptigimizhalde yaranamıyoruz ama bazı kişiler için boşanmak çare olmuyor maalesef
Allah aşkına siz derman olmayın , sizin durumlar da beter🙄

hani diyosunya konuşunca tamam diyor sonra unutuyor yine aynısını yapıyor diye. unutmamasını sağlayacak bi travma yaşat ona. banyoya girip senden havlu mu istedi vermiyorum diyeceksin girerken alsaydın diyeceksin. isterse kıçını yırtsın o banyoda. çıplak çıksın koşarak yatak odasına gitsin. ama ne olursa olsun verme o havluyu. bak bidaha unutuyor mu

yaptırmak için uğraşıyor , yapmadığım zamanlarda canımı istedim nolur getirsen falan diyo yapmıyorum 2 gün istemiyor devam ediyor sonra
O sizden bir sey istiyorsa sart kosun bulasiklari yikarsan istediğin yemegi yaparim gibi
Havlumu getir dediginde kendin al ya da ben havluyu getiririm ama once cocukla oyna ben biraz uyuyacagim sen sonra dusa girersin gibi

Havlusuz çıkar odaya kadar ıslatır heryeri. Sigarasını almaya giderkende kapıları çarpıyor tepki olarak
Tamam o zaman onunla bu konulari acikca konusun diyin ki ya duzelirsin ya da bu evden gidersin ama evin tum masrafini nafakasini da pasa pasa karsilarsin seni kapi onune koyuyorum az ye kendine usak tut ya da bu isler icin ayrica kendine hizmetci tut bir maas da ona ver senin hizmetcin degilim bitti yani bunu diyemiyor musunuz? Esinizin tepkisi 5 yasindaki cocuk tepkisi bu adam olmamis ki daha

Hayır kesinlikle basit bir sorun değil. Bunalmakta çok haklısınız. Herkesin bir canı var yani kimse taştan değil. Yorulmanız çok normal. Eşinizin davranışları sağlıklı değil. Her şeyi geçtim çocuğunun bakımını bile size bırakmış, büyük bir yük.
Bana kalırsa istediklerini yapmaya devam ettikçe bu düzen böyle gider. Onun yapması gereken işlerden kendinizi çekin.

Benim ayrıldığım eski eşimde böyleydi . Ve ben 6 gün köpek gibi işe gelip gelip birde bu adamın hizmetini yapardım . Eksik kaldığım yerleri de gidip ailesine anlatırmış . Benim ütümü yapmıyor bile demiş . Beyfendi mahcup oluyormuş . Yediği muzun kabuğunu yere bırakan biriydi , ağzındaki kürdanı koltuğa, iç çamaşırını yere atardı , banyondan su damlaya damlaya çıkardı . Ve ben bir şeye yetişemezsem annesine babasına şikayet edilirdim .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X