Bargello açık parfüm kullananlar..

malesef bargelloda kalıcılıkta geride kaldı artık,birzamanlar deli gibi beğendiğim parfüm son 2dir kalıcılığından eser yok arkadaşımdada öyle oldu sıkıyorsun hemen geçiyor kokusu önceden günlerce kalırdı kıyafette koku:KK43:

malesef bargelloda kalıcılıkta geride kaldı artık,birzamanlar deli gibi beğendiğim parfüm son 2dir kalıcılığından eser yok arkadaşımdada öyle oldu sıkıyorsun hemen geçiyor kokusu önceden günlerce kalırdı kıyafette koku:KK43:

aynı şey benimde başıma geldi canım son aldığım 2 parfüm hiç kalıcı olmadı kalıcı olmayınca sıkmakta gelmiyo içimden öylece duruyolar bende başka bi açık parfümcüden 2 parfüm aldım ilk defa aldım bu açık parfümcüden çok memnun kaldım kokular çok kalıcı alkol ve yağlı his asla yok

aynı şey benimde başıma geldi canım son aldığım 2 parfüm hiç kalıcı olmadı kalıcı olmayınca sıkmakta gelmiyo içimden öylece duruyolar bende başka bi açık parfümcüden 2 parfüm aldım ilk defa aldım bu açık parfümcüden çok memnun kaldım kokular çok kalıcı alkol ve yağlı his asla yok

canım ben açık parfüm pek kullanamıyorum ama bargelloda o koku beni fethetti orjnalinden bile daha güzeldi onun için alıyordum ama malesef bida kullanamıcam:KK43:

Dün aldım bargello'dan bir parfüm.Adı Noa.çok hoşuma gitti.yumuşacık bir his,pudra kokusu...kalıcılıksa bana göre güzel.Sabah sıktım 06.30'da şuan saat 12:04 ve hala kokusu devam ediyor:)

kızlar bu kalıcılık olayı sanırım mevsimle alakalı, benim orjinal hipnotic poison bile kalıcı deil, zaten yaz için çok ağır ama düğünlerde filan sıkıyodum 1 saate kalmadan uçup gidiyodu, havalar sıcak terliyoruz filan ondan mı acaba

ya arkadaşlar 347 kodlu şişe hangi parfümdür bilen var mı acaba?
ayrıca şu kalıcılık meselesini sormuştum ben parfümler yazın daha çabukgidiyomuş kokusukışn daha kalıcı oluyormuş.yoksa ben de şikayetçiyim bu aralar bargello parfümlerinden.

ya arkadaşlar bana son bargello fiyatları nedir bilgi verebilir mi ?? her gidişim de 2 şer aldığım için son 2 aydır uğrayamadım.. bilen varsa yazsın lütfen...

Kızlar bende 215 numara kullanıyorum yasemin kokusu gayet kalıcı biraz ağar bir parfüm ama memnunum.. bu parfümüm de bitsin vanilya kokularını denicem..

ben de lolita bihter parfümü bir de ultravoilet aldım hatta bitti yenilerini aldım eşime de XS aldım
hepsi güzel ve inanılmaz kalıcı deneyin derim arkadaşlar guclubacismile
yanlış olan bir şey var yanlız bihter parfümü ulraviolet değil kandırıyorlar sizi iyi araştırın o olmadığını görceksiniz esas bihter parfümünü kullanıyorum ben :):KK6:

bargello 110 aldım Dior Addict. Ama nina ricci gibi kokuyor acaba Bargello Addict kullanan oldu mu acaba yardımcı olabilir misiniz?

ben addict almadım ama bargelloda kokladım satıcı bayan trençkotuma sıkmıştı 2 gün kaldı kokusu ilk fırsatta alıcam.

ben addict almadım ama bargelloda kokladım satıcı bayan trençkotuma sıkmıştı 2 gün kaldı kokusu ilk fırsatta alıcam.

Evet benim de sıktıgında koluma baya kalıcıydı ama şimdi aldığımın kokusu sanki farklı gibi geldi emin olamadım :44:

benim parfümler 327 tommy girl
ve 174 paris hilton.
özellikle 327 nin kokusu tam istediğim gibi gül kokuyor.
tek derdim kalıcı olmaması.
merak ediyorum acaba dp de bu koku varmıdır.ya da herhangi bir gül kokusu??

benim parfümler 327 tommy girl
ve 174 paris hilton.
özellikle 327 nin kokusu tam istediğim gibi gül kokuyor.
tek derdim kalıcı olmaması.
merak ediyorum acaba dp de bu koku varmıdır.ya da herhangi bir gül kokusu??

canım beyaz gül kokusu istiyorsan kim kardashian'ın kokusunu dene bargello kodu: 436 :KK34:

luines ben aldım addict yaklaşk 1 haftadır kullanıorum koku çok kalıcı gerçekten ama brz ağır girdiğim bi ortamda herkes sölüo ama buram buram parfüm kokusu gelio senden diye :)

X