Bargello açık parfüm kullananlar..

ben bugün ankara bahçelievler bargelloya gittim, ilgilenen arkadaş çok efendi ve güleryüzlüydü. d&p deki suratsız kızlardan illallah gelmişti...
chanel chance ve burberry classic aldım. 2x55cc parfüme 20 tl verdim. burberry classic i daha önce bi çok markada da orijinalini de kullanmıştım zaten çok seviyorum benim klasik kokumdur. ama chance ı bir çok açık parfümcüde denemiştim ama çok fazla alkol kokusu ve rahatsız eden bayıcı kokulardı. bir tek david walker da beğenmiştim. her neyse chance ı sıktım ve iiinanılmaz güzel cidden. hem bana hem yanımdakilere buram buram geliyor kokusu valla. bekledikçe de güzelleşiyor koku inanılmaz kalıcı. valla bargello hakikaten bir numaraymış kesinlikle tavsiye ediyorum.
aldıklarım dışında deneyip beğendiklerimse, burberry london, lacoste classic, burberry brit, burberry the beat. (elimdekiler bitince de brit i denicem o da çokk güzeldi)

bargelloyu keşfettiğimden beridir (2-3 yıl oluyor) diğer firmalardan nadiren alışveriş yapıyorum...hatta eskiden çevremde yoktu taa üsküdara gider 4-5 şişe alırdım bi okadarda hediyeleri olurdu aynı boylardan kullanırdım şimdi etrafımada açıldı bolca..çok memnunum yaaa, ve satıcıları süppeeerrr yardımcılar....

bargelloyu keşfettiğimden beridir (2-3 yıl oluyor) diğer firmalardan nadiren alışveriş yapıyorum...hatta eskiden çevremde yoktu taa üsküdara gider 4-5 şişe alırdım bi okadarda hediyeleri olurdu aynı boylardan kullanırdım şimdi etrafımada açıldı bolca..çok memnunum yaaa, ve satıcıları süppeeerrr yardımcılar....

evet kesinlikle katılıyorum sana canım :KK69:

bende bargello kullanıyorum çok memnunun parasıda iyi
anna sui onu kullanıodum ama değiştirecem şimdi kokusunu escade almayı planlıyorum
herkese tafsiye ederim :KK66:

evet kızlar elemanları gerçekten çok ilgili ve güler yüzlü eskiden d&p ye gittiğimde bikaç parfüm koklamaya sıkılıyordum suratsız şeyler hadi alcaksan al gibilerinden takılıyorlardı bargellodakiler beni tanıyor artık zaten ama tanımasalrda istediğim kadar koku kokluyordum almak zorundada değilsiniz diyorlardı o yüzeden çok memnun kalıyorum
ursula brit'i bende koklamıştım hoşuma gitmişti ama almamıştım ben de denicem

bargellodan memnun kaldığımı yazmıştım buraya ilk aldığımda fakat parfümleri çok iyi muhafaza etmeme ve yerinden kımıldatmamama rağmen ekşidi ve olduğu gibi alkol kokuyor yalnızca. o ilk kokudan eser yok diyebilirim.
böyle böyle kaç milyon yedirdim açık parfüme. onun yerine adam gibi gidip bi orijinal alabilirdim. biraz cebimi rahatlatayım orijinal parfüme ara veriyim dedim daha çok zararlı çıktım bir daha almıcam.

dün taksim bargellodaydım. satıcı çok güler yüzlü ve kibardı ancak çikolata kokusu istedim tütün kokusu çıktı, vanilya kokusu istedim meyveli bi koku sıktı, En son bari fresh bi koku olsum dedim buram buram zambak kokan bi koku sıktı. Yani umduğumu bulamadım. Bi parfüm aldım ama şimdide yanımdan geçenler şurup mu kokuyo diyo delircem sanırım :KK62:

Son düzenleme:
dün taksim bargellodaydım. satıcı çok güler yüzlü ve kibardı ancak çikolata kokusu istedim tütün kokusu çıktı, vanilya kokusu istedim meyveli bi koku sıktı, En son bari fresh bi koku olsum dedim buram buram zambak kokan bi koku sıktı. Yani umduğumu bulamadım. Bi parfüm aldım ama şimdide yanımdan geçenler şurup mu kokuyo diyo delircem sanırım :KK62:

değiştir değiştir..
git bunu kullanamadım de değiştiriyolar.. hatta başka şubeden bile değişim yapıyolar.. bende her kokuyu kullanamıyorum değişim yapıyolar

cnm öyle oldu mu gidip sölesen değiştirolar
rabarba sen de değiştir bence bi keresinde parfümün çantamda kafası kopmuştu gittim söledim yenisini verdiler kii parfüm kırılmıştı
kokusunda bi anormallik olursa hemen gidip söleyin derim ben

collection çok bilinmeyen ama bi okadar da çok satan bi parfüm nedense benım unı 1 sınıftayken kullandıgım parfum ve gercekten ınsanları ozellıkle erkeklerı cezbeden bı koku yanı sekerlı kokular bayar ınsanları ama bunun sekerlı kokusu bı farklı degısık yanı ılgınc kı orjınalı yok artık ben donemıyorum bu parfume hep degısık parfumlerı denıyorum mıss dıor cherrıe dene bı de ıstersen o da guzel daha fresh collectıona nazaran ben kullanıyorum bakalım ne zaman gecıcem collectıona:KK70:

bargelloda 212 - hipnoz ve şu bihterin kokusu olan kokuyu denedim
bihterin kokusu olan givenci çok hoş bi koku ne ağır ne hafif değişik bi tarzı var daha öncede bakmıştım ama çok koku denediğim için tam aklımda kalmamıştı..onu çok beğendim, satıcı ağırdır biraz dedi ama bana ağır gelmedi, çok beğendim..böyle tatlımsı ama ağır bi şeker yok çok çok hafif ve altlarda böyle yoğun çiçekte diil ne bilim hoştu ya, kadınsıydı..
hipnoz tam adı gibi bi kokuu...bukadarmı ismiyle uyar, başta çok ağırdı fakat 2 kere yıkamama rağmen çıkmadı bile çok kalıcı ve kaldıkcaetkileyici oldu, vanilya ağırlıklı ama buram buram vanilyada kokmuyo ağır koku sevenler için çok güzel, hipnoz fanatiklerini çok iyi anladım artık..bencede hipnoz kullanan başka kokudan zevk almaz artık :))
212 güzel ama herkeste olan bi kokuydu..direk eledim çok b,ilindikk

bargelloda 212 - hipnoz ve şu bihterin kokusu olan kokuyu denedim
bihterin kokusu olan givenci çok hoş bi koku ne ağır ne hafif değişik bi tarzı var daha öncede bakmıştım ama çok koku denediğim için tam aklımda kalmamıştı..onu çok beğendim, satıcı ağırdır biraz dedi ama bana ağır gelmedi, çok beğendim..böyle tatlımsı ama ağır bi şeker yok çok çok hafif ve altlarda böyle yoğun çiçekte diil ne bilim hoştu ya, kadınsıydı..
hipnoz tam adı gibi bi kokuu...bukadarmı ismiyle uyar, başta çok ağırdı fakat 2 kere yıkamama rağmen çıkmadı bile çok kalıcı ve kaldıkcaetkileyici oldu, vanilya ağırlıklı ama buram buram vanilyada kokmuyo ağır koku sevenler için çok güzel, hipnoz fanatiklerini çok iyi anladım artık..bencede hipnoz kullanan başka kokudan zevk almaz artık :))
212 güzel ama herkeste olan bi kokuydu..direk eledim çok b,ilindikk

hipnoza ben de baylıorum cnm kışın severek kullandığım bir koku aklıma gelmişken bi ara bargelloya uğrayıp alayım :KK12:

Bihterin parfümü Givenchy Absolutely Irresistible. Ben geçenki parfümlerimi değiştirdim. Loncome Hypnose deneyemedim yoktu yine. Givencyh Very Irresistible aldım çok güzel kokusu. Ofiste odaya bi kadın girer girmez very irresistible kokuyo dedi. Ne çok ağır nede hafif kodu 356 denemenizi tavsiye ediyorum. :KK12:

aa rıhtımdakini bulabilirim teşekkürler
peki memnunmusunuz.d&p gibi baymıyor demi
valla iyice artırmış esansı çok ağır kokular:KK25:
canım İbrahimağa Mahallesinde var kilisenin sokagı olarak da bilebilirsin.. o sokakta üzerinde var.. rıhtımda da var sarayın falan o sırasında

evet gercekten cok uzun süre kalıyo bende givenche absoultey almıştım kaç gün oldu hatta kazağımı yıkadıgım halde kokusu var

X